Dodaj do ulubionych

Komu zależy na polskiej homofobii?

12.06.20, 07:37
Homofobia w polskim społeczeństwie jest na rękę tylko dwóm zainteresowanym graczom politycznym:

1. Oczywiście katoprawica, bo jej polityczny model operacyjny potrzebuje wroga.

A LGBT+ jest wrogiem idealnym, bo nielicznym. Pogromów czy zamieszek, a co za tym idzie jakieś wojny domowej z tego nie będzie. (Trochę kompromitujące atmosfera pogromowa jak w Białymstoku to sytuacja - ma gorącą nadzieję katoprawica - wyjątkowa.)
Napewno będzie trochę prześladowanych dzieciaków w szkołach, trochę jednostkowych samobójstw, trochę tragedii życiowych i to wszystko.
Natomiast politycznie szczuć można ile wlezie i do końca świata, kiedy np. uchodźców zabrakło.

2. Homofobia w społeczeństwie niezbędna jest do istnienia koszczuja katolickiego z celibatem kleru.

Bez homofobii społecznej, z akceptowanymi społecznie małżeństwami homoseksualnymi katokościół zostaje bez tzw. powołań, co widać wyraźnie na zachodzie Europy.

Młody chłopak odkrywający swoją odmienność seksualną która jest powszechnie pogardzana i prześladowana może od niej uciec do katokoszczuja deklarując szczerze całkowitą rezygnację z życia seksualnego.
Oczywiście w społeczeństwie akceptującym małżeństwa homoseksualne dużo łatwiej o homoseksualistów również ekscytujących swoją seksualność.
A raczej trudno o 20 latka akceptującego własną seksualność, dobrze się czującego w swojej orientacji seksualnej o szczerą chęć celibatu do końca życia.

Tylko te dwie grupy polityczne napędzają homofobię w Polsce dla swoich interesów.

Nie dajcie sobie wmówić, że chodzi o "rodzinę" (taki byt platoński), o jakąkolwiek ochronę małżeństw homoseksualnych, którym małżeństwa homoseksualne w niczym nie zagrażają.
Nie chodzi o żadną ochronę dzieci.

Kłaniam się nisko.
Obserwuj wątek
  • suender Re: Komu zależy na polskiej homofobii? 12.06.20, 08:24
   daiabollo:

   > Młody chłopak odkrywający swoją odmienność seksualną .....

   Tylko ten młody chłopak, który ODKRYŁ nie potrafi udowodnić swego odkrycia, nawet przed sadem, - chłe, chłe, chłe, .......
   Skąd się takie infantylne herezje u Diabolla biorą, <---
    • suender Re: Komu zależy na polskiej homofobii? 14.06.20, 09:45
     walamart:

     Największym wyzwaniem dla małych dzieci jest zrozumienie, kiedy inni mają fałszywe przekonania. Dlaczego ta osoba szuka właśnie tam zabawki, skoro zabawka jest naprawdę tutaj?

     Aby przewidzieć i wyjaśnić zachowanie innych, należy zrozumieć, że ich działania są determinowane nie przez rzeczywistość, ale przez ich przekonania na temat rzeczywistości.


     Drogi Walmarcie:

     Czyżbyś zaskoczony mym wpisem nie był w stanie odpowiedzieć merytorycznie, tylko czmychnąć w zmianę tematu? Tak w zmianę tematu i to na jaki?: Na pseudo-naukowy BEŁKOT jakiegoś dyletanta (Michael Tomasello). I co ja teraz miałbym się nurzać w tym bagienku z dalekich obrzeży nauki?, - he, he, he, ...

     No cóż, przeczytałem połowę zalinkowanego (przy reszcie wymiękłem z nudów) i uprzejmie oświecam:

     - Po pierwsze DETERMINIZM pozamiatał dobre lata temu niejaki Kurt Göedel, a na placu boju pozostał już teraz tylko koncept filozoficzny typu CHAOS. Ale ten ostatni też chyli się ku upadkowi, a jak to prawią Chińczycy, to mają oni prawie w zanadrzu tylko jeden prawdziwy koncept filozoficzny na dziejstwo we wszechświecie (on ma niby jakąś tam nazwę po chińsku).

     - To, że dziecko szuka zabawki w innym miejscu niż jest, to nie koniecznie jest wynikiem fałszywego przekonania, ale być może podświadomego zamiaru przeszukiwania pola metodą: "miejsce po miejscu", którą stosuje mnóstwo dorosłych.

     - Proszę zatem: Porzuć na przyszłość metodę "odwracania kota ogonem" i pisz prosto z mostu a rzeczowo na temat, - stać Cię na to, - ot co, .....

     Pozdrawiam naukowo.
     • walmart.ca Re: Komu zależy na polskiej homofobii? 14.06.20, 11:50
      suender napisał:

      > Drogi Walmarcie:

      > - Proszę zatem: Porzuć na przyszłość metodę "odwracania kota ogonem" i p
      > isz prosto z mostu a rzeczowo na temat, - stać Cię na to, - ot co, .....
      >
      > Pozdrawiam naukowo.

      Drogi Suenderze, wedle zyczenia, prosto i rzeczowo: jesteś głupszy od 4/5 letniego dziecka.

      pl.wikipedia.org/wiki/Teoria_umys%C5%82u#System_czytania_umys%C5%82u

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka