Dodaj do ulubionych

Ważne wybory...

15.06.20, 14:17
Ponieważ tonący Andrzej Duda brzydko się chwyta napierdalając po katolicku w mniejszości seksualne, ostateczny wynik będzie miał duże znaczenie dla pozycji politycznej koszczuja katolickiego w Polsce.

Jeżeli Duda przerżnie pomimo czy z powodu napierdalanki w LGBT+, to koszczuj jest politycznie skończony.
Bo w przeszłości już wszyscy będą się bali ruszać i używać katolickich obsesji w kampaniach wyborczych.

Runie mit, że "tylko pod tym (kato)znakiem" można wygrać w Polsce wybory.

A może narodzi się i nowy mit, że z koszczujem katolickim wybory się w Polsce przegrywa?

No, a jak Andrzej Duda wygra, to na upadek polityczny koszczuja katolickiego będziemy musieli poczekać do upadku reżimu PISSu.

Tak czy siak mury runą, runą, runa, a może nawet już za miesiąc?

Kłaniam się nisko.
Obserwuj wątek
    • oby.watel Re: Ważne wybory... 16.06.20, 09:55
      Skąd prawicowy głąb ma wiedzieć, że tonący brzytwy się chwyta? No więc nie wiedział lub chciał być dowcipny i myślał, że nie brzytwy, lecz brzydko. Dlaczego lewicowy intelektualista powtarza za prawicowym głąbem?

      Podoba mi się postawa towarzyszy kandydata mającego poparcie na poziomie błędu statystycznego. Ważą się losy kraju a oni zamierzają wykorzystać wybory do "policzenia się", a później "zobaczą" co robić dalej. Na szczęście tak nikłe poparcie, dużo niższe niż otrzymała Ogórek, nie wpłynie na wynik wyborów. Bolszewicki oszołom w Końskich jakby zapomniał, że w Polsce mamy gospodarke rynkową i plótł takie farmazony, obiecywał takie idiotyzmy, że głowa mała. Komu on nie zrobi dobrze! Będzie wypłacał 100% chorobowego, da gwarancję zatrudnienia, podniesie płace, wybuduje mieszkania i zrobi o wiele, wiele więcej. Ewidentnie pomyliły mu się wybory na prezydenta Polski z wyborami na wójta. Aż dziw bierze, że tak mało osób daje się na to nabrać.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka