Dodaj do ulubionych

Biedroń, lewicowa kula u nogi

29.06.20, 18:33
Magdalena Ogórek z ramienia tow. Leszka Milera zdobyła 2,38% głosów.
Robert Biedroń z ramienia tow. Włodzimierza Czarzastego zdobył 2,21% głosów ( w rodzimym Słupsku w którym był najukochańszym prezydentem zagłosowało na niego ledwie 3,75% słupszczan). To jest prawdziwa miara sukcesu neobolszewików i ich przywództwa.

Mimo spektakularnej klęski towarzysze prężą muskuły i zamiast bezwarunkowo poprzeć Trzaskowskiego będą z nim rozmawiać. Podobnie zachowuje się Hołownia. Tez będzie Trzaskowskiemu stawiał pytania i od tego uzależnia poparcie. Żaden z tych łebskich durniów nie zamierza przekonywać do swoich racji Dudy. Wbrew deklaracjom taka postawa oznacza jawne poparcie dla Dudy.
Obserwuj wątek
   • oby.watel Re: Biedroń, lewicowa kula u nogi 30.06.20, 10:31
    Wybieramy sobie prezydenta. Wszyscy kandydaci uznali wyborców za kompletnych idiotów i obiecują gruszki na wierzbie leżące całkowicie poza kompetencjami głowy państwa. Biedroń z Kosiniakiem-Kamyszem przelicytowali wszystkich, a Biedroń nawet Kosiniaka-Kamysza. W wygadywane przez niego brednie i obiecanki-cacanki nie uwierzyli nawet mieszkańcy Słupska, którzy podobno go uwielbiali. Jego opowieści o tym, że jest jedynym kandydatem, który pogodzi PiS z PO nie przekonały praktycznie nikogo. Podobnie jak bajania Kosiniaka-Kamysza, gdy nawet dzieci wiedzą, że PSL było przy korycie nieustannie nieomal od II Wojny Światowej z przerwami na rządy PiS-u. Teraz chłopy i ćwoki postawiły na Dudę, bo tyle z otaczającej rzeczywistości rozumio.

    Lewica na modłę bolszewicką nigdzie na świecie nie cieszy się poparciem. W Polsce owszem, ludzie lubio jak im włada daje, ale lepszy wróbel w garści niż kanarek na dachu. Duda doł. Biedroń tylko obiecoł. Jeśli Trzaskowski pójdzie w ślady Biedronia i zacznie obiecywać gruszki na wierzbie (dziś już obiecał, że wyremontuje most w Tczewie.

    Biedroń powtarzał, że kandyduje, bo lewica "musi się policzyć". No to policzyła się. Widząc co wyprawia w sejmie wielu jej wyborców łapie się za głowę. W przyszłym sejmie dla neobolszewików może zabraknąć miejsca.
   • oby.watel Re: Biedroń, lewicowa kula u nogi 30.06.20, 15:26
    Autor nie zauważył, a może nie chciał zauważyć, że dzisiaj stary podział na lewicę i prawicę już nie ma wiele wspólnego z rzeczywistością. Pierwsi historycznie byli narodowi socjaliści. Dziś podział przebiega nie między PO i PiS, lecz między narodowo-chrześcijańskimi populistycznymi komunistami a równie populistycznymi pseudoliberałami. Na lewicę na bolszewicką modłę w tym układzie ani nie ma miejsca, ani nie jest potrzebna. Problem z Biedroniem i lewicą polega na tym, że obiecuje to samo co PiS tylko bardziej. Taki "program" nikogo nie porwie. Olejniczak prowadził partię w kierunku nowoczesnej, światowej lewicy. Nie w smak było to pogrobowcom PZPR-u, więc go pogonili i przekształcili partię w skostniały skansen. Niestety, na grepsy z czasów rewolucji październikowej dziś nie nabierają się nawet słabo wykształceni. Na Biedronia głosowało niecałe 3% wyborców z wykształceniem podstawowym i zasadniczym zawodowym. Słabym pocieszeniem, że Kosiniak-Kamysz osiągnął jeszcze gorszy wynik.
   • diabollo Re: Biedroń, lewicowa kula u nogi 03.07.20, 15:31
    Po tym jak lybelały opluwały Biedronia i lewicę, wyzywały od "neobolszewii", po ostatnich umizgach KO do Konfederacji, aż dziwne, że elektorat lewicowy w większości jeszcze planuje głosować na Rafała.

    Trzaskowski to napewno mniejsze zło, ale kiedy pisze, że z Bosakiem dzieli poglądy gospodarcze, to zło przestaje być mniejsze.

    Kłaniam się nisko
    • oby.watel Re: Biedroń, lewicowa kula u nogi 03.07.20, 15:50
     diabollo napisał:

     > Po tym jak lybelały opluwały Biedronia i lewicę, wyzywały od "neobolszewii", po
     > ostatnich umizgach KO do Konfederacji, aż dziwne, że elektorat lewicowy w więk
     > szości jeszcze planuje głosować na Rafała.
     >
     > Trzaskowski to napewno mniejsze zło, ale kiedy pisze, że z Bosakiem dzieli pogl
     > ądy gospodarcze, to zło przestaje być mniejsze.


     Pogratulować rozumku. PiS-owcy nigdy złego słowa o neobolszewikach nie mówili. Aż dziw bierze, że tylko tylu z nich popiera Dudę.

     Duda to na pewno większe zło, ale kiedy mówi, że da tyle samo co lewica plus coś od siebie, to zło przestaje być większe.
      • oby.watel Re: Biedroń, lewicowa kula u nogi 04.07.20, 15:11
       diabollo napisał:

       > Lewaków (w przeciwieństwie do prawaków) charakteryzuje duża odpowiedzialność za
       > państwo polskie.
       >
       krytykapolityczna.pl/kraj/lgbt-ii-tura-lgbt-trzaskowski/
       Ja, ja, natürlich! Dlatego lewak Legierski w poczuciu owej odpowiedzialności głosował na Dudę. Dlatego posłowie lewicy nie przychodzą na ważne głosowania albo głosują razem z PiS-em. Dawno nie słyszałem lepszego żartu. Odpowiedź za Polskę to rozdawnictwo plus przywileje dla LGBT porównywalne z przywilejami jakimi cieszy się Kościół. Skleroza nie pozwala pamiętać, że to lewica dopisała do Konstytucji Watykan, to lewica podpisała konkordat, to lewica zaklepała religię w szkołach?
  • oby.watel Re: Biedroń, lewicowa kula u nogi 04.07.20, 20:56
   Żadne krzyki i płacze nie przekonają Cię, że czarne jest białe, prawda? Jak rozmawiać z kimś kto uważa, że Marks, Engels, Lenin, Stalin, Mao, Ceaușescu to prawica, bo tak mu pasuje do tezy? Kasujesz wpisy Suendera, a obaj jesteście na podobnym poziomie. Suender nawet na nieco wyższym.
   • diabollo Re: Biedroń, lewicowa kula u nogi 04.07.20, 22:28
    Czcigodny Oby.względu,

    Cytujesz prawaka Kaczyńskiego jako młot na co?

    Przeczytałeś jakąś książkę Marxa? Czy Ty wiesz o czym piszesz?

    Skąd te fantazje, że kiedykolwiek wyciąłem wpis czcigodnego Suendera?

    Palisz jakiś fajne zioło czy banalnie pijesz?

    Kłaniam się nisko.
    • oby.watel Re: Biedroń, lewicowa kula u nogi 04.07.20, 23:54
     diabollo napisał:

     > Czcigodny Oby.względu,

     Nie potrafisz nawet nicka przeliterować poprawnie?

     > Cytujesz prawaka Kaczyńskiego jako młot na co?

     Gdzie cytuję Kaczyńskiego?

     > Przeczytałeś jakąś książkę Marxa? Czy Ty wiesz o czym piszesz?

     Co to ma do rzeczy? Potrafisz wyjaśnić?

     > Skąd te fantazje, że kiedykolwiek wyciąłem wpis czcigodnego Suendera?

     Przyjmijmy, że użyłem zbyt dużego skrótu myślowego — rozważałeś taką ewentualność. Ani ja nie udowodnię, że usunąłeś, ani Ty ze nie usunąłeś.

     > Palisz jakiś fajne zioło czy banalnie pijesz?

     Dość dziwne pytanie w ustach kogoś, kto nie potrafi przeliterować nicka, w krótkim tekście objawił mu się cytat z Kaczyńskiego, często toczy spory sam ze sobą i raz czarne uznaje za czarne, a raz za białe.
     • diabollo Re: Biedroń, lewicowa kula u nogi 05.07.20, 10:06
      Czcigodny Obywatelu,
      Błąd w pisowni nicka był niezamierzony, błędna korekta pisowni w telefonie.
      Przepraszam.

      Gdybyś czytał coś Marxa, to byś wiedział, Leniana, Stalina Mao czy Ceacescu dołączać do Marxa to jakby biskupa Jędraszewskiego, biskupa Paetza dołączać do Chrystusa.
      Źle to świadczy o Marxie i o Chrystusie, że takie kreatury się na nich powołują, ale to nie Marx czy Chrystus w jakikolwiek sposób są winni świństw tych kreatur.

      Głupie to, miałkie i wprowadzające w błąd.

      Kłaniam się nisko.
      • oby.watel Re: Biedroń, lewicowa kula u nogi 05.07.20, 11:32
       Źle więc zaadresowałeś pretensje. To nie ja dołączyłem Marksa do świętej bolszewickiej trójcy. Poza tym dlaczego uważasz, że raz można eksponować jakąś cechę, a raz jej zaprzeczać, zależnie od okoliczności? Przecież — ujmę to delikatnie — dziecko zamiast odnieść się do meritum zaprzecza rzeczywistości.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka