Dodaj do ulubionych

Q pokrzepieniu ♥♥♥♥

10.07.20, 10:02
1.
Na 20 godzin prac społecznych skazany został mieszkaniec Wrocławia, który w czasie kontroli policyjnej miał "oddać gazy". Przez funkcjonariuszy uznane to zostało za "nieobyczajny wybryk".

2.
Do 96-letniej kobiety w pierwszy piątek miesiąca nie przyjechał żaden z księży miejscowej parafii. Kilkanaście dni wcześniej proboszcz prosił, aby rodzina zdjęła z posesji baner Rafała Trzaskowskiego.

3.
Jeden z uczestników wiecu kandydata na prezydenta A. Dudy przeczytał w gazecie, że został zmieniony hymn polski. Nie Twardowski tylko Trzaskowski.

https://pbs.twimg.com/media/EcJ7jnxX0AA1J02?format=jpg
Obserwuj wątek
  • oby.watel Re: Q pokrzepieniu ♥♥♥♥ 23.07.20, 10:12
   Kobiety wyzwolone nie drą szat, gdy dzieje się krzywda kobietom w ogóle a matkom w szczególności.

   Kobiety, które urodzą dziecko w okresie obniżenia etatu na podstawie tarczy antykryzysowej, pobierają niższe zasiłki macierzyńskie. "Specustawa antycovidowa, która umożliwiła obcinanie etatów i pensji, nie uwzględniła skutków, jakie wywoła to w zakresie świadczeń dla matek z tytułu urodzenia dziecka. W rezultacie te ostatnie tracą na nowych rozwiązaniach, bo przez cały rok korzystania z urlopu macierzyńskiego i rodzicielskiego otrzymują niższe zasiłki.

   Portal kobiecy opisał hejtera, któremu nie spodobała się żona celebryty, ale problem niższych zasiłków uznał za rzecz nie wartą wzmianki.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka