Dodaj do ulubionych

A. Duda naszym prezydentem

05.08.20, 15:39
Agnieszka Dziemianowicz-Bąk poinformowała wczoraj w radiu Tok, że Duda został wybrany w uczciwych wyborach, że na Dudę głosował suweren i trzeba to uszanować i dlatego cała lewica stawi się na zaprzysiężeniu. Bo lewica szanuje wyborców i ich werdykty, a Duda jest prezydentem wszystkich Polek i Polaków, więc należy mu się szacunek. Poza tym Czarzasty i cała lewica doskonale komponuje się z Szydło, Mazurek, Terleckim, Kuchcińskim. Dlatego nie może też zabraknąć tygrysa Kosiniaka-Kamysza, obrońcy uciśnionych Biedronia oraz obrońcy tradycji narodowych Bosaka. Doborowe towarzystwo, więc lewicy zabraknąć nie może. A nuż Dziemianowicz-Bąk jakieś stanowisko dostanie?
Obserwuj wątek
      • oby.watel Re: A. Duda naszym prezydentem 06.08.20, 10:25
        diabollo napisał:

> To Twoja interpretacja wypowiedzi pani Dziemianowicz-Bąk?

Ależ skąd. Skopiowałem ją z Naszego dziennika czy Krytyki politycznej, nie pamiętam. Przecież nie mam własnych poglądów tylko cały czas wklejam cudze. Niektóre wydają mi się bardzo mądre, bo ich nie rozumiem, dlatego wklejam bez komentarza, a jak ktoś skomentuje to się nie odzywam żeby się nikt nie zorientował.

Tow. Kwaśniewski nawet przezwyciężył chorobę filipińską i pogalopował pogratulować Dudzie wyboru. Taki ma szacunek, jak to zgrabnie ujął poseł Sienkiewicz, dla instytucji Dudy, szacunek dla wyborców Dudy, szacunek dla państwa Dudy i państwa Dudów. A Biedroń, Miller, Belka zero szacunku do dewastacji państwa, zero szacunku dla łamania Konstytucji, zero szacunku dla uniewinnionych kolesi i pedofila, nic, zero, nul.
          • oby.watel Re: A. Duda naszym prezydentem 06.08.20, 11:12
            diabollo napisał:

> To poproszę o źródło, bo stałeś się niewiarygodny.

Źródło czego? I po co? Żeby się zgodzić w całej rozciągłości jeśli Krytyka polityczna i kompletnie nie zgodzić jeśli Nasz dziennik? Naprawdę przekracza Twoje możliwości odniesienie się do tego, co masz przed nosem? Boisz się, że skrytykujesz któregoś swojego guru z Krytyki politycznej? Boisz się, że zgodzisz się z opinią jakiegoś klechy z Naszego dziennika?

Ostatnią rzeczą na jakiej mi zależy jest uwiarygadnianie się w Twoich oczach. Już samo pytanie czy to moja interpretacja najlepiej świadczy o tym, że nie mieści Ci się w głowie, że można na jakiś temat mieć własne zdanie. Tak to widzę. Spytaj kogoś, jak Ty to widzisz to pogadamy.
            • walmart.ca Re: A. Duda naszym prezydentem 06.08.20, 21:33
              oby.watel napisał:

> Tak to widzę. S
              > pytaj kogoś, jak Ty to widzisz to pogadamy.

Oto wojujące słowa oby.watela. On tu jest i pisze, pisze i pisze. I problem nie w tym, że już napisał więcej niż przeczytał, że napisał więcej wojujących słów niż Tołstoj - problem w tym, że on jest tu i pisze tu (chociaż posty tak szybko znikają...), ale prawda jest zawsze jakby gdzie indziej. Przynajmniej takie jest moje odczucie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka