Dodaj do ulubionych

Weto może wybuchnąć Kaczyńskiemu w rękach

14.10.20, 10:06
krytykapolityczna.pl/kraj/weto-kaczynski-unia-europejska-komentarz-sutowskii/
Obserwuj wątek
  • oby.watel Re: Weto może wybuchnąć Kaczyńskiemu w rękach 14.10.20, 11:42
   Chylę czoła przed naiwnością Sutkowskiego, który łudzi się, że opozycja pod wodzą Budki, Czarzastego i Kosiniaka-Kamysza obudzi się. Żeby obudzić się trzeba spać. Oni nie śpią, oni są po prostu politycznymi niedorozwojami. Nic nie rozumieją, nic nie potrafią. Budka wczoraj plótł jak Piekarski na mękach. Zbliża się katastrofa a czym zajmują się chłopcy z ferajny? Budżetowe miliony pompują w swoich kolesiów. Opozycja nie będzie na uchodźstwie, tylko dołączy do obozu rządzącego. Kosiniak-Kamysz nie miał żadnych oporów przed stanięciem ramię w ramię ze skrajną prawicą.
    • oby.watel Re: Weto może wybuchnąć Kaczyńskiemu w rękach 14.10.20, 17:10
     Z tego, że dostrzegam przechylanie na prawo nie wynika, że oszalałem i przyłożę rękę do przechylania na prawo. Neobolszewicy już rządzili. Nie mieli niczego do zaproponowania, poza psuciem tego, co działało. Rozwalili reformę służby zdrowia dzięki czemu dziś ludzie umierają pod szpitalami, nie dokończyli reformy emerytalnej tylko powyjmowali spod jej rygorów kolejne grupy w nadziei, że poprą ich w wyborach. Te dwa przykłady wystarczą. Żadna wartość dodana, niczego nie zmienią.
        • diabollo Re: Weto może wybuchnąć Kaczyńskiemu w rękach 15.10.20, 07:18
         Dobrze, kiedy "neobolszewicy" w Polsce rzadzili?

         Czy chodzi Ci o Kwaśniewskiego, który pchał się do cyrkowego pojazdu z Janem Pawłem Olbrzymim a jego małżonka oblizywała Olbrzymiemu pierścionek?
         A może chodzi Ci Leszka Millera, miłośnika podatku liniowego i szerzej turbokapitalizmu zakumplowanego ze swoimi "neobolszewickimi" kolegami Brairem i Schröderem, którzy w swoich krajach zlikwidowali państwa opiekuńcze?

         Kłaniam się nisko.
         • diabollo Re: Weto może wybuchnąć Kaczyńskiemu w rękach 15.10.20, 07:35
          Czcigodny Grzesznik twierdzi, że homoseksualiści nie istnieją.
          Tymczasem mogę mu pokazać człowieka, który o sobie powie: jestem gejem/lesbijką.

          Ja tymczasem twierdzę, że żadnych "neobolszewików" na polskiej scenie politycznej nie ma, i w III RP takowi nie rządzili i nie rzadzą, ale wejdę pod stół i wszystko odszczekam, jeżeli pokażesz mi człowieka który powie: jesteśmy bolszewikami i tworzymy partię neobolszewicką.

          Po prostu jeszcze na długo przed upadkiem ZSRR ideologia bolszewicka w Polsce była zupełnie martwa. "Komuniści", członkowie partii "komunistycznej" PZPR tacy jak pan profesor Leszek Balcerowić jeździli na stypendia do amerykańskich uniwersytetów zgłębiać i fascynować się turbokapitalistycznym neoliberalizmem, który wtedy akurat był tam bardzo modny (a choć z mody już dawno wypadł, spora część polskiej inteligencji tego nie zauważyła).

          Powiesz pewnie, ale ale, nikt nie twierdzi, że jest faszystą, a ty twierdzisz, że faszyści są i rządzą.
          Tutaj odpowiem, że oni sami nazywają się "narodowcami" i sami określają się strażnikami ideologii katolicko-narodowej.
          I jeżeli porównamy tę ideologię do ideologii faszystowskich Mussoliniego, Franco czy Salazara, to zobaczymy polską wierną kopię.

          Te ideologie faszystowskie przyszły do nas ze "zgniłego" Zachodu i nasi przedwojenni faszyści też nie chcieli być kojarzeni z "zachodnimi nowinkami", i nazywali się sami "narodowcami" albo "narodową demokracją", albo "obozem narodowo radykalnym", nazwy były różne, ale kryli się pod nimi czystej wody polscy faszyści.
          Dlatego dzisiejsi faszyści odwołują się do swoich historycznych korzeni faszystowskich, które jednak nigdy nie nazywały się faszyzmem.

          Mam nadzieję, że teraz wszystko jest jasne.

          Kłaniam się nisko.
  • oby.watel A tymczasem w Płocku... 16.10.20, 21:26
   W czwartek 15 października odbyła się w Płocku konferencja „Państwo dla rodziny – rodzina dla państwa”, organizowana przez Stowarzyszenie na rzecz Małżeństwa i Rodziny NIE MA LEKKO. Wśród prelegentów:

   • Jerzy Kwaśniewski, prezes Ordo Iuris;
   • małopolska kurator Barbara Nowak;
   • prof. Piotr Jaroszyński (KUL), który wykłada w toruńskiej szkole Tadeusza Rydzyka i występuje w jego mediach;
   • Marek Grabowski, prezes Fundacji Mama i Tata;
   • Tomasz Sztreker, prezes Polskiej Akademii Biznesu, która w swoich działaniach „kieruje się etyką i moralnością wynikającą wprost z naszych wartości, którymi są patriotyzm oraz wiara katolicka”;
   • dr hab. Mieczysław Guzewicz, doktor teologii biblijnej;
   • ks. dr hab. Robert Skrzypczak, który chwali terapie konwersyjne dla LGBT.

   W konferencji nie byłoby może nic dziwnego, gdyby nie honorowy patronat prezydenta Płocka Andrzeja Nowakowskiego, członka PO. PO to podobno mniejsze zło, a także opozycja.
    • oby.watel Re: A tymczasem w Płocku... 17.10.20, 11:53
     diabollo napisał:

     > www.facebook.com/watch/?v=492392798406185

     A co to ma wspólnego z popapraną opozycją? Jak tylko dorwą się do władzy, choćby lokalnej, już zaczynają przymilać się jak nie kościołowi, to władzy. Prezydent z PO podlizuje się prawicy i fanatykom, prezydenci z lewicy sprzeciwiają się organizowaniu parad równości. Z taka opozycja daleko nie zajedziemy. I nie zmienią tego filmiki o ciężkiej doli kobiet ciężarnych.
    • suender Re: A tymczasem w Płocku... 17.10.20, 20:03
     diabpllo:

     > www.facebook.com/watch/?v=492392798406185

     Co oni tam za filmiki mają!?:
     Taka niewykszatłcona Marcelina Zawisza, twierdzi: "Chcą zmusić kobiety, by przez 9 miesięcy chodziła w ciąży, która zakończy się niewyobrażalnym cierpieniem i śmiercią!"

     Czyżby Marcelinka nie widziała: Życie to śmiertelna choroba przenoszona drogą płciową?
     Że każda ciąża kończy śmiercią dziecka kobiety, - prędzej czy później, że życie tego dziecka nie będzie raczej wolne od niewyobrażalnych cierpień?
     He, he, he, he, ......
     www.facebook.com/partiarazem/videos/wyroknakobiety/352169382699751/?__so__=permalink&__rv__=related_videos
     Wasz suender.

     p.s.: "Nie może być moim przyjacielem, ten co wierzy w ateistyczne gusła!"

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka