Dodaj do ulubionych

Nowa Etyka Abramowskiego ....

01.12.20, 21:16
machinamysli.org/edwarda-abramowskiego-projekt-nowej-etyki/
Najpierw lektura, a później dyskusja.

Wasz Suender.
Obserwuj wątek
      • suender Re: Nowa Etyka Abramowskiego .... 02.12.20, 10:09
        wa;lmart:

> A ty znowu wypadles z biskupiej dupy, ....

Popadłeś w tępy OKULTYZM i będziesz miał b. ciężko to odpokutować.
        Z tego powodu NIEBO odebrało ci już 1/2 rozumu, więc bełkocesz jak potłuczony opój.
        Dla mnie jako socjologa stałeś się ale całkiem ciekawym obiektem badań, bo specjalizuję się w osobnikach upadłych.
        Być może dla Walmarta opracuję jakiś program naprawczy, by jego Duszę jeszcze uratować. Warunek jest jeden: Musisz współpracować.

Wasz Suender.
        • walmart.ca Re: Nowa Etyka Abramowskiego .... 02.12.20, 14:07
          suender napisał:

Musisz współpracować.

> Wasz Suender.

OK, mus to mus, nasz Suenderze, oto moja kontrybucja: pamiętasz Ledę, tak Ci ideologicznie bliskooo osobe - ona zdecydowala sie opuscic to forum z powodu Twojej mega guupoty.
          Badaj mnie, doktorze... Jak tam plebania? A pies zdrowy?
          • suender Re: Nowa Etyka Abramowskiego .... 02.12.20, 17:48
            walamart:

> pamiętasz Ledę,

1. Nie zawracaj sobie teraz głowy jakąś Ledą, - bo zagrożenie walmartowej Duszy jest teraz nad wyraz wysokie.
            Ja stoję życzliwie po twojej stronie i szybko przegotowuję szczepionkę duchową przeciw OKULTYZMOWI, którym się zaraziłeś od guślanych religiantów ateistycznych.
            Na razie pilnuj tej rudymentarnej części umysłu, co ci została, - bo i tą resztkę może NIEBO też zabrać.
            Cbdo.

2. Przeczytaj w końcu ten tekst co zalinkowałem, - ot co, .....
            Wasz Suender.
            • walmart.ca Re: Nowa Etyka Abramowskiego .... 02.12.20, 18:09
              Suenderze drogi nasz, ja też stoję życzliwie po twojej stronie - i dlatego zadam Ci proste pytanie: uciekłes z, czy uciekles w? (skonsultuj z NIEBO odpowiedz i nie klam wiecej, bo Ci nie dam rozgrzeszenia... OK?) No i jak zdrowie psa?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka