Dodaj do ulubionych

Wiara w demokratyczny kapitalizm

18.12.20, 12:10
krytykapolityczna.pl/kraj/galopujacy-major-bojkot-orlenu/
Obserwuj wątek
  • oby.watel Re: Wiara w demokratyczny kapitalizm 18.12.20, 15:44
   Major ma galopującą rację! Nie wolno pod żadnym pozorem bojkotować Orlenu! Niestety, w swojej galopujące nieskończonej mądrości nie dostrzegł, że bojkot stacji to niekupowanie paliwa, które jest głównym źródłem dochodów koncernu. Owszem, apel bez sensu, bo nie ma w Polsce innego paliwa. Ale monopole to przecież ideał, do którego dążyli bolszewicy i dążą neobolszewicy. Podobnie zresztą jak prymat jednej partii, z którym właśnie mamy do czynienia.

   Ten komentarz powstał bez żadnego wsparcia darczyńców w przeciwieństwie do wynurzeń Majora i innych bolszewików. Dołącz do nich i pomóż im publikować więcej bredni, które tak miłych dla ucha prawdziwych neobolszewików jak kazania biskupów dla wyznawców boga w trójnasób pojedynczego amen.
  • oby.watel Re: Wiara w demokratyczny kapitalizm 18.12.20, 15:54
   Z tego, że w Polsce, "ogromna większość bojkotów to krótkotrwałe burze „ideologiczne”, dotyczące tego, co na lewicy roboczo nazywane jest nadbudową, a nie bazą ekonomiczną" nie wynika, że bojkoty są nieskuteczne, lecz świadczy o niedojrzałości społeczeństwa polskiego. Bo do bojkotu potrzebna jest solidarność i gotowość do poświęceń, cierpienia niewygód. Jak można mówić o bojkocie w sytuacji, gdy spora część społeczeństwa dla swojej wygody lekceważy bezpieczeństwo swoje i innych nie nosząc chociażby maseczek? Hasło "bojkotujmy wirusa szczepiąc się" także nie ma wzięcia.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka