Dodaj do ulubionych

Na pandemii też można zarobić!

14.04.21, 09:45
Wszyscy powtarzają, że należy się szczepić. Cenną informacją jest, że zwalniają się gdzieś terminy i można się zaszczepić niemal z marszu. I właśnie na tej informacji można zarobić ukrywając ją pod paywallem. Tak właśnie uczyniła Wyborcza. Na szczęście telefon podała na wstępie, więc można zadzwonić nie tracąc czasu na zapoznawanie się z materiałem.
Obserwuj wątek
   • oby.watel Re: Na pandemii też można zarobić! 14.04.21, 10:47
    diabollo napisał:

    > A Ciebie wolnorynkowcu ciagle nie stać na kupienie gazety?

    Parafrazując słowa Einsteina tylko idiota może powtarzać do znudzenia to samo pytanie oczekując innej odpowiedzi. Swoją drogą zadawanie tego samego pytania przez kogoś, kto przy każdej okazji leje łzy nad ciężką dola biednych, a szydzi z kogoś, kogo na coś nie stać jest mówiąc oględnie żałosne. Naprawdę szorowanie kibli u bauera jest takie zyskowne, że Cię stać na wszystko?
   • diabollo Re: Na pandemii też można zarobić! 14.04.21, 21:09
    Wolne terminy na szczepienia w Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie. "Zapraszamy osoby 58+"

    W Szpitalu Uniwersyteckim w Krakowie jest kilkaset wolnych miejsc na szczepienia. - Zapraszamy osoby w wieku 58-65 lat, które mają skierowanie - przekazuje Maria Włodkowska, rzeczniczka szpitala.

    Od wtorku w całym kraju na szczepienia przeciw COVID-19 mogą zapisywać się 58-latkowie, którzy na początku roku nie wypełnili wcześniej formularza zgłaszającego na szczepienie.

    Jak podaje Maria Włodkowska, w tym tygodniu oraz kolejnych jest jeszcze kilkaset wolnych miejsc na szczepienie w punktach obsługiwanych przez Szpital Uniwersytecki.

    - Nie są to dawki dodatkowe. Po prostu mamy wolne terminy, na które się można zapisywać - mówi rzeczniczka SU. Szczepienie jest dostępne dla osób między 58 a 65 rokiem życia, które mają wystawione skierowanie.

    Jak zapisać się na szczepienie?
    Na szczepienie można zapisać się na cztery sposoby: zadzwonić na całodobową i bezpłatną infolinię - 989 (wystarczy numer PESEL i numer telefonu komórkowego, pod który przyjdzie SMS z potwierdzeniem terminu szczepionki), zarejestrować się elektronicznie poprzez e-rejestrację dostępną na pacjent.gov.pl, skontaktować się z wybranym punktem szczepień lub wysłać SMS: 664 908 556 lub 880 333 333 o treści: SzczepimySie. Tam połączysz się z systemem, który kieruje krok po kroku.

    Każdego dnia na szczepienie mogą rejestrować się kolejne roczniki. Rząd chce, by 24 kwietnia rejestrować się mogły już osoby urodzone w 1973 r.

    krakow.wyborcza.pl/krakow/7,44425,26975049,wolne-terminy-na-szczepienia-w-szpitalu-uniwersyteckim-w-krakowie.html

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka