Dodaj do ulubionych

Olaboga! Lewica poparła PIS

28.04.21, 22:24
krytykapolityczna.pl/kraj/lewica-poparla-pis-meltdown-komentarz-galopujacy-major/
Obserwuj wątek
  • oby.watel Re: Olaboga! Lewica poparła PIS 28.04.21, 22:40
   Dobrze, że Galopujący Major wyjaśnił dlaczego nic się nie stało. Tak, te pieniądze się po prostu PiS-owi należą za ciężka i uczciwa pracę na rzecz Polek i Polaków. Może i lewicy coś skapnie? Albo chociaż Biedroniowi sprawozdanie finansowe przyjmą. Przecież on taki uczciwy, kryształowy wręcz..
  • oby.watel Re: Olaboga! Lewica poparła PIS 29.04.21, 08:17
   Może Galopujący Major powinien zapytać jakiejś kobiety skoro nie rozumie o co toczy się gra? I zmienić nazwę na Kuśtykający Osioł? Każdy popełnia jakieś błędy. Ale tak bezczelne bagatelizowanie ich i pogarda dla myślących inaczej kompletnie dyskwalifikuje kuśtykającego osła. Dla niego wrogiem nie jest rujnujące kraj PiS, ale odmieniani przez wszystkie przypadki liberałowie. Ale najlepsza jest puenta wywodów kustykającego osła:

   Ten artykuł nie powstałby, gdyby nie wsparcie naszych darczyńców. Dołącz do nich i pomóż nam publikować więcej tekstów, które lubisz czytać

   Skoro nie rozumie, to niech przemówia kobiety:

   Hej, posłowie i posłanki PrawoLewu, nowej koalicji zapewniającej PiS-owi większość parlamentarną w Sejmie: czego nie zrozumieliście z jesiennego postulatu mówiącego o tym, że PiS ma wypierdalać?

   Najwyraźniej coś nie brzękło, więc Wam wyjaśniamy 👇

   Bandycka, złodziejska władza wypierdala np. w ten sposób, że traci większość w Sejmie. Można ją utracić – uwaga, skupcie się – albo na stałe, albo przegrywając ważne głosowanie. I teraz najważniejsze: bandycka, złodziejska władza, niestety, nie wypierdala wtedy, kiedy pożyteczni idioci z opozycji ratują ją w ważnym głosowaniu, żeby go nie przegrała.

   Nadążacie? No to idziemy dalej:
   Wiecie, co się dzieje, jak bandycka, złodziejska władza przegrywa tak ważne głosowanie, jak w sprawie Funduszu Odbudowy? Musi siąść do stołu i prosić o rozejm, a opozycja wtedy może przynieść do tego stołu popierane przez 80% Polek i Polaków postulaty masowych protestów i zażądać ich prawdziwych gwarancji, a nie pierdolenia pasującego na infografiki. Dla ułatwienia – przypominamy je tutaj:

   📣 Wypierdalać z oświadczeniem Przyłębskiej
   📣 Wypierdalać z Przyłębską
   📣 Chcemy prawdziwego Trybunału Konstytucyjnego
   📣 Chcemy prawidłowego Sądu Najwyższego, w całości
   📣 Chcemy prawdziwego Rzecznika Praw Obywatelskich
   📣 Chcemy nowelizacji budżetu: kasy na ochronę zdrowia, pomoc dla pracowników, przedsiębiorców, kultury i prawdziwe wsparcie dla osób z niepełnosprawnościami
   📣 Chcemy pełni praw kobiet, legalnej aborcji, edukacji seksualnej, antykoncepcji i ochrony przed przemocą
   📣 Chcemy pełni praw człowieka
   📣 Chcemy świeckiego państwa, w tym zaprzestania finansowania Kościoła z budżetu państwa i wypierdalać z religią ze szkół
   📣 Chcemy dymisji rządu

   Jeszcze jest czas.

   PiS ma to głosowanie przegrać. Wtedy możecie negocjować z nimi rozejm. A nie przed kluczową bitwą dostarczać tym bandytom i złodziejom posiłki.

   ‼️Macie 24h na deklarację o zerwaniu/ nienawiązywaniu koalicji z PiS w sprawie głosowania nad Funduszem Odbudowy. Potem zaczniemy się do każdego i każdej z Was zwracać osobiście z pytaniem, czy macie zamiar wrócić na stronę Bodnara i Tuleyi, czy pozostać po stronie Pawłowicz i Piotrowicza. Z władzą, która nienawidzi ludzi. Z władzą, która nienawidzi nas‼️

   PS Tak na wszelki wypadek, gdyby kolejnym asom opozycji zamarzyło się kiedyś współpracować z bandytami i złodziejami: „wypierdalać” odnosić się będzie do każdego i każdej, kto działa na rzecz przedłużenia rządów PiS-owskiego układu.


   m.facebook.com/ogolnopolskistrajkkobiet/photos/a.1540520529307273/6165883010104312
  • oby.watel Re: Olaboga! Lewica poparła PIS 29.04.21, 09:38
   Nie zanosi się na to, by neobolszewicy zamierzali pójść po rozum do głowy. Czarzasty ma wprawę w chodzeniu w zaparte, ale nie zdarzyło mu się pójść po rozum do głowy. Co ciekawe kiedyś Anna Maria Żukowska potrafiła przyznać się do błędu. Teraz plecie jak potłuczona. "Zdradą Polski, zdradą racji stanu byłoby odrzucenie planu p. Adolfa wspólnego rozbioru Czechosłowacji. Nasze dzieci, nasze wnuki, nasze prawnuki pytałyby potem: dlaczego?"
   • diabollo Re: Olaboga! Lewica poparła PIS 29.04.21, 12:23
    Wiemy, wiemy lewica jest zła.

    Katoprawicowa PO-PSL z księdzem Hołownią przywrócą prawo do aborcji, odspawają kościól od koryta, zrobią małżeństwa homo I przywrócą praworządność i państwo dobrobytu i szczęśliwości.

    Ta polska inteligencja jednak mocno głupia jest. Od 30 lat wdeptuje lewicę w ziemię i głosuje na katoprawicę I potem się dziwi, ze Polska to Taliban katoprawicowy.

    Kłaniam się nisko.
    • oby.watel Re: Olaboga! Lewica poparła PIS 29.04.21, 13:53
     diabollo napisał:

     > Wiemy, wiemy lewica jest zła.

     Kto oprócz Ciebie twierdzi, że lewica jest zła? W tym przypadku nie ma racji. Nie jest to wyłącznie moje zdanie. Jesteś naprawdę tak ograniczony, że nie potrafisz normalnie polemizować?

     > Katoprawicowa PO-PSL z księdzem Hołownią przywrócą prawo do aborcji, odspawają
     > kościól od koryta, zrobią małżeństwa homo I przywrócą praworządność i państwo
     > dobrobytu i szczęśliwości.

     Nie sądzę. Choć czasy się zmieniają i dalsze klękanie przed księdzem prędzej czy później zacznie szkodzić a nie pomagać.

     > Ta polska inteligencja jednak mocno głupia jest. Od 30 lat wdeptuje lewicę w zi
     > emię i głosuje na katoprawicę I potem się dziwi, ze Polska to Taliban katoprawi
     > cowy.

     Przez 45 lat polska lewica wdeptywała w ziemię wszystkich myślących inaczej i sprzeciwiających się, a mimo to ani dostatku, ani swobód obywatelskich nie było. Trzeba być kompletnym idiotą, by bezmyślnie i bezkrytycznie wspierać jedną opcję. Jak to się kończy mieliśmy przykład w poprzedniej kadencji, gdy wszystko było PiS-owskie, od prezydenta po stróża nocnego w Sejmie i Senacie. Nie ważne KTO rządzi, ale JAK!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka