Dodaj do ulubionych

Sok z liberalnego komentatora A.D. 1999.

18.05.21, 07:39
krytykapolityczna.pl/kraj/sok-z-liberalnego-komentatora-rafal-grupinski-komentarz-polski-lad-podatki/
Obserwuj wątek
  • oby.watel Re: Sok z liberalnego komentatora A.D. 1999. 18.05.21, 13:09
   Fejfer zachwyca się nowym polskim ładem, który klasę średnią lokuje poniżej pokojówki czy pomocy kuchennej w Niemczech. Tam biedota, najgorzej opłacani zarabiają średnio 7500 zł i więcej, u nas bogaty to ktoś, kto zarabia ponad 5000 zł. Taki z durnia publicysta ekonomiczny. Lewizna i jej akolici kolejny raz powtarzają manewr jaki zawsze wykonali gdy rządzili. Nie mogąc zapewnić godziwych płac wszystkim, dzielili równo biedę zabierając bogatszym, bo przecież nie bogatym i dodając biednym. Wyższe podatki zapłacą między innymi lekarze, co na pewno zmobilizuje ich do jeszcze bardziej wytężonej pracy na 12 etatach i skłoni do pozostania w kraju. Podobnie jest informatykami. Po co Polsce oni? Jak będzie trzeba to kupi się licencję, a hasła admin1 nikt nie złamie. PiSze " publicysta ekonomiczny", że

   Nie jest żadną tajemnicą, że wysoko płatne zawody, taki jak choćby specjaliści z IT, stoją samozatrudnieniem. I między innymi to oni w Nowym Ładzie zostaną nieco bardziej obciążeni składkami.

   Doprawdy? A co gdy wyniosą się zagranicę? Z paplaniny Fejfera wynika, że klasa średnia to dla niego ludzie zarabiający średnią krajową, czyli mniej niż połowę tego co sprzątaczka w Niemczech. Trudno się dziwić, że pod takim nowym ładem, który w rzeczywistości jest reglamentacją biedy, neobolszewicy podpisują się obiema rękami.

   Trzeba uczciwie przyznać, że Fejfer konsekwentnie gdzie tylko może propagandowo wspiera PiS. Wywalili go z oko.press, to przykleił się do Krytyki Politycznej. I słusznie. Niech miłośnicy komuszków wiedzą komu zawdzięczają sprawiedliwość społeczna i dlaczego nie zawdzięczają jej lewicy tylko PiS-owi. To na pewno przekona wyborców do głosowania na lewicę.

   Podobno jeśli p. bóg chce kogoś ukarać to mu rozum odbiera. Dzięki bogu lewicy nic nie zrobi, bo ona rozum postradała już dawno. Potwierdza to Fejfeer, który w kampanii wyborczej będzie przekonywał, że PiS zrealizował albo właśnie jest w trakcie realizacji wszystkich pomysłów i postulatów lewicy. Dlatego nie głosuj na PiS! Głosuj na lewicę!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka