Dodaj do ulubionych

Świetna wiadomość dla Gduli i towarzyszy

27.07.21, 23:32
Jarosław Kaczyński postanowił uszczęśliwić posłów podnosząc im uposażenia. Tow. Gdula i towarzysze Gduli nie mogą się doczekać.
Obserwuj wątek
   • oby.watel Re: Świetna wiadomość dla Gduli i towarzyszy 28.07.21, 09:26
    diabollo napisał:

    > Wy, towarzyszu Oby.watelu, w ogóle nie wiecie gdzie stoją konfitury.
    > Uchylę Ci rąbka tajemnicy: nie w Sejmie.

    Radość z uchylenia rąbka psuje nieco obawa, że pomyliłeś adresata. To przecież tow. Gdula wraz z towarzyszami pchali się do Sejmu, a gdy już się dostali natychmiast zaczęli rozdzierać szaty, że ich nie stać na drogie ciuchy, wypasione bryki i dziwki, że nie po to startowali do Sejmu, żeby dziadować, że im się należy bo oni wszystko robią dla Polski, Polek i Polaków. Jednak podnosząc łapy za podwyżkami dla siebie potwierdzili, że poszli do polityki wyłącznie dla korzyści osobistych.

    Trzeba mieć niebywały tupet, by użalać się nad losem biednych ledwo wiążących koniec z końcem na umowach śmieciowych i domagać wyższych podatków dla bogatych gdy samemu dysponuje się kwotą 157 tysięcy złotych, 500 euro i 6 uncji złota (wartych ok. 42 tysiące złotych), ma się dom wart 850 tys. zł, mieszkanie wycenione na 1,3 mln zł, trzy lokale użytkowe o łącznej wartości ponad 2,3 miliona złotych i dwa auta. Trzeba być niebywale bezczelnym, by gardłować za podniesieniem sobie uposażeń poselskich zarabiając 107 tys. zł rocznie, plus prawie 3,7 tys. zł z tytułu praw autorskich i prawie 170 tysięcy złotych za wynajem powierzchni użytkowej.. Najlepiej jednak zarabia na nieruchomościach. Jak widać lewicowa wrażliwość tow. Gduli ma solidne podstawy finansowe.

    Żeby było jasne: uważam, że funkcjonariusze państwowi, parlamentarzyści powinni dużo zarabiać i mieć przywileje, których utrata byłaby bolesna, żeby nie kusiło ich dorabiać na boku. Ale pod warunkiem, że będą pracować w interesie kraju i obywateli, a nie swoim.
    • oby.watel Re: Świetna wiadomość dla Gduli i towarzyszy 02.08.21, 09:48
     diabollo napisał:

     > Faszyści załatwili sobie podwyżki, żeby skonsolidować rozłażącą się rządzącą ko
     > alicję katoprawicową, ale i tak na koniec wszystkiemu jest winny lewak Gdula. D
     > ziwne, że nie Zandberg.
     >
     > Ot, nasza polska, lybelalna ćwierćinteligencja.

     Akurat Zandberg, w przeciwieństwie do towarzyszek i towarzyszy z SLD i Wiosny był przeciw.
  • oby.watel Re: Świetna wiadomość dla Gduli i towarzyszy 11.08.21, 23:47
   Dziwne. Dziś głosowano ustawę o podwyżkach wynagrodzeń dla zajmujących kierownicze stanowiska państwowe, a Gdula odważnie wstrzymał się. Pięciu towarzyszy i wszystkie chłopki roztropki z PSL-u podnieśli łapy za. Obleśna banda ludzi bez przyzwoitości.

   Niedawno Morawiecki chełpił się, że co prawda inflacja sięga 5%, ale płace urosły o 10%. Ustawa wybiega jednak daleko w przód zakłada i wzrost o 40% wynagrodzenia prezydenta, wzrost wysokości diet dla radnych o 60% i wzrost wynagrodzenia pracowników samorządowych.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka