Dodaj do ulubionych

Wasza bardzo wielka wina

31.10.21, 23:24
Z fejsa Jacka Dehnela:


"Tymczasem u fajnokatolików następuje już damage control na potrzeby przyszłych pokoleń. Okazuje się, że ten kościół w Polsce homofobii kompletnie niewinny - jest "wykorzystywany".

Mówienie, że kościół się „wykorzystuje” do tej kampanii i ustawy, to jak mówienie, że NSDAP zostało niecnie wykorzystane w uchwalaniu Ustaw Norymberskich. Bez jaj, fajnokatolicy. To jest ustawa napisana przez katoliczkę, podpisywana przez katolików ze wsparciem katolików szeregowych, księży i biskupów, procedowana i uchwalana przez katolików zgodnie z katolicką narracją. Wasza wina, wasza wina, wasza bardzo wielka wina. Więc bez piłatowania, tego się nie domyje.

Jeszcze parę lat wykopywania faktów, dziecięcych trupów, księży-pedofilów i ich protektorów, a nie wiem, co z tego zostanie - okaże się, że to był przypadkowy episkopat i przypadkowy Wojtyła, że takich biskupów i papieży można kupić w każdym sklepie i po prostu ich podłożono biednym katolikom, oczywiście w ramach "metod przypominających najgorsze stalinowskie czasy".

#poncjuszzkruchty

EDIT: poprzednio było napisane, że Gospodarek jest z Więzi ale redakcja się wyparła, że wprawdzie u nich publikuje, ale nie jest od nich. Cóż, skoro nie chcą, żeby go z nimi łączyć, to prośbę tę spełniam."


m.facebook.com/story.php?story_fbid=10159740753674914&id=524664913
Obserwuj wątek
  • diabollo Re: Wasza bardzo wielka wina 31.10.21, 23:44
   To ma ręce i nogi.
   Katolictwo wymiksowało się z winy o niewolnictwo tzw. "pańszczyzny", o katolicką Targowicę, o ekskomunikowanie powstańców powstań narodowych, o kolaborację z caratem, o wojnę domową po stronie endecji i caratu w czasie rewolucji 1905, o antysemityzm i ludobójstwo Żydów...
   Ostatnio wszyscy uwierzyli, że katolictwo za PRLu cierpiało katusze, a nie żyło jak pączek w maśle i państwo w państwie i wielkich koncesji od reżimu PRL.

   To teraz katolictwo też się wymiksuje z PISu, z barbarzyństwa antyaborcyjnego, homofobii i pedofilii kleru...

   Kłaniam się nisko.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka