Dodaj do ulubionych

Telewizyjni obrońcy demokracji upadają zbyt wolno

29.06.22, 11:36

krytykapolityczna.pl/kraj/obroncy-demokracji-z-telewizji-komentarz-januszewska/
Obserwuj wątek
    • diabollo Re: Telewizyjni obrońcy demokracji upadają zbyt w 29.06.22, 11:43
      Z TVP rozstałem się za pierwszej PISdy ok. 2005, kiedy obrońca demokracji Giertych wprowadził swojego neofaszystę do zarządu TVP. I tak mi już zostało.

Ale TVN24 oglądam i zaliczam podobne doły jak pani Januszewska. Z "Kawą na Ławę" już tez dałem sobie spokój (zdrowie człowiek ma tylko jedno", ale i "Loża Prasiwa" rozczarowuje. Lybekalne media ostoja polskiej konserwy.
      Nie ma się co dziwić, że po tresurze "lybelalnych mediów" dla przedstawiciela Ludu jak czcigodny Oby.watel lewicowość to obelga.

Kłaniam się nisko
      • oby.watel Re: Telewizyjni obrońcy demokracji upadają zbyt w 29.06.22, 22:47
        A co byś zrobił gdybyś pan nie był sobą? Cóż. Najlepsza firma jeśli znajdzie się w polskich rękach staje się... taka jak wszystko wokół. Bo Polak potrafi wszystko sprowadzić do swojego poziomu. Piasecki w każdym programie poucza gości, ale tylko wybranych, że nie należy przerywać rozmówcom, po czym sam przerywa drąc mordę najgłośniej. To nie Kawa na ławę, to Jarmark przekupek. Podobnie jest z innymi programami, od Tak jest po Loże prasową.

Jeśli chodzi o tresurę, to proponuję byś spojrzał w lustro. Tak wytresowanego bezmyślnego fanatyka trudno spotkać. Ja swoich poglądów potrafię bronić, uzasadniać, Ty nie masz poglądów. Przeszedłeś pranie mózgu i jak zdarta płyta powtarzasz w kółko te same brednie.
        • walmart.ca Re: Telewizyjni obrońcy demokracji upadają zbyt w 29.06.22, 23:52
          oby.watel napisał:

> . Ja swoich poglądów potrafię bronić, uzasadn
          > iać,

Bronić przed? Uzasadniać dla? Przed lustrem i dla lustra chyba... Już od dawna nikogo nie interesują ani Twoje 'poglądy' ani Twoje ich 'uzasadnianie'... Twoje Dywagacje są nudniejsze niż "akademie na cześć", bo trudno nie odnieść wrażenia, że to są akademie na własną cześć, do których bez cienia zażenowania podsyłasz tu łącza. Przywróć tego Janka Wiśniewskiego, co to padł, do swojej stopki - przynajmniej będzie trochę śmiesznie.

• oby.watel Re: Telewizyjni obrońcy demokracji upadają zbyt w 30.06.22, 11:36
      Nie piszę dla siebie, więc staram się uwzględnić fakt, że to, co oczywiste dla mnie nie musi być oczywiste dla innych, pisać zrozumiale. Są jednak pojęcia tak podstawowe, że wyjaśnianie ich mija się z celem. Mija się także z celem rozmowa z kimś, kto nie ma żadnych poglądów, nie potrafi odnieść się do poruszanych kwestii, za to ma bardzo dużo do powiedzenia na temat rozmówcy. Ale nawet z tego byłaby jakaś korzyść, bo krytyka ubogaca, jak mawiają klechy, ale ta gadanina ma wartość ględzenia ślepego o kolorach i sporo mówi o autorze, który przyznaje wprost, że przed nim nie trzeba bronić poglądów, bo on i tak nie ma pojęcia o co chodzi.

Stopkę faktycznie warto by było zmienić.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka