Dodaj do ulubionych

Durnie do szkoły

03.07.22, 16:07
Idioci, którzy gardłują za kilku listami powinni zobaczyć jak wygląda przydział mandatów. W okręgu hajnowskim PO zdobyła 34,35% głosów i 21,43% mandatów, a PiS 29,93% głosów i 57,14%.

Z drugiej strony czy będzie stratą dla kraju jeśli kretyni, którzy nie są w stanie pojąć, że w jedności siła nie będą rządzić? Nawet przecież jakby wygrali, to i tak by nie rządzili, bo żeby rządzić trzeba się dogadać, a oni tego nie potrafią
Obserwuj wątek
  • diabollo Re: Durnie do szkoły 04.07.22, 07:27
   A nie lepiej przekonać część wyborców PISu (tak 1/3 aktualnie deklarujących poparcie) do głosowania na Peło i Peło będzie wygra w cuglach i będzie rządzić zupełnie bezkarnie jak PIS?

   Wy, towarzysze lybełały, jakoś zawsze próbujecie oszukać system i oszukać społeczeństwo kruczkami, strategią partyjną, nieratyfikowaniem KPO po którym Kaczyński miał się rozpłakać i oddać władzę, etc, etc, a przecież wystarczy zbudować zwykłe, większościowe poparcie społeczne..

   Kłaniam się nisko.
  • diabollo Re: Durnie do szkoły 04.07.22, 07:33
   Musicie sobie odpowiedzieć na jedno zajebiście ważnie pytanie: dlaczego PISSda rządzi i wygrywa tyle razy wybory?

   Od jakości odpowiedzi to pytanie zależy przyszłość rządów PISSdy.

   Na razie twierdzicie, że wyborcy PISSdy to debile, którzy "sprzedali się za 500+", więc na razie PISSda pruje po trzecią kadencję.

   Kłaniam się nisko.
   • oby.watel Re: Durnie do szkoły 04.07.22, 12:34
    Nie, wyborcy PiS nie są debilami. Wyborcy PiS-u po prostu nie wierzą populistom, którzy mówią, że PiS robi źle, dolewa oliwy do ognia i sami proponują rozwiązania polegające na dolewaniu oliwy do ognia. Na dodatek wiedzą, nie wierzą, wiedzą, że lewizna i neolibki łżą jak bure suki i jak dorwą się do władzy nie spełnią żadnej ze swoich obietnic i zobowiązań. Opieranie kampanii wyborczej i programu na kłamstwie nie zapewni zwycięstwa. Tusk przez godzinę próbował dowieść, że jest lepszym stand-uperem niż Glapiński, a wyborcy PiS-u dowiedzieli się tylko, że ich partia jest do dupy i nie potrafi rządzić. Ale nie dowiedzieli się jaka jest alternatywa, co zrobi koalicja populistyczna jak na nią zagłosują.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka