Dodaj do ulubionych

Ostatnie beztroskie wakacje!

07.07.22, 04:46
Tak, te teraz. Przynajmniej zdaniem p. Hartmana:

hartman.blog.polityka.pl/2022/07/06/po-wakacjach-przyjdzie-potezny-kryzys/?nocheck=1
Obserwuj wątek
  • diabollo Re: Ostatnie beztroskie wakacje! 07.07.22, 10:06
   Oczywiście, że jest chujnia...

   Ale... czy prof. Hartman móglby przypomnieć jakiś czas w przeszłości, kiedy chujnia była mniejsza niż dzisiaj?
   Czy mniejsza niż ta za pół roku?

   Na wyzwania inteligencja powinna odpowiadać planem rozwiązań, progresji, a faszystowskim mrokom. powinna przeciwstawić światło Oświecenia.

   Rozpaczanie nad chujnią niczego nie zmiena, chujnia wszak była zawsze, nhil novi.

   Kłaniam się nisko
  • oby.watel Re: Ostatnie beztroskie wakacje! 07.07.22, 11:14
   Da się wyleczyć psa jeśli uznaje się go za krowę zgodnie z rozumowaniem, że skoro pies zwierzę i krowa zwierzę, więc pies i krowa to to samo? Wzrost cen i inflacja to dwa różne zjawiska. Można skutecznie walczyć ze wzrostem cen, ale jeśli w ten sam sposób spróbuje się walczyć z inflacją, to się ją tylko pogłębi. Dlatego im bardziej PiS walczy z drożyzną, tym inflacja wyższa. Ciekawe na kogo zwalą winę neobolszewicy, chłopki roztropki i pseudoliberałowie gdy ich "rozwiązania" okażą się równie skuteczne jak pisowskie i zamiast poprawy przyniosą pogorszenie.

   Swoją drogą trzeba mieć odwagę, by obiecywać, że można z inflacji wyjść bez wyrzeczeń, wystarczy tylko porozdawać kolejne kilkadziesiąt miliardów, których Glapiński nie wydrukuje, bo nie lubi Tuska i Czarzastego, a znany ze swej niezależności Duda będzie wetował wszystkie "uderzające w zwykłych ludzi" rozwiązania. Sanacja państwa Rządy opozycji po kampanii opartej na ściemie i kłamstwie. Fascynujące doświadczenie. Oczywiście jeśli pisowski są nie uzna, że PiS wygrało tak jak odrzucił hurtem wszystkie protesty wyborcze i uznał, że Duda wygrał.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka