Dodaj do ulubionych

Obniżanie podatków bogatym

13.07.22, 08:57
youtu.be/aliZn4_kmu4
Obserwuj wątek
  • oby.watel Re: Obniżanie podatków bogatym 13.07.22, 10:19
   Jakoś tak się dziwnie składa, zupełnie nie wiadomo dlaczego, że bogaci kandydują, a biedni głosują. Trudno zrozumieć dlaczego tak jest, ponieważ każdy może kandydować. Na szczęście dzięki ordynacji gołodupcy kandydują i po jakimś czasie przestają być gołodupcami. Wtedy przestaje im zależeć na opodatkowywaniu bogatych, bo bogaci przeważnie są bogaci dzięki swoim talentom, a oni dzięki układom. A to oznacza, że bogaci będą bogaci, a oni nie. Dlatego zamiast jęczeć i narzekać specjaliści od bicia piany winni kandydować, wygrać wybory i opodatkować bogatych. Ewentualnie mogliby odpowiedzieć na pytanie dlaczego bolszewicy zagrabiwszy zagrabione, zlikwidowawszy bogatych nie zbudowali bogactwa i powszechnej szczęśliwości? Może więc zamiast zabierać jednym i dawać drugim lepiej zapewnić warunki, by jedni i drudzy mogli swobodnie działać? Bo czy to się neobolszewikom i ich akolitom podoba czy nie to bogaci zatrudniają biednych, a nie odwrotnie.
   • diabollo Re: Obniżanie podatków bogatym 13.07.22, 12:54
    Chuj wyniki badań i doświadczeń 50 lat licznych krajów.

    Polska ćwierćinteligencja jak one-trick-poney jeżeli nauczyła się 30 lat temu miłości do papieża I że "podatki to ZŁO" to przecież pod wpływem jakiś durnych faktów obiektywnych swojej wiary w janiepawli-korwinobacerkowy turbojapitalizm przecież nie porzuci!

    Kłaniam się nisko.
    • oby.watel Re: Obniżanie podatków bogatym 13.07.22, 14:17
     Zanim zaczniesz obrażać innych spróbuj zrozumieć to, co mówią. Jak sobie wyobrażasz dyskusję z kimś, kto wszystkich ma za idiotów? Kiedyś obruszyłeś się na sugestie, że jesteś bardzo zakompleksiony, choć przecież każdym wpisem i wklejonym bez żadnego komentarza linkiem potwierdzasz, że jesteś.
     • walmart.ca Re: Obniżanie podatków bogatym 14.07.22, 11:04
      A dlaczego podejrzewasz, ze diabollo Ciebie obraża?
      • oby.watel Re: Obniżanie podatków bogatym 14.07.22, 11:45
       A dlaczego podejrzewasz, że podejrzewam Diabollo, że obraża mnie?
       • walmart.ca Re: Obniżanie podatków bogatym 15.07.22, 13:02
        Diabollo:
        Polska ćwierćinteligencja jak one-trick-poney

        Oby.watel
        Zanim zaczniesz obrażać innych spróbuj zrozumieć to, co mówią.

        Dlatego podejrzewam, ze podejrzewasz.... ale oczywiscie moge sie mylic - w końcu wyraznie mowi o polskiej ćwierćinteligencji, a nie małopolskiej ćwierćinteligencji...
        • oby.watel Re: Obniżanie podatków bogatym 15.07.22, 22:27
         Stanąłem w Waszej obronie mówiąc o "innych". Inaczej należałoby przyjąć, że Wy nie należycie do kategorii "polska". Jeśli o mnie chodzi to już dawno ustaliliśmy, że ja jestem ćwierćinteligentem, a moi interlokutorzy półgłówkami, więc o co miałbym się obrażać?
         • walmart.ca Re: Obniżanie podatków bogatym 16.07.22, 05:15
          O te cwierc, moze
          • oby.watel Re: Obniżanie podatków bogatym 16.07.22, 08:30
           Czy władza powinna się skupiać na systemie podatkowym i tak go skonstruować, by więcej płacili zaradni, utalentowani, przedsiębiorczy? Czy może raczej na tym, żeby wszyscy zarabiali godnie i nikt nie bogacił się dzięki stanowisku, tak jak to ma miejsce w Polsce? Czy to nie dziwne, że ludzie z zawiścią patrzą na bogactwo tych, którzy dorobili się dzięki swoim talentom, a nie mają nic przeciwko dorabianiu się dzięki znajomościom i układom?
           • walmart.ca Re: Obniżanie podatków bogatym 16.07.22, 23:13
            Czy to nie dziwne, że ludzie z zawiścią patrzą na bogactwo tych, którzy dorobili się dzięki swoim talentom, a nie mają nic przeciwko dorabianiu się dzięki znajomościom i układom?

            Very very dziwne...
            • diabollo Re: Obniżanie podatków bogatym 16.07.22, 23:18
             One trick poney.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka