Dodaj do ulubionych

Niepraktykujący katolik o patologii katopolo.

29.08.22, 11:46
oko.press/polski-katolicyzm-zgorszenie-obirek/
Obserwuj wątek
    • walmart.ca Re: Niepraktykujący katolik o patologii katopolo. 29.08.22, 17:42
      Szczerze mówiąc nie, trawię Obirka od mniej więcej czasu jego debat z Piotrem Szwajcerem krytykapolityczna.pl/kraj/dookreslanie-rzeczywistosci/ I tu demonstruje to samo gle... gle... ględzenie.
      Dla mnie nasz publiczny katoliczny intelekczul, Stanisław Obirek, opanował do perfekcji taktykę przewlekłego ‘sporu’ i ‘natchnionego’ gaworzenia owinięte w mętność myślenia i wyznam że nie wiem czy go zaliczyć do sprzedawców ‘traktatów o samorozwoju’ czy tych...no wiesz - sprzedawców gówna na patyku?
      • diabollo Re: Niepraktykujący katolik o patologii katopolo. 30.08.22, 11:13
        Rozumiem zniecierpliwienie, i osobiście jestem zwolennikiem nazywania kłamstwa kłamstwem, a oszustwa (ideologii katolickiej) oszustwem.

Obirka uważam z ciekawe spojrzenie nie dość, że katolika ale jezuity, który jest w procesie terapeutycznym odchodzenia od kłamstwa i oszustwa.
        Rozumiem też, że nawet dla inteligentnych ludzi, ale tak zideologizowanych katolicki jak jezuita, to proces długi, trudny.

Kłaniam się nisko.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka