Dodaj do ulubionych

Co tu tak pusto?

25.03.11, 19:16
No helo:)) A gdzie nagłówek? Jakoś siakoś pusto. Na Wyspach wiosna buchnęła, dziś chodzę ubrana na letniaka. Jak większość resztą. Boszszsz, co za dziwne miejsce ten Londyn! Dopiero w tym tygodniu przestałam wysiadać przystanek za blisko lub za daleko od miejsca, w którym mam wysiadać. Przez pierwsze dwa tygodnie myliłam się a potem szłam i szłam i szłam...pobijam wszelkie rekordy w ilości łażenia bez sensu.
Nieustanne dziękowanie i przepraszanie. Taka refleksja: gdyby do Polski przyjechał rodowity i wiekowy Anglik, który nigdy nie był w naszym kraju, w pięć minut zostałby przejechany na ulicy.
Cud boski, że ja jeszcze jestem cała! nieustannie zaskakują mnie pojazdy nadjeżdżające nie z tej strony co powinny:)
Od pierwszego dnia sąsiedzi witają mnie z promiennym uśmiechem i słowami good morning! Ludzie, których widzę pierwszy raz w życiu!
Tacham do domu ciężkie torby z zakupami sapiąc jak parowóz. Przechodzień pyta czy wszystko ok i czy w czymś pomóc.
Nikt się na nikogo nie pcha, nikt niczemu się nie dziwi a wierzcie mi jest się czemu dziwić na każdym kroku.
Już mnie gęba boli od ciągłego uśmiechania się do klientów. Pewnie mam od tego zmarszczki mimiczne.
Jest wielu bardzo przystojnych młodych Brytyjczyków i mnóstwo naprawdę niezbyt urodziwych Angielek. nie mówię tu o ciemnoskórych, których jest w ogóle większość.
Piszę na swoim kompie ale z kradzionego łącza i pewnie zaraz mnie rozłączy więc pozdrawiam wszystkich gorąco i do zobaczenia!!!
Obserwuj wątek
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka