Dodaj do ulubionych

Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą

20.09.11, 15:02
W tym wątku urągamy wrogom, wygrażamy losowi, miotamy złorzeczenia i przysięgamy zemstę.
Gniew, wściekłość, nienawiść itp. - nie krępujcie się

I hate you now
I always will
And when your dead I'll hate you still
I'll have my way I'll make you pay
And I don't care if you suffer
cos I know it will surely make my day
...
Oh, How enjoyable to see you squirm and wriggle now that things ain't going your way
Oh, How simple wonderful to see you suffer badly
Now I think this dog will surely have his day
I'll have my day
...
If you're infirm of merely ill
I'll be right there, in for the kill
Delicious treats
Which I'll enjoy
And I won't be just the only one to savour your discomfort
Oh what joy!
Obserwuj wątek
    • dzidzia_bojowa Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 20.09.11, 16:43
      No to jest odpowiedni moment i miejsce by pokazać środkowy palec politykom a szczególnie tym znienawidzonym, okropnym zadufanym, spasionym, zadowolonym z siebie, bęcwałom i bucom typu Ryszard Czarnecki, Joachim Brudziński, Zbigniew Ziobro i inni. Jak ja mam dość tego przedwyborczego chrzanienia!!! Grrrrrrrrrrrrrrrrr

#$%$#
      • kaga9 Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 20.09.11, 18:40
        Do Dzidziowego zestawu dorzucam Donalda Tuska, Komora, Kopaczową, Hallową i przede wszystkim cwaniakowate oblicze Rostowskiego, żeby ich pokręciło!! I jeszcze żeby mieli świerzba.
        • misiania Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 20.09.11, 18:42
          na pohybel Grabarczykowi. i stołecznemu dezorganizatorowi ruchu, Galasowi. wciórności.
          • kaga9 Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 20.09.11, 18:44
            No pewnie, jeszcze Grabarczyk. Oby codziennie musiał jechać przez Janki i Raszyn.
    • grave_digger Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 20.09.11, 19:11
      Dorzucam wspaniałą piosenkę pożegnalną dla eksa - niech mu ziemia ciężką będzie

There's a look on your face I would like to knock out
      See the sin in your grin and the shape of your mouth
      All I want is to see you in terrible pain
      Though we won't ever meet I remember your name

Can't believe you were once just like anyone else
      then you grew and became like the devil himself
      Pray to God I think of a nice thing to say
      But I don't think I can so fuck you anyway
      • miau_weglowy Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 20.09.11, 21:43
        uprzedzono mnie widze :D
        • kasia_od_smoka Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 04.10.11, 20:03
          miau_weglowy napisała:

> uprzedzono mnie widze :D

A to Miau ciesz się, bo mnie wątkodawczyni grzecznym "won" przegoniła za ten utwór, mniemam, że nie zauważając, iż to odpowiedź na wpis Grave. Mniemam też, że nie otworzyła linka i z treścią pieśni nie była łaskawa się zapoznać, albo nie rozpoznała, że Lucek to nie becząca owieczka i pomstuje jak się patrzy, cóż:)

Miau, jeśli to jednak forum, a nie "mój drogi pamiętniczku", to for you:)

www.youtube.com/watch?v=7lHqG3sj1Fw
    • kasia_od_smoka Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 20.09.11, 20:29
      A tu Lucek sam nad sobą płacze, wersja udźwiękowiona:

www.youtube.com/watch?v=rQqNhGtRfsM
      • aaricia_szalona Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 20.09.11, 21:05
        A to ja rzucę wiązanką w kierunku tych dwóch "kierowców", którzy dzisiaj, przy wjeździe na katowickie Rondo nie ustąpili karetce na sygnale. Fstyd i gańba!
        A oto adekwatna wiązanka
      • apersona Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 21.09.11, 10:29
        kasia_od_smoka napisała:

> A tu Lucek sam nad sobą płacze, wersja udźwiękowiona:

A won z tego wątku, tu NIE płaczemy, nie użalamy się nad sobą ani nad nikim
        To jest wątek antydepresyjny
        Tu podkręcamy sobie power of wściekłość & wredność. Howgh!
      • lucusia3 Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 27.09.11, 22:31
        O jak się ucieszyłam, jak się dowiedziałam o jakiego Lucka chodzi. Nie spodziewałam się tutaj Behemota
    • apersona Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 21.09.11, 10:31
      Z myślą o szefie albo byłym

https://s10.thisnext.com/media/largest_dimension/6A4D76BC.jpg
    • trusiaa Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 21.09.11, 16:07
      Dobra. To ja urągnę ;) za to, że zanim się zdecydowałam do grona krewnych i znajomych królika go włączyć, to się zawinął i zaginął. :P
      • aaricia_szalona Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 21.09.11, 20:13
        Trusiaczku, a napiszże do niego! Na gazetowego. Ucieszy się jak nie wiem co ;)
    • maitresse.d.un.francais Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 21.09.11, 18:43
      Na pohybel brzydocie, odzieży sportowej na ulicach, brakowi wyobraźni i poczucia piękna! Oraz rykom i terroryzowaniu miasta przez "wielbicieli piłki nożnej"! Bazgraninie na murach! Brakowi telepracy! Buractwu! Schamieniu!

Durnym kursom soft skillsów, prowadzonym przez głupie dziunie o wypranych mózgach! Które nigdy w życiu NIE SŁYSZAŁY o problemach, z jakimi kursanci zmagają się na co dzień! Które na wszystko mają śliczne formułki i "wszystko zawdzięczają sobie" (czyt. urodzie, wredocie i bezwględności)!

Nie cierpię głupich dziuń! (to osobno, bo jednak wolę określenia "na pohybel" nie odnosić do ludzi).
      • be_ell Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 23.09.11, 12:33
        "Jak mówi stare krasnoludzkie zaklęcie: Na pohybel skurwysynom" A. Sapkowski
        • misiania Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 23.09.11, 20:59
          I żeby kiszka kołkiem stanęła każdemu śmierdzielowi, który pali papierosy na ulicy smrodząc syfem prosto w nos takiej na przykład mnie. I żeby zgniły trąbki Eustachiusza melomanom w słuchaweczkach z wsiowego bazaru. I żeby rekin przegryzł struny głosowe Demostenesom wybekującym monotonnie a piskliwie do słuchawki ważne opowieści typu "Kiedy rano wyszłam/em z domu".

(to moje refleksje po krótkotrwałej przygodzie z komunikacją zbiorową)
          • maitresse.d.un.francais Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 23.09.11, 23:37
            misiania napisała:

> I żeby kiszka kołkiem stanęła każdemu śmierdzielowi, który pali papierosy na ul
            > icy smrodząc syfem prosto w nos takiej na przykład mnie.

A jak nie prosto? No chyba że uważasz, że palacz 5 metrów od ciebie też "smrodzi ci prosto w nos".
            • misiania Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 24.09.11, 00:44
              Palisz - śmierdzisz. nie ma innej opcji. A jak palisz stojąc wśród ludzi czekających na zielone światło, to jesteś śmierdzącym chamem. też nie ma innej opcji.
              • maitresse.d.un.francais Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 24.09.11, 16:54
                misiania napisała:

> Palisz - śmierdzisz. nie ma innej opcji.

Ja pytałam o odległość PIĘCIOMETROWĄ. Wyraziłam się niejasno? Pytam, z jakiej odległości raczysz tolerować palacza. 5 metrów? Kilometr?
                • misiania Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 24.09.11, 20:31
                  a ciebie co w tyłek ugryzło? palacze śmierdzą i smrodem terroryzują otoczenie. nie zamierzam określać z linijką w ręku żadnych odległości, bo to chyba objaw jakiejś choroby by był. jak czuję smród to mi przeszkadza, jak nie czuję smrodu to mi nie przeszkadza.
                  • maitresse.d.un.francais Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 24.09.11, 22:16
                    misiania napisała:

> a ciebie co w tyłek ugryzło? palacze śmierdzą i smrodem terroryzują otoczenie.
                    > nie zamierzam określać z linijką w ręku żadnych odległości, bo to chyba objaw j
                    > akiejś choroby by był.

to znaczy, że przepisy są objawem choroby, skoro pod wiatą nie można palić, a poza wiatą tak

ps. nie palę
                    • misiania Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 24.09.11, 22:32
                      zły masz dzień dzisiaj. ale nie jest to moją winą, ani nie ma w tym mojej zasługi, więc wyluzuj.
                      • aaricia_szalona Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 24.09.11, 22:52
                        Rozwijam: istnieje maniera forumowa, aby "te dni" (to też maniera) określać znaczkiem @. Ostatnio na forach gazetowych na to trafiam, a zaznaczam, że nie czytam e-mamy, e-dziecka., e-fasolki itp.
                        • aaricia_szalona Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 24.09.11, 22:55
                          Palacze mi szkodzą, ale ich nie napiętnuję. Natomiast, jeżeli mam tolerować ich palenie, to niech oni tolerują moje niepalenie. Howgh!
                          • maitresse.d.un.francais Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 25.09.11, 20:16
                            aaricia_szalona napisała:

> Palacze mi szkodzą, ale ich nie napiętnuję.

Dużo osób ci szkodzi, nie tylko palacze. W rozwiniętej cywilizacji wiele jest sposobów smrodzenia różnymi substancjami.

Natomiast, jeżeli mam tolerować ich
                            > palenie, to niech oni tolerują moje niepalenie. Howgh!

I to jest właściwa postawa. Nie mam tych dni, miesiączki ani też małpy. ;-)
            • miau_weglowy Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 24.09.11, 17:22
              a to zalezy, czy jest po zawietrznej czy nawietrznej
              • aaricia_szalona Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 24.09.11, 19:02
                Co jest z tym @ na forach?! Czy naprawdę słowa "okres" i "miesiączka" gryzą i trąd wywołują? Urągam, po trzykroć.
                • dzidzia_bojowa Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 24.09.11, 20:15
                  Rozwiń to Aaricio, proszę:)
                • miau_weglowy Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 24.09.11, 20:51
                  domniemywam, ze z na-i zawietrzna nie ma to zwiazku, ale pierwszy raz slysze,zeby sie teraz tak @ czytalo :D
                  a swiat i slowniki o niczym nie wiedza :D
          • lucusia3 Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 27.09.11, 22:32
            ." I żeby rekin przegryzł struny głosowe Demostenesom wybekującym monotonnie a piskliwie do słuchawki ważne opowieści typu "Kiedy rano wyszłam/em z domu".
            -O,o,o. Chora jestem jak na takiego trafię
    • jyothika Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 24.09.11, 21:34
      Dwóm osobom które były uprzejme zrobić mi w ostatnio spore kuku (jedna w życiu osobistym a druga w zawodowym) życzę z całego serca: żeby wyłysiały, żeby się roztyły, żeby im chałupy zalało, żeby im zęby wypadły, żeby zaczęły cuchnąć... a cytując wieszcza z Madagaskaru: "Żeby ich wszy po udach gryzły"!
      Ale ulga...
      • dzidzia_bojowa Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 26.09.11, 17:07
        Chciałam w tym miejscu pourągać wszystkim tym instytucjom, które cyckają mnie z pieniędzy. Jestem świeżo po dokonaniu kilku przelewów: za Cyfrę, za telefon, za internet, za prąd, koszty zarządu, za gaz, za wodę, ścieki i wywóz śmieci. Miałam niezłą sumkę na koncie, która po każdym przelewie topniała a ja po każdej operacji robiłam się bardziej zła. Teraz ogarnia mnie furia bo nie mogę zrezygnować z żadnego opłacanego składnika. No, mogłabym zmniejszyć pakiet Cyfry, lecz jest to ponad moje siły. Zła jestem!
        • apersona Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 27.09.11, 13:16
          No to nie zapominajmy o fiskusie, co nas cycka z każdą wypłatą, paragonem i oprocentowaniem. I zupełnie ale to zupełnie nie można zrezygnować
          • bypek Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 27.09.11, 22:01
            Skoro o wypłatach, takie luźne skojarzenie:
            a niechby chuj strzelił po trzykroć serwery i powoli działające komputery w mojej pracy! Niech je świnia powącha! Ja muszę w takich warunkach pracować...

Ale poza tym cieszę się, że w końcu mam jakąś pracę :)
            --
            Są takie rzeczy, które wciągają jak orzeszki (Majek)
    • 3.14-roman Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 04.10.11, 20:30
      To ja chciałem złożyć najgorsze życzenia debilnemu właścicielowi psa, który niedawno postanowił się ze mną "przywitać" skokiem na mnie. Pies nie był agresywny, tylko niewychowany i do tego ubłocony jak Tuskobus po zakończeniu wielkiej wędrówki. Debil nawet nie wpadł na pomysł, żeby psa zawołać do siebie (doskonale widział, że jego bydlątko dość dużych rozmiarów, bez smyczy i kagańca biegnie w moją stronę). Na zwróconą mu uwagę, żeby pilno.wał swojego pupilka, warknął mi, że przesadzam i zaczął mnie pouczać o prawach piesków. Trochę o sobie ode mnie usłyszał.

Na pohybel debilom!
    • apersona Relaksacja 02.11.11, 16:36
      Relaksacja i nienawiść - porady praktyczne
      • mnop2 Re: Relaksacja 02.11.11, 16:57
        :D :D
        • kaga9 Re: Relaksacja 02.11.11, 17:25
          Cholera, tam odpisałam, zamiast tu:|
          • mnop2 Re: Relaksacja 02.11.11, 17:33
            ahahahaha! teraz horda Samotnych bedzie Cię molestować!
          • tygrysgreen Re: Relaksacja 03.11.11, 09:17
            ano, aż się zdziwiłam.
          • kaga9 Re: Relaksacja 03.11.11, 16:13
            Jeju, już molestują! Ale przyjemnie.
    • nuova Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 04.11.11, 14:12
      Niech ta piiip Grecja zniknie z powierzchni ziemi! Mam już po dziurki w nosie tematów co słychać w Grecji. Nie pojadę tam przenigdy! na wakacje. Mam dość ich manifestacji, skoro nie chce im się pracować, to wypad z unii monetarnej! Nikt im nie kazał brać waluty europejskiej na swoje barki. Nie podoba się, to wypad z baru! Ja im chętnie drzwi wyjściowe wskażę.
    • miau_weglowy Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 07.11.11, 20:41
      wszystkie zlorzeczenia juz dzis padly
      na szczescie bylam sama, wiec nikt nie musial tego sluchac
      rzadko bowiem mowie tak 'potoczyscie' ;)
      ufff....
      • tfu.tfu Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 08.11.11, 19:00
        ja się dopiszę później, bo chwilowo jestem w stanie wskazującym na nadmierne zadowolenie i jakoś tak nie bardzo mogę urągać ;-P
        ale mi przejdzie, zawsze przechodzi, hyhy
    • nuova Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 22.11.11, 14:13
      że też nie mogę kupić balerinek w listopadzie. wrrr
      • kaga9 Re: Urągowisko - tu NIE płaczemy nad sobą 22.11.11, 17:08