Dodaj do ulubionych

fajna praca w domu - zarejestruj się proszę...

29.08.11, 18:18
Witam. Chciałabym polecić pracę pozwalającą dorobić kilkaset zł do domowego budżetu. Praca polega na ocenianiu stron www. W kilku zdaniach w języku angielskim. Oceniamy przesłane nam portale internetowe. Znajomość angielskiego będzie dodatkowym atutem, jednakże wystarczy używać zwrotów np. nice, ugly, ok, attractive, good. Przydatnym narzędziem jest "google translate" Oceniając strony dostajemy od 1$ do 6$. Za każdą osobę poleconą 1,25. Próg wypłaty to 75$. Bardzo je łatwo zarobić. Wiadomości nie przychodzą nam na maila wiec nie zaśmiecają nam skrzynki pocztowej. Czytamy je kiedy mamy czas. Może o być raz w tygodniu, raz w miesiącu, jak kto woli. Pierwszego dnia można już zarobić prawie 30$ potem trzeba czekać na odnowienie się stron, czasem jest to na drugi dzień, innym razem za tydzień, jednakże minimum w miesiącu można osiągnąć nawet nie zapraszając innych osób. Strona jest wypłacalna. Wypłaty są wypłacane w systemie PayPal http//www.paypal.pl/pl/ należy tam otworzyć konto (założenie i prowadzenie konta jest darmowe) ponieważ przelewy międzynarodowe są realizowane przez tego typu transakcje. Rejestracja jest po Polsku i zajmuje jedynie kilka minut. Zarobioną gotówkę w dolarach na konto przelewają już w złotówkach. Po zarobieniu minimum wciskasz przycisk Reedem money i tam wybierasz tę opcję płatności.

Nawet jeśli nie jesteś zainteresowany pracą zaloguj się Ty nic nie tracisz a mnie pomagasz(będę bardzo wdzięczna) Życzę powodzenia i udanych zarobków Żeby zacząć zarabiać należy się zalogować www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=czarnamc

postępuj zgodnie z instrukcją (należy wybrać create A free Account (w prawym górnym rogu) potem wybrać login, hasło, imię, nazwisko oraz adres email) Pozdrawiam ZACZNIJ WARTO!!!!!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka