Dodaj do ulubionych

Usługi księgowe, Kadrowo-płacowe

01.10.10, 09:12
W ramach usług księgowych prowadzimy:
-księgi rachunkowe spółek
-księgi przychodów i rozchodów
-pełną obsługę kadrowo - płacową
- rozliczenia z urzędem slarbowym i ZUS-em
Dojazd do klienta! Konkurencyjne ceny!!!
www.maw-ksiegowosc.pl
tel. 22 425 22 44
tel 606 648 950
tel. 604 483 444
biuro@maw-ksiegowosc.pl
Obserwuj wątek
    • szumoszept Re: Usługi księgowe, Kadrowo-płacowe 24.01.17, 15:12
      Pracuję w firmie, która świadczy usługi kadrowo-płacowe. Jest to dość duża firma, która posiada kilkanaście oddziałów w całej Polsce. Generalnie do tej pory wszystko robiliśmy w Excelu albo darmowych programach kadrowych. Jednak takie rozwiązania przestają wystarczać dla coraz większej sieci, zastanawiamy się nad wprowadzeniem jakiegoś dobrego wsparcia kadrowo-płacowego. Macie może pomysł, co byśmy mogli w takiej sytuacji wdrożyć?
      • palladyn123 Re: Usługi księgowe, Kadrowo-płacowe 27.01.17, 08:40
        Dla średnich i dużych firm bardzo opłacalny jest outosurcing kadr i płac. Warto przy tym pamiętać, że przedsiębiorstwo przekazuje poufne dane podmiotowi zewnętrznemu. Zaufanie i pewność prawidłowej obsługi to podstawa. Według mnie lepiej skorzystać z takich firm, które od lat działają na rynku, np. Unit4 Teta www.unit4.com/pl/produkty/hr/outsourcing-kadr-i-plac. Do tego duża firma może wręcz zagwarantować, że posiada specjalistów, którzy poradzą sobie z każdym zagadnieniem.
      • palladyn123 Re: Usługi księgowe, Kadrowo-płacowe 27.07.17, 08:25
        Moim zdaniem jednym z najlepszych wyborów jest oprogramowanie firmy Unit 4 www.unit4.com/pl/produkty/hr/teta-hr - sami działamy na nim od lat. W szczególności przydatny było outsourcing kadr i płac – to ogromna oszczędność czasu, ale też wydatków. Z tego co się orientuję to oprogramowanie Unit 4 jest idealne dla średnich i dużych firm, więc tym bardziej warto zapoznać się z ich ofertą. Sami też są dużą i znaną firmą, dlatego ja nie zastanawiałem się długo, kiedy wybierałem oprogramowanie do swojej firmy.
      • mr_hrman Re: Usługi księgowe, Kadrowo-płacowe 03.12.21, 14:00
        Widzę, że temat już przestarzały, ale może komuś jeszcze pomoże ;) Jak najbardziej należy inwestować w nowoczesne oprogramowanie. Z doświadczenia mogę z czystym sercem polecić program Skillbox. w naszej firmie się sprawdził, korzystamy z niego już prawie rok. Nawet koledzy starsi stażem, którzy ledwo korzystają z komputera, wdrożyli się bez problemu. Podsyłam link, bo łatwiej będzie sprawdzić ofertę - skillbox24.com/

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka