Dodaj do ulubionych

Nauka pływania

IP: 82.160.255.* 09.02.11, 23:42
Zapraszam: dzieci, młodzież oraz dorosłych na zajęcia nauki pływania gdzie możesz się nauczyć pływać lub udoskonalić swoje umiejętności w wodzie pod okiem instruktora.
W razie wątpliwości odpowiadam na wszystkie pytania! Zapraszam!

Kontakt: tel: 669-998-994
@: handlarz98@wp.pl
Obserwuj wątek
    • nemoland1 Re: Nauka pływania w Gdańsku 25.03.11, 07:28
      Potwierdzam , też u nich uczę dzieci oraz sam pływam na basenie .
      Więcej informacji jak uczą można znaleźć :
      www.argonaut.gda.pl/naukaplywania/naukaplywania.php
      a zapisać się można tu :
      www.argonaut.gda.pl/kontakt_nauka_plywania_kursy_nurkowania_basen_aqua_aerobic_fitness_w_gdansku.php
      Zajęcia i Zapisy prowadzą :

www.argonaut.gda.pl/zapisy_nauka_plywania_kursy_nurkowania_basen_aqua_aerobic_fitness_w_gdansku.php
      Polecam Ja i Cała Rodzina
      • dive-spiro Opinie o : Nauka pływania w Gdańsku 26.06.11, 11:57
        Witam, również i ja zdecydowałem się podzielić swoją opinią na temat szkoły pływania ARGONAUT. www.argonaut.gda.pl/index.php Otóż, moje dzieciaki, Maks (wiek: 8 lat) i Julka (wiek: 6 lat), od kilku już lat uczestniczą w zajęciach prowadzonych przez tę szkołę (konkretnie, Maks od niemal 4 lat, Julka od niemal 3). Powiem szczerze, gdy teraz obserwuję, jak dzieci sobie radzą w wodzie (a szczególnie Maks, który będąc nieco starszym, a tym samym nieco silniejszym fizycznie od Julki, mógł dokonać nieco większych postępów), jestem z nich naprawdę dumny. Naszą, rodziców, zasługą w tym wszystkim jest jedynie to, że systematycznie dowozimy dzieciaki na zajęcia. Cała reszta to zasługa szkoły ARGONAUT www.argonaut.gda.pl/naukaplywania/naukaplywania.php , za co niniejszym dziękuję.
        Kadra instruktorska/trenerska www.argonaut.gda.pl/ tej szkoły tworzy naprawdę bardzo przyjazną atmosferę, w której, pod profesjonalnym nadzorem, moje dzieciaki stale i systematycznie doskonalą swoje pływackie umiejętności, ku naszej niezmiernej uciesze. Opinie o Argonaut Gdańsk więcej znajdziesz tu....>>argonaut.gda.pl/opinie_o_argonaut_gdansk_w_gdansku_trojmiasto.php
        • nemoland1 Aqua basen pływacki czynny latem Gdańsk w Gdańsku 04.07.11, 08:55
          Jestem bardzo zadowolona z zajęć aqua aerobiku prowadzonych przez Panią Yvette z Argonaut. Poprawiają one moją kondycję fizyczną, samopoczucie oraz sprawność. Mój kręgosłup lepiej się czuje i mniej dokucza odkąd uczęszczam na zajęcia, po za tym ćwiczenia aqua aerobiku są fajnie prowadzone, bo instruktorka wprowadza ćwiczenia na wszystkie główne partie mięśniowe. Ćwiczenia nie są monotonne, jest przyjazna atmosfera. Poza tym jest też indywidualne podejście – jak któraś z Pań ma problemy koordynacyjne, to są dostosowywane do jej poziomu. Jest ok, bo zajęcia aqua aerobiku prowadzone są bardzo profesjonalnie, są zróżnicowane i ciekawe. Poleciłabym je (i zresztą polecam) każdemu. Firma solidna www.argonaut.gda.pl/index.php Chodzę na zajęcia aqua aerobiku dla przyjemności, aby mieć trochę ruchu, schudnąć, poprawić kondycję oraz aby mieć poczucie, że czas spędzany na basenie jest tylko dla mnie.Zajęcia aqua aerobiku podobają mi się . Mila atmosfera, sympatyczna Pani Yvette - prowadząca Aqua. Ćwiczenia wyczerpujące siłę – pozytywnie oceniam ten sposób spędzania czasu na basenie , no i kilogramy lecą.....;))

Magdalena Kowalewicz
    • Gość: Grzesiek Re: Nauka pływania Gdańsk w Gdańsku / moje opinie IP: *.cable.pruszcz.turmak.pl 20.08.11, 11:17
      Zajęcia prowadzone profesjonalnie, konkretnie i co najważniejsze skutecznie. Mając za sobą wiele lat zarówno pływania jak i kilka lat pracy na basenie (również nauczania pływania), mogę w pełni docenić zarówno podejście do klienta, jak i sposób pracy z dziećmi, ale też dorosłymi. www.argonaut.gda.pl/naukaplywania/naukaplywania.php Na szczególną uwagę zasługuje fakt w jaki dzieci podchodzą do pływania: swoboda, zabawa ale również praca, która widać że sprawia im dużą satysfakcję. Warto również zwrócić uwagę na naukę dla dorosłych - pływając regularnie w sąsiedztwie grupy nauki pływania, zdecydowanie widać postępy ludzi, którzy uczęszczają na te zajęcia, od praktycznie słabego "poruszania" się w wodzie, przez poprawne pływanie do nawet bardzo sprawnego i skutecznego pływania w płetwach (i całym ABC).
      www.argonaut.gda.pl/naukaplywaniadladoroslych.php#start Polecam tym, którzy chcieliby nauczyć się (lub dzieci) poprawnie, swobodnie i najważniejsze SKUTECZNIE pływać, trochę mniej polecam tym, którzy mimo obecności doświadczonych instruktorów, zawsze wiedzą lepiej jak nauczyć (lub jak nie uczyć) swoje dziecko pływać, mimo, że samym nie udało im się tego dokonać przez wiele lat. Polecam również kursy nurkowania dla osób, które chcą odkryć również ten fascynujący podwodny świat trochę głębiej... www.argonaut.gda.pl/padi_rekreacja/owd.php#start
      • ce19lina Nauka pływania dla dzieci z rodzicem Gdańsk 02.07.12, 15:16
        Moja opinia o Argonaut Gdańsk

Polecam Naukę Pływania dla Dzieci z Rodzicem w Szkole Pływania Argonaut.
        Chodzę na basen Gdańskiego MOSiR-u na Chełmie z dzieckiem.
        Zajecia z nauki pływania są prowadzone naprawdę bardzo dobrze,
        widać jak mój maluch czyni postępy.

www.argonaut.gda.pl/naukaplywania/naukaplywania.php
      • Gość: Tymek Kursy nurkowania Argonaut Gdańsk IP: *.182.12.181.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl 18.07.12, 22:41
        Z tym klubem zrobiłem 2 kursy : Deep i Nitrox .
        Bardzo wysoki poziom usług.
        Idealnie dopasowują się do potrzeb klienta.
        Realizują prawie wszytko czego będziesz oczekiwała
        - jednego nie zrobią - nie złamią zasad bezpieczeństwa.
        W najbliższym czasie mój syn będzie robił z Nimi pierwsze kroki w nurkowaniu
        - im mogę zaufać oddając syna w wodzie.

www.argonaut.gda.pl/padi_rekreacja/padirekreacja.php
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka