Dodaj do ulubionych

Poznam asystentkę biznesową ;-) z warszawy;-)

08.01.20, 10:17
Cześć, mam coś w Warszawie, Szczecinie, ważne rozmowy. Chętnie poznam kogoś sympatycznego kto mógłby pomóc (czuje się na siłach) w rozmowach, a przy okazji byśmy się poznali. Próbuję skorzystać z usług zawodowych asystentów, będę czekać na telefon. Ale chciałbym również wdrożyć plan B czy może użyć innej literki ;-)
Ideałem byłoby się spotkać z 24 plus z osobą wierzącą w religię opozycyjną do obecnie panującej lub po prostu wierzącą, byleby nie z podanej. Taką, której nie otwierają drzwi ;-) początkującą fanatyczką ;-) religijną, no niestety jakieś zasady trzeba mieć. Oczywiście zgodnie z naszymi zasadami w miejscu publicznym bądź z osobą towarzyszącą a nie inaczej.
Problem polega na tym że nie bardzo wiem jak by cię zatrudnić w tym temacie nie znam się na biznesie i zatrudnianiu niestety jeszcze, no i nie bardzo jestem na tym etapie ale czuję że to już niedługo. Mam bardziej ekologiczne poglądy od greenpeace, jestem bardzo inteligentny albo za bardzo xdd to chyba lepsze określenie. Czekają mnie ekstremalnie ważne rozmowy tu nie napiszę o jakich tematykach. Sprawa jest pilna. Powinienem to ogarnąć w styczniu 2020. Spodziewam się ładnej dziewczyny. Byłem fotoreporterem i wiem co jest ładne.
Jeśli ktoś jest inny (nie jest dziewczyną, nie jest ładna) a ma kwalifikacje czy umiejętności na pomoc w rozmowach biznesowych czy naukowych, może dołączyć do zgłoszeń. Proszę dać mi znać na pocztę leo-art@gazeta.pl a tytuł wiadomości proszę utworzyć tak:
Odpowiedź na twoje ogłoszenie Poznam Asystentkę na styczeń 2020 ***
w miejsce gwiazdek można dać pseudonim imię albo inicjały czy coś.
Alternatywne rozwiązanie to pod postem można coś wpisać będzie sympatycznie z góry dzięki.
Cóż o sobie jestem taki brzydki jak lubisz albo bardziej ;-)
Wymagania: smartfon niestety na abonament, lubisz podróże pociągiem i autobusami (nie chcę nikogo na ryzyko narażać a co tu mówić to jest najbezpieczniejsze) Generalnie w Warszawie wiadomo nigdzie nie trzeba daleko jeździć ;-) W Szczecinie też nie trzeba daleko.
Moje wady to ekstremalne nielubienie zła xdd nad tym muszę popracować jestem nieco wredny nieśmiały i przekonany że tylko ja mam rację ;-) co gorsza przeważnie tak jest. Wiek to jeszcze nie wiek tak że nie narzekaj xdd najważniejsze są oczywiście finanse ;-) i czuję że jestem blisko mojego clondike ;-) chociaz na razie na etapie mapy i kompasu, ale wiem gdzie to jest ;-)
Niezależnie czy będzie mi potrzebna pomoc czy damy sobie radę, chętnie się spotkam z sympatyczną osobą jak czas pozwoli. Termin na zgłoszenia do końca stycznia, dla księżniczek oczywiście żadnych terminów nie ustalam. ale musiałbym podać inny mail zapewne z tym z gazeta.pl jakiś problem mam na thunderbirdzie może ostatnio coś tam drgnęło ale nie wiem xdd
Myślę że pod postem będzie się coś działo to może pozaglądam dłużej. Cześć, z góry dzięki za pomoc w zmianie świata ze złego na lepszy.
Nie obrazisz się że chcę kogoś poznać również w Szczecinie, a to dla tego, abyś nie musiała podróżować między miastami bo i po co xD.. Jest jedna bądź dwie sprawy do rozwiązania proste w Szczecinie. Trzymaj się ciepło xdd
Ja polubiłem podróże ostatnio musiałem dużo jeździć xDDD widoki przygody jest super pomijając nędzny stan przystanków informacji itp ... ze smartfonem jakoś się dosyć prosto śmiga xDD
Może uważasz że powinienem być bardziej dyskretny z takimi ogłoszeniami no ale wiesz tym razem myślę że jest ok xdd i spoko. Pewnie wszystko rozegra się w przyszłym tygodniu jeśli nie nawali asystent biznesowy.--
:) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) :)
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka