Dodaj do ulubionych

A w polityce znowu ciekawie...

16.02.10, 17:52
Ze wspomnień Romana G.:
"...wtrącił się do dyskusji i przypomniał, że oświadczenia majątkowe nie obejmują konkubentów. Premier Kaczyński po chwili zareagował i uznał, że konkubinat należy wpisać do ustawy. I wtedy odezwał się Sikorski: - A może wpisali byśmy do tej ustawy także konkubinaty jednopłciowe, przecież jesteśmy rządem europejskim.
- W tym momencie Jarosław Kaczyński poczuł się osobiście dotknięty. Stał się purpurowy" [gazeta.pl]

O mało z krzesła nie spadłam. big_grin
Obserwuj wątek
    • k.fanka Re: A w polityce znowu ciekawie... 07.03.10, 19:58
      "Misja podjęta w 2005 r. powinna być kontynuowana dla dobra Polski, zwracamy się
      do pana prezydenta o podjęcie decyzji o kandydowaniu na drugą kadencję"

Teraz czas na niecierpliwe i drżące oczekiwanie... zgodzi się, czy się nie zgodzi??!
    • k.fanka poziom niebywały 04.09.10, 20:31
      "Tam poziom chamstwa jest taki, że Samoobrona to najbardziej kulturalna z partii - tak o politykach PO wypowiada się Jarosław Kaczyński. Dowodzi w wywiadzie, że członkowie PO są "chamscy i agresywni" w stosunku do PiS. Przytacza tutaj przykład, gdy poseł PO usiadł w restauracji sejmowej na miejscu parlamentarzysty PiS, mimo że wiedział, że miejsce jest zajęte. - To jest lekceważenie, chamstwo. To jest grupa ludzi nie wiem czy zdegenerowanych, bo nie wiem, czy byli kiedyś na poziomie - mówił prezes PiS."
      Całość tutaj:
      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80271,8336236,Kaczynski__Poziom_chamstwa_PO_jest_niebywaly__nawet.html
      Jest w tym wszystkim coś, czego nie rozumiem. I chyba nigdy nie zrozumiem.
      Przecież wystarczy spojrzeć na tę twarz, nawet nie trzeba słuchać... Od kilkunastu lat to wiem.
      A taka masa ludzi się nabiera.
      Hmm, może wcale nie, może oni właśnie tego chcą?
      • stela2004 Re: poziom niebywały 05.09.10, 11:37
        Też się cały czas zastanawiam nad fenomenem. Zmienianie historii, manipulowanie
        faktami, przystosowanie pod własne wyobrażenia. Ale prawie 50 % ludzi w to
        wierzy. Może z tą drugą połową jest coś nie tak? Może to my źle myślimy?
        Rozumiem, że nie powinno się myśleć tylko przyjmować na wiarę.
        Oglądałam trochę obchody "Solidarności". Ech!... Ale jasne! - premier kłamie, a
        prezydent wybrany przez pomyłkę. A w ogóle wszystko było nie tak jak nam się
        wydaje. (?!)
        • k.fanka właściwa wersja historii 09.09.10, 19:58
          > A w ogóle wszystko było nie tak jak nam się
          > wydaje.

Aha, nareszcie coś mądrego powiedziałaś. Pamięć ludzka bywa zawodna. W rzeczywistości wszystko wyglądało tak:
          europarnik.blox.pl/2010/08/Bohater-tamtych-dni.html
          Zapamiętaj raz na zawsze, żeby Ci się już nie myliło.
          • stela2004 Lol 10.09.10, 20:09
            Nooo... znaczy... popłakałam się...

> Zapamiętaj raz na zawsze, żeby Ci się już nie myliło.
            ZAPAMIĘTAM!
      • stela2004 Re: poziom niebywały 05.09.10, 11:39
        Wysłuchałam relacji od naocznych świadków o Obrońcach. Tak mi się wydaje, że oni
        tego dla idei nie robią. A w ogóle, to wszystko zakrawa na groteskę. Zresztą, co
        ja Ci będę mówić, na pewno to i owo zaobserwowałaś.
        • k.fanka Re: poziom niebywały 09.09.10, 20:05
          > Wysłuchałam relacji od naocznych świadków o Obrońcach. Tak mi się wydaje, że on
          > i
          > tego dla idei nie robią.

Jakaś teoryjka spiskowa...? wink
          Może napisz parę szczegółów z tych relacji. Ciekawa jestem.

> A w ogóle, to wszystko zakrawa na groteskę. Zresztą, c
          > o
          > ja Ci będę mówić, na pewno to i owo zaobserwowałaś.

Taaa. Czytałam artykuł o paru głównych postaciach, z wywiadami. Mocna rzecz.
          Tego typu ludzi jest niestety cała masa na świecie. Przed erą internetu i wszechobecnych mediów nikt nie zdawał sobie z tego sprawy, bo siedzieli cicho gdzieś tam w swoich kątach. A teraz każdy może mieć swoje wielkie pięć minut, byle tylko wyczynił coś spektakularnego. No żesz.

Kiedy się przejeżdża między tymi zasiekami na Krakowskim... człowiek się czuje jak w Strefie Gazy. uncertain
      • k.fanka Re: A w polityce znowu ciekawie... 23.10.10, 19:21
        > A ten nóż w kieszeni już mi się otworzył...

Ja się staram w obliczu wydarzeń zachowywać spokój.
        Liczę na to, że doprowadzą do pomyślnego końca.

> Ps. Nieciekawie jest w większych miastach np. w Krakowie. Ludzie przebąkują o b
        > rance.

??? Nic nie rozumiem. uncertain
    • k.fanka nowa gwiazda surrealizmu politycznego 02.12.10, 17:21
      "Święczkowskiemu nie podoba się zawiązana koalicja w Śląskim Sejmiku - PO, PSL i Ruchu Autonomii Śląska. Dlatego publicznie pyta premiera Donalda Tuska, prezydenta Bronisława Komorowskiego oraz posła Tomasza Tomczykiewicza: - Czy i kiedy w zamian za koalicje z RAŚ kierownictwo centralne PO doprowadzi do zmiany polskiej konstytucji i zmieni granice województwa śląskiego, a następnie nada mu autonomię. I czy i kiedy przewiduje, że te tereny w przyszłości wraz z województwem opolskim i dolnośląskim staną się częścią landu Brandenburgia i Saksonia - grzmiał Święczkowski." [za gazeta.pl]

No po prostu nie mogłam sobie odmówić wklejenia tego ku potomności.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka