Dodaj do ulubionych

Siedzę sobie i się gapię w relację live FIS-u...

02.03.13, 19:21
... i w te okropne 0,8 punktu, które to ździebełko odmownie załatwiło nam brązowy medal, a tu nagle na górze zaczyna przelatywać pasek, że jest jury meeting w sprawie belek z pierwszej serii. Myślę sobie - ki czort?!
Minęło pół godziny niepewności i nagle się okazało, że medal, i owszem, mamy. smile smile smile

No i teraz tak sobie siedzę i myślę... eeeech, tylko 0,8 punktu zabrakło do srebra...
big_grin
Obserwuj wątek
    • jasieczek_001 Re: Siedzę sobie i się gapię w relację live FIS-u 09.03.13, 21:08
      Apetyt rośnie w miarę jedzenia...
      • k.fanka Re: Siedzę sobie i się gapię w relację live FIS-u 10.03.13, 10:29
        Ano tak. We wczorajszym konkursie w Lahti było podobnie. Już się pogodziłam z czwartym miejscem, a tu nagle wyszło, że tylko ciut zabrakło do drugiego.
    • stela2004 Re: Siedzę sobie i się gapię w relację live FIS-u 31.03.13, 09:38
      Jest takie powiedzenie z ręką big_grin
      • k.fanka Re: Siedzę sobie i się gapię w relację live FIS-u 31.03.13, 17:39
        Yyy... no, wierzę Ci, że jest. wink
        • stela2004 Re: Siedzę sobie i się gapię w relację live FIS-u 01.04.13, 21:32
          Hehe, biednemu zawsze wiatr w oczy!

Ps. Jasieczek dotrzymywał Ci towarzystwa, żeby Ci nie było smutno i przykro, że sama musisz ze sobą gadać? Miło z jego strony.
          • jasieczek_001 Re: Siedzę sobie i się gapię w relację live FIS-u 01.04.13, 22:10
            Jeśli mam wyjaśniać, co mnie utrzymało przy temacie (forum nie, bo podło), to powiem krótko - skoki. Nie zamierzam się tłumaczyć dlaczego. Tak już jest - lubię to i basta. I jestem otwarty, by na temat skoków dyskutować.
            • k.fanka Re: Siedzę sobie i się gapię w relację live FIS-u 03.04.13, 17:07
              Forum padło jeszcze w czasach poprzedniego miejsca.
              W tej chwili dyskusje o skokach to już trochę musztarda po obiedzie, ale lada moment wejdą przepisy na nowy sezon, może się z tego co ciekawego wykluje.
              • stela2004 Re: Siedzę sobie i się gapię w relację live FIS-u 01.05.13, 18:50
                Oby, bo lubię sobie poczytać takie dyskusje.
            • stela2004 Re: Siedzę sobie i się gapię w relację live FIS-u 01.05.13, 18:52
              A to tylko z Dorotką, bo ja tak prędzej wrażenia, a nie stronę techniczną.
              Niemniej, miło, że zaglądnąłeś.
          • k.fanka Re: Siedzę sobie i się gapię w relację live FIS-u 03.04.13, 17:01
            > Ps. Jasieczek dotrzymywał Ci towarzystwa, żeby Ci nie było smutno i przykro, że
            > sama musisz ze sobą gadać? Miło z jego strony.

No wiesz, zbyt intensywne to dotrzymywanie nie było. uncertain
            • stela2004 Re: Siedzę sobie i się gapię w relację live FIS-u 01.05.13, 18:49
              Ale zawsze...
              Jasieczek broni się rękami i nogami, że on chciał sobie merytorycznie...
              Chyba, że mam przejściowe (sic!) problemy ze zrozumieniem tekstu pisanego. big_grin
              • k.fanka Re: Siedzę sobie i się gapię w relację live FIS-u 02.05.13, 11:31
                Ja też jestem chętna żeby merytorycznie. wink Ale czasem mam wrażenie, że już wszystko detalicznie rozważaliśmy w dawnych czasach i teraz to najwyżej powtarzanie tego samego. Chyba, żeby coś nowego w przepisach się urodziło, to może wtedy.
                • stela2004 Re: Siedzę sobie i się gapię w relację live FIS-u 13.05.13, 22:22
                  Nie przeszkadza mi powtarzanie. Uczę się i utrwalam wiedzę na jakiś czas.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka