Dodaj do ulubionych

Nie wiem co będzie dalej...

16.12.13, 18:35
...ale póki co ten sezon skokowy baaaardzo mi się podoba. smile
W niedzielę już nawet przestałam się denerwować przed skokami Kamila. Wiedziałam, że wygra. A jak się okazało, że jest pierwszy po pierwszej serii, to już na bank. On bardzo lubi być pierwszy po pierwszej. wink
A tak poza tym, to wkurzyło mnie, co zrobili z Biegunem.
Obserwuj wątek
    • stela2004 Re: Nie wiem co będzie dalej... 16.12.13, 22:49
      k.fanka napisała:

> ...ale póki co ten sezon skokowy baaaardzo mi się podoba. smile

I aż chce się oglądać. Ja jestem dobrej myśli.

> W niedzielę już nawet przestałam się denerwować przed skokami Kamila. Wiedziała
      > m, że wygra. A jak się okazało, że jest pierwszy po pierwszej serii, to już na
      > bank. On bardzo lubi być pierwszy po pierwszej. wink
      > A tak poza tym, to wkurzyło mnie, co zrobili z Biegunem.

Nie wiem, co zrobili. uncertain
      Mógłby być ten czwarty?

Kasai mnie powalił!!!

• k.fanka Re: Nie wiem co będzie dalej... 17.12.13, 18:42
        > I aż chce się oglądać. Ja jestem dobrej myśli.

Też jestem. Przynajmniej na razie.

> > A tak poza tym, to wkurzyło mnie, co zrobili z Biegunem.
        >
        > Nie wiem, co zrobili. uncertain

Okazało się, że co by nie zrobił w PŚ, to jego los i tak jest przesądzony. Najpierw Uniwersjada (czyli zawody dla pół-amatorów), a potem Mistrzostwa Świata Juniorów. Biegun dużo lepiej sprawdza się na dużych skoczniach, średnich nie lubi - a tu pół Uniwersjady na średniej (zdobył srebro; duża skocznia będzie w ten weekend chyba) no i całe MŚJ też na średniej.
        No żesz, w normalnych kraju takich zdolnych posyła się na zawody najwyższej rangi, a nie na konkursy dla dzieciaków!
        I w efekcie chłopak się - moim zdaniem - mocno podłamał, co było widać już w Lille. Oby to się nie skończyło zmarnowaniem talentu. uncertain

> Mógłby być ten czwarty?

Według mnie Biegun byłby idealny, jest dużo lepszy od wszystkich innych aspirujących do czwartego. Ale to opinia sprzed miesiąca. Jeśli dalej będą tak nim pomiatać w imię swoich malutkich interesików, to lada moment będzie po ptokach.

>
        > Kasai mnie powalił!!!
        >

Hehe, mnie też. Dziadek jeden. big_grin
        • stela2004 Re: Nie wiem co będzie dalej... 20.12.13, 20:17
          > Okazało się, że co by nie zrobił w PŚ, to jego los i tak jest przesądzony. Najp
          > ierw Uniwersjada (czyli zawody dla pół-amatorów), a potem Mistrzostwa Świata Ju
          > niorów. Biegun dużo lepiej sprawdza się na dużych skoczniach, średnich nie lubi
          > - a tu pół Uniwersjady na średniej (zdobył srebro; duża skocznia będzie w ten
          > weekend chyba) no i całe MŚJ też na średniej.
          > No żesz, w normalnych kraju takich zdolnych posyła się na zawody najwyższej ran
          > gi, a nie na konkursy dla dzieciaków!
          > I w efekcie chłopak się - moim zdaniem - mocno podłamał, co było widać już w Li
          > lle. Oby to się nie skończyło zmarnowaniem talentu. uncertain

Poczytałam trochę i przyznaję Ci rację. Zadziwiające to jest, bo przecież miał znaczne osiągnięcia.
          Nawet jak mu gorzej poszło, to otrzaskałby się z wielkim światem.
          A u Klimka błysku nie widać.
          A co z drugim Kotem?

> Według mnie Biegun byłby idealny, jest dużo lepszy od wszystkich innych aspiruj
          > ących do czwartego. Ale to opinia sprzed miesiąca. Jeśli dalej będą tak nim pom
          > iatać w imię swoich malutkich interesików, to lada moment będzie po ptokach.

Może czegoś nie wiemy?

> > Kasai mnie powalił!!!

> Hehe, mnie też. Dziadek jeden. big_grin

LOL. Ano, jedyny w swoim rodzaju i pewnie przejdzie do historii. big_grin
          Czytałaś wywiad z KF? Pewnie tak - to tylko ja mam całe mnóstwo zaległości. uncertain
          • k.fanka Re: Nie wiem co będzie dalej... 21.12.13, 17:51
            > Poczytałam trochę i przyznaję Ci rację. Zadziwiające to jest, bo przecież miał
            > znaczne osiągnięcia.
            > Nawet jak mu gorzej poszło, to otrzaskałby się z wielkim światem.

On już otrzaskany. wink Wygrał zawody LGP w Hakubie (na drugim miejscu był wtedy Ammann), a w generalnej klasyfikacji zajął 5. miejsce, choć wziął udział chyba tylko w połowie konkursów.

> A u Klimka błysku nie widać.

Nie było widać, ale teraz jakby coś zaczynało błyszczeć.

> A co z drugim Kotem?

Masz na myśli Kubę? Na Uniwersjadzie się produkował, z dość miernymi efektami.
            Ale z Maćkiem też coś jakby niedobrze. uncertain

> > Według mnie Biegun byłby idealny, jest dużo lepszy od wszystkich innych a
            > spiruj
            > > ących do czwartego. Ale to opinia sprzed miesiąca. Jeśli dalej będą tak n
            > im pom
            > > iatać w imię swoich malutkich interesików, to lada moment będzie po ptoka
            > ch.
            >
            > Może czegoś nie wiemy?

Na pewno nie wiemy wszystkiego. Ale wiemy, że trener juniorów jest rozliczany z takich właśnie imprez dla dzieci. Są medale, jest super. A kto miałby je zdobyć, jak nie Biegun, który pechowo jest wciąż w wieku juniorskim.
            Wczoraj zdobył złoto na dużej skoczni, ze sporą przewagą.

> Czytałaś wywiad z KF? Pewnie tak - to tylko ja mam całe mnóstwo zaległości. uncertain

Czytałam i to całkiem niedawno. wink Jak zwykle, naściemniał o tym trenowaniu młodych skoczków. On niestety przegrał całe swoje sportowe życie już dawno temu, bo postawił na niewłaściwego konia.
            Teraz kibicuję dwóm innym panom na K. smile
            • stela2004 Re: Nie wiem co będzie dalej... 04.01.14, 19:58
              Nomen omen.
              Może jeszcze zdąży zregenerować się psychicznie. Widać, że chłopak nie ten. uncertain

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka