Dodaj do ulubionych

Nie wiem co będzie dalej...

16.12.13, 18:35
...ale póki co ten sezon skokowy baaaardzo mi się podoba. smile
W niedzielę już nawet przestałam się denerwować przed skokami Kamila. Wiedziałam, że wygra. A jak się okazało, że jest pierwszy po pierwszej serii, to już na bank. On bardzo lubi być pierwszy po pierwszej. wink
A tak poza tym, to wkurzyło mnie, co zrobili z Biegunem.
Obserwuj wątek
    • stela2004 Re: Nie wiem co będzie dalej... 16.12.13, 22:49
      k.fanka napisała:

> ...ale póki co ten sezon skokowy baaaardzo mi się podoba. smile

I aż chce się oglądać. Ja jestem dobrej myśli.

> W niedzielę już nawet przestałam się denerwować przed skokami Kamila. Wiedziała
      > m, że wygra. A jak się okazało, że jest pierwszy po pierwszej serii, to już na
      > bank. On bardzo lubi być pierwszy po pierwszej. wink
      > A tak poza tym, to wkurzyło mnie, co zrobili z Biegunem.

Nie wiem, co zrobili. uncertain
      Mógłby być ten czwarty?

Kasai mnie powalił!!!

• k.fanka Re: Nie wiem co będzie dalej... 17.12.13, 18:42
        > I aż chce się oglądać. Ja jestem dobrej myśli.

Też jestem. Przynajmniej na razie.

> > A tak poza tym, to wkurzyło mnie, co zrobili z Biegunem.
        >
        > Nie wiem, co zrobili. uncertain

Okazało się, że co by nie zrobił w PŚ, to jego los i tak jest przesądzony. Najpierw Uniwersjada (czyli zawody dla pół-amatorów), a potem Mistrzostwa Świata Juniorów. Biegun dużo lepiej sprawdza się na dużych skoczniach, średnich nie lubi - a tu pół Uniwersjady na średniej (zdobył srebro; duża skocznia będzie w ten weekend chyba) no i całe MŚJ też na średniej.
        No żesz, w normalnych kraju takich zdolnych posyła się na zawody najwyższej rangi, a nie na konkursy dla dzieciaków!
        I w efekcie chłopak się - moim zdaniem - mocno podłamał, co było widać już w Lille. Oby to się nie skończyło zmarnowaniem talentu. uncertain

> Mógłby być ten czwarty?

Według mnie Biegun byłby idealny, jest dużo lepszy od wszystkich innych aspirujących do czwartego. Ale to opinia sprzed miesiąca. Jeśli dalej będą tak nim pomiatać w imię swoich malutkich interesików, to lada moment będzie po ptokach.

>
        > Kasai mnie powalił!!!
        >

Hehe, mnie też. Dziadek jeden. big_grin
        • stela2004 Re: Nie wiem co będzie dalej... 20.12.13, 20:17
          > Okazało się, że co by nie zrobił w PŚ, to jego los i tak jest przesądzony. Najp
          > ierw Uniwersjada (czyli zawody dla pół-amatorów), a potem Mistrzostwa Świata Ju
          > niorów. Biegun dużo lepiej sprawdza się na dużych skoczniach, średnich nie lubi
          > - a tu pół Uniwersjady na średniej (zdobył srebro; duża skocznia będzie w ten
          > weekend chyba) no i całe MŚJ też na średniej.
          > No żesz, w normalnych kraju takich zdolnych posyła się na zawody najwyższej ran
          > gi, a nie na konkursy dla dzieciaków!
          > I w efekcie chłopak się - moim zdaniem - mocno podłamał, co było widać już w Li
          > lle. Oby to się nie skończyło zmarnowaniem talentu. uncertain

Poczytałam trochę i przyznaję Ci rację. Zadziwiające to jest, bo przecież miał znaczne osiągnięcia.
          Nawet jak mu gorzej poszło, to otrzaskałby się z wielkim światem.
          A u Klimka błysku nie widać.
          A co z drugim Kotem?

> Według mnie Biegun byłby idealny, jest dużo lepszy od wszystkich innych aspiruj
          > ących do czwartego. Ale to opinia sprzed miesiąca. Jeśli dalej będą tak nim pom
          > iatać w imię swoich malutkich interesików, to lada moment będzie po ptokach.

Może czegoś nie wiemy?

> > Kasai mnie powalił!!!

> Hehe, mnie też. Dziadek jeden. big_grin

LOL. Ano, jedyny w swoim rodzaju i pewnie przejdzie do historii. big_grin
          Czytałaś wywiad z KF? Pewnie tak - to tylko ja mam całe mnóstwo zaległości. uncertain
          • k.fanka Re: Nie wiem co będzie dalej... 21.12.13, 17:51
            > Poczytałam trochę i przyznaję Ci rację. Zadziwiające to jest, bo przecież miał
            > znaczne osiągnięcia.
            > Nawet jak mu gorzej poszło, to otrzaskałby się z wielkim światem.

On już otrzaskany. wink Wygrał zawody LGP w Hakubie (na drugim miejscu był wtedy Ammann), a w generalnej klasyfikacji zajął 5. miejsce, choć wziął udział chyba tylko w połowie konkursów.

> A u Klimka błysku nie widać.

Nie było widać, ale teraz jakby coś zaczynało błyszczeć.

> A co z drugim Kotem?

Masz na myśli Kubę? Na Uniwersjadzie się produkował, z dość miernymi efektami.
            Ale z Maćkiem też coś jakby niedobrze. uncertain

> > Według mnie Biegun byłby idealny, jest dużo lepszy od wszystkich innych a
            > spiruj
            > > ących do czwartego. Ale to opinia sprzed miesiąca. Jeśli dalej będą tak n
            > im pom
            > > iatać w imię swoich malutkich interesików, to lada moment będzie po ptoka
            > ch.
            >
            > Może czegoś nie wiemy?

Na pewno nie wiemy wszystkiego. Ale wiemy, że trener juniorów jest rozliczany z takich właśnie imprez dla dzieci. Są medale, jest super. A kto miałby je zdobyć, jak nie Biegun, który pechowo jest wciąż w wieku juniorskim.
            Wczoraj zdobył złoto na dużej skoczni, ze sporą przewagą.

> Czytałaś wywiad z KF? Pewnie tak - to tylko ja mam całe mnóstwo zaległości. uncertain

Czytałam i to całkiem niedawno. wink Jak zwykle, naściemniał o tym trenowaniu młodych skoczków. On niestety przegrał całe swoje sportowe życie już dawno temu, bo postawił na niewłaściwego konia.
            Teraz kibicuję dwóm innym panom na K. smile

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka