Dodaj do ulubionych

Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pracy...

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 31.05.12, 07:21
a co z przysięgą Hipokratesa? rozumiem, że nie obowiązuje, bo ważna jest kasa. No to po co tacy lekarze, którzy maja w głębokim poważaniu swoja misję. A podwyżek pewno i tak dostali masę, bo przecież regułą w polskim lecznictwie są strajki i nieustajace protesty
Obserwuj wątek
  • turpin Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra 31.05.12, 09:18
   Gość portalu: skk napisał(a):

   > a co z przysięgą Hipokratesa? rozumiem, że nie obowiązuje, bo ważna jest kasa.

   Nie obowiązuje, bo lekarze żadnej takiej 'przysięgi' nie składają - tyle w kwestii technicznej. Co nie zmienia faktu, że (jako lekarz) uważam strajk lekarzy za niedopuszczalny. Nie podoba ci się - to się zwalniasz. Jeśli byłeś dobry, będą cię żałować.
   • Gość: tez lekarz Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra IP: 213.25.91.* 31.05.12, 10:42
    dokładnie - powinni się po prostu zwolnić a dyrekcja niech się buja. Szpital bez lekarzy funkcjonować nie może. Najskuteczniej działają zbiorowe wypowiedzenia - a nie strajki
  • Gość: jhg wywalić na zbity pysk IP: *.home.aster.pl 31.05.12, 10:22
   .
   • Gość: Zły Re: wywalić na zbity pysk IP: *.dynamic.chello.pl 31.05.12, 21:06
    A pacjentów rozstrzelać i do dołów z wapnem. Już raz próbowano tego rozwiązania...
  • Gość: maja Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pracy... IP: *.multi-play.net.pl 31.05.12, 12:44
   Ja bardzo proszę Panią Redaktor by następnym razem dokładniej zapoznała się z tematem, zanim napisze "artykuł". Podstawowa choć rzetelność dziennikarska chyba obowiązuje. Dziwię się Redakcji, że decyduje się publikować taki materiał, niezgodny z prawdą.
  • Gość: Pracownik szpitala Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pracy... IP: *.dynamic.chello.pl 31.05.12, 19:26
   Zatrważający poziom niedoinformowania! Należałoby informacji na temat sposobu przeprowadzenia strajku głodowego szukać u źródeł, czyli w Komitecie Strajkowym a nie sugerować czytelnikom, że głodujący robią sobie przerwy na przekąszanie! Głodujące osoby mogą zrezygnować z powodów zdrowotnych i wtedy są zastępowane przez innych! Miejmy do siebie szacunek,zwłaszcza jeśli przekazujemy informacje opinii publicznej.
   Pracownik szpitala
  • Gość: Zły I znów pan Hajnosz błysnęła intelektem ;)))) IP: *.dynamic.chello.pl 31.05.12, 21:05
   Nie złapała przekąsu i ironii jaką ją poczęstowali strajkujący i łyknęła tekst "...idą coś przekąsić.." jak młody pelikan ;)))) Biedna ta wyborcza. Podlizuje się władzy i robi to głupio, nie tak inteligentnie jak dawniej ;) Pani Iwono, tak pani gloryfikuje panią dyrektor, to może pani sprawdzi, ile spraw sądowych przegrała w trakcie dzielnego dyrektorowania w Kobierzynie? Może pani sprawdzi do jakiego stanu doprowadzone są budynki na terenie Kobierzyna. Ale to trzeba wyjść z redakcji, podjechać autobusem i chwilę czasu na miejscu spędzić, a nie powtarzać kity usłyszane przez telefon od dyrektorki. I niech pani weźmie ze sobą jakiegoś szpeca od budowlanki, to pani się dowie za ile czasu i które budynki runą. No i konserwatora zabytków też przydałoby się zapytać...
   • Gość: MISIO Re: pani Hajnosz IP: *.gemini.net.pl 03.06.12, 00:36
    ZŁY TO CHYBA JAKIS PRZEWODNICZACY ZWIAZKU ZAWODOWEGO CHRONIONY JEGO NIE ZWOLNIA ALE LUDZIOM W GŁOWIE NAMIESZAŁ I JESZCZE MU MAŁO!!
  • Gość: Zły Dlaczego Wyborcza nie lubi lekarzy psychiatrów? IP: *.dynamic.chello.pl 31.05.12, 21:13
   Doktora G. ubóstwiali, za doktór C. się ładnie wstawili, z miasteczka namiotowego pielęgniarek w Warszawie dawali relacje nieomal na żywo, a psychiatrów, psychologów i pielęgniarek z Babińskiego jakoś nie lubią. Dziwne...
   • Gość: GOSC Re: Dlaczego Wyborcza nie lubi lekarzy psychiatró IP: *.gemini.net.pl 03.06.12, 00:37
    A CIEBIE WSZYSCY LUBIA? HAHAHAHA
  • Gość: poszukujący pracy Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra IP: *.adsl.inetia.pl 31.05.12, 22:17
   Może ktoś się zwolni bo mu płaca nie odpowiada to chętnie przyjdę tam do pracy.
   • Gość: Zły Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra IP: *.dynamic.chello.pl 31.05.12, 22:28
    Cześć studencik. A jakie masz kwalifikacje? Turystykę i rekreację w jakiejś prywatnej szkółce biznesu? Zapomnij o tej robocie. Trzeba mieć powołanie, wiedzę, doświadczenie i niebiańską cierpliwość do ludzi, żeby pracować w tym zawodzie. Idź na sprzedawce na stację benzynową. Spełnisz się, a żadnemu pacjentowi się krzywda nie stanie.
    • Gość: poszukujący pracy Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra IP: *.adsl.inetia.pl 31.05.12, 22:39
     Skoro masz taką wiedzę, doświadczenie, podejście do pacjentów to powinieneś być rozchwytywany przez pracodawców, a nie pracować za pensję, która Cię nie satysfakcjonuje. Polecam sprawdzenie swojej wartości jako pracownika na dzisiejszym rynku pracy.
     • Gość: Zły Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra IP: *.dynamic.chello.pl 31.05.12, 22:55
      To się musisz nisko cenić, skoro chcesz niskopłatne miejsce pracy po lekarzu w Kobierzynie. BTW nie określiłeś swoich kwalifikacji. Jak znam życie i Kraków, to tradycyjnie student ostatniego roku AGH lub Polibudy wierzący w "niewidzialną rękę rynku"? Ależ naiwniaków te uczelnie produkują :(
      • Gość: GOSC Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra IP: *.gemini.net.pl 03.06.12, 00:39
       A JAK TY SIE NISKO CENISZ SKORO TAM JESZCZE PRACUJESZ NIE MA ZAPOTRZEBOWANIA NA TWOJE SKROMNE CHYBA WYKSZTAŁCENIE? DOŁKÓW KOPAC NIE BEDZIESZ MIOTŁY NIE LUBISZ A KASA W REALU ZA MAŁA?
    • Gość: do złego Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.12, 14:04
     ja jestem terapeutką zajęciową i nauczycielką z 26 letnim stażem pracy .............co mam zrobić zeby pracować u was .........bardzo chcę ale zawsze jakieś przeszkody /za mała łapka???????/
   • Gość: terapeuta Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.06.12, 13:59
    ja też chce tam pracować ale jednak za godziwe pieniądze
   • Gość: Balbina Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra IP: *.play-internet.pl 03.06.12, 07:09
    Zapraszamy! Pracy jest bardzo dużo, a jaka atmosfera... Polecamy kontakt zwłaszcza z dyr. Józefiak...
  • Gość: Była czytelniczka Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pracy... IP: *.petroinform.com 31.05.12, 23:02
   Kiedyś ta gazeta była "moją gazetą",ale to niestety zamierzchła przeszłość z czasów Solidarności-tamtej solidarności...Tym bardziej przykro pisać o tym, że nastał czas, iż już nie kupię jej,a nawet za darmo nie wezmę...Czytając kolejny raz kłamstwa i wierutne bzdury wypisywane na temat szpitala Babińskiego przez tę samą Panią Redaktor -jestem,jak wielu moich znajomych -nie tylko oburzona brakiem rzetelności dziennikarskiej,bo o niej tu w ogóle nie ma mowy, ale przerażona poziomem tych artykułów,których treść totalnie mija się z prawdą,zawiera informacje krzywdzące ludzi,no i zamiast czytelników informować o ważnym wydarzeniu-po prostu manipuluje nimi-to skandaliczne, że pisząc na jakiś temat-tu-o ważnym dla Małopolski szpitalu,w którym pacjentami są ludzie z dużej części województwa-pisząca nie ma podstawowej wiedzy na temat,za który się zabiera.Tak jak nieprawdą jest, że lekarze nie przyszli do pracy,tak samo niby ironiczne stwierdzenia o zdobyczach nowoczesności,od których ta placówka niby jest z dala-może warto zapytać i dyrekcję i tzw.organ założycielski szpitala-dlaczego tak ważny dla zdrowia psychicznego regionu szpital -jest tak potwornie niedoinwestowany,budynki niszczeją,a ci,którzy mówią publicznie o rozwoju szpitala-chcą albo go sprzedać, albo podzielić,czy doprowadzić do ruiny.Żal mi czytelników tych artykułów Pani Redaktor, że po prostu -jeśli nie wezmą innej gazety do ręki- to zwyczajnie-nie będą wiedzieć jakie są fakty- i polityka tu nie ma znaczenia,no chyba, że specyficzna polityka informacyjna.
   • Gość: Balbina Re: Strajk absencyjny,,. Do ,,byłej czytelniczki" IP: *.play-internet.pl 01.06.12, 20:05
    Mam córkę w szóstej klasie szkoły podstawowej. Kiedy pisze wypracowanie, to zbiera informacje, szuka wiadomości, pyta, dociera do źródeł... Ten pismak, a nie pani redaktor, nawet nie rozmawiała ze strajkującymi. Rozumiem - rozkaz od władz partyjnych zobowiązuje. Ale dziennikarz chce sprawdzać, drąży temat, szuka prawdy. Pismak i miernota - bierze jedynie kasę. Wstyd. I kolejna plama.
  • Gość: ret Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra IP: *.sta.asta-net.com.pl 01.06.12, 07:49
   A czytałeś przysięgę Hipokratesa??? Nie bo inaczej głupot byś nie pisał
  • Gość: Tomasz Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pracy... IP: *.play-internet.pl 01.06.12, 09:06
   Jak wspomniano w artykule w szpitalu jest oddział sądowy, w którym przebywają "sprawcy ciężkich przestępstw" - praca na tym oddziale należy do wyjątkowo niebezpiecznej a pensja waha się w okolicach 1500. Ta kwota jest nieadekwatna do wykonywanej pracy, jest po prostu głodowa a nie rzadko personel ryzykuje życiem podczas swoich dyżurów, ale już o tym autorka tekstu nie wspomni. Pytanie brzmi dlaczego? Czyżby z racji tego że nie broni pracowników tylko tych "z góry", czy może po prostu brakuje dziennikarskiej dociekliwości.
   Druga sprawa dotyczy strat w szpitalu, jeśli placówka co roku wykazuje starty to dlaczego na stanowisku odpowiedzialnym za ten stan rzeczy jest ta sama osoba, a co więcej dostaje premie co roku za dobrze wykonywaną pracę... taki wniosek można b. łatwo wyciągnąć z tego co autorka piszę, tylko trzeba chcieć. Życzę więcej obiektywizmu.
   Pozdrawiam
   • Gość: G Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra IP: *.gemini.net.pl 03.06.12, 00:30
    Tomaszku a zmień pracę!! Wolny rynek czeka!! a jak nie to napisz dlaczego tam siedzisz lubisz?! cierpiec i narzekac a może nikt cie nie zatrudni?
  • pathos_phobos Masz przysięgę Hipokratesa 01.06.12, 11:31
   Zacytuj dokładnie,który fragment miałeś na myśli?Abstrahuję od tego,że jej się nie składa od jakiś 1800 lat.

   Przysięgam na Apollina, lekarza, na Asklepiosa, Hygieę i Pahaceę, oraz na wszystkich bogów i boginie, biorąc ich za świadków, że wedle mej możności i zdolności będę dochowywał tej przysięgi i tego zobowiązania.
   Mistrza mego w tej sztuce będę szanował na równi z rodzicami, będę się dzielił z nim swem mieniem i na żądanie zaspokajał jego potrzeby; synów jego będę uważał za swych braci i będę uczył ich swej sztuki, gdyby zapragnęli się w niej kształcić, bez wynagrodzenia i żadnego zobowiązania z ich strony; prawideł, wykładów i całej pozostałej nauki będę udzielał swym synom, synom swego mistrza oraz uczniom, wpisanym i związanym prawem lekarskim, poza tym nikomu innemu.
   Będę stosował zabiegi lecznicze wedle mych możności i zdolności ku pożytkowi chorych, broniąc ich od uszczerbku i krzywdy.
   Nikomu, nawet na żądanie, nie podam śmiercionośnej trucizny, ani nikomu nie będę jej doradzał, podobnie też nie dam nigdy niewieście środka na poronienie. W czystości i niewinności zachowam życie swoje i sztukę swoją.
   Do jakiegokolwiek wejdę domu, wejdę doń dla pożytku chorych, wolny od wszelkiej chęci krzywdzenia i szkodzenia, jako też wolny od pożądań zmysłowych, tak względem niewiast jak mężczyzn, względem wolnych i niewolników.
   Cokolwiek bym podczas leczenia czy poza nim w życiu ludzkim ujrzał czy usłyszał, czego nie należy rozgłaszać, będę milczał, zachowując to w tajemnicy.
   Jeżeli dochowam tej przysięgi i nie złamię jej, obym osiągnął pomyślność w życiu i pełnieniu swej sztuki, ciesząc się uznaniem ludzi po wszystkie czasy; w razie jej przekroczenia i złamania niech mię los przeciwny dotknie.
  • Gość: antypojeb pozwalniac konowałów-inni za nich na kolanach przy IP: *.bielskobiala.vectranet.pl 01.06.12, 12:35
   pozwalniac konowałów-inni za nich na kolanach przyjdą
   • Gość: Zły Re: pozwalniac konowałów-inni za nich na kolanach IP: *.dynamic.chello.pl 01.06.12, 13:09
    Jeśli chcesz, żeby Cię leczyli mongolscy, kirgizcy i wietnamscy lekarze, przy pomocy płonących patyczków wtykanych w uszy i tyłek, to oczywiście Twoja rada jest dobra.
    • Gość: GOSC Re: pozwalniac konowałów-inni za nich na kolanach IP: *.gemini.net.pl 03.06.12, 00:41
     NO NIE CHCIAŁBYM ABY LECZYŁ MNIE CZŁOWIEK Z TAKIM WYKSZTAŁCENIEM JAK TY, TO JUZ CHYBA TEN MONGOL LEPSZY. DO PRACY SIE ZABIERZ ALBO NA MATERACYK ZAOSZCZEDZISZ NA WYDATKACH
   • pathos_phobos Re: pozwalniac konowałów-inni za nich na kolanach 01.06.12, 13:37
    Tak myślisz?W Polsce jest 2500 psychiatrów i etatów dla 4000
  • Gość: Gość portalu Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pracy... IP: *.dynamic.chello.pl 01.06.12, 15:49
   Przerażająco stronniczy artykuł, jakby pisany na zamówienie dyrekcji szpitala lub marszałka... Szczerze mówiąc bardzo mnie "moja" (do wczoraj) Wyborcza rozczarowała
  • Gość: Balbina Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra IP: *.play-internet.pl 01.06.12, 19:56
   Gościu niedoinformowany... Szpital to nie tylko lekarze. Zwłaszcza szpital psychiatryczny, w którym nie ma urządzeń, maszyn, sprzętu. Tu są ludzie leczący rozmową i swoją osobowością. Oczekuję od ciebie wymienienia dat tej całej ,,masy podwyżek". I dat strajków w Szpitalu Babińskiego. Czekam!
   • Gość: ad Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra IP: *.play-internet.pl 01.06.12, 21:28
    jaki wstyd pani Dyrektor!!! Tylko pieniądze się dla pani liczą. aż ręce opadają na takie Pani podejście oraz politykę władz które doprowadzaja do ruiny to co kiedys wybudowali nasi przodkowie jeszcze przed wojną. Wtedy biedna zrujnowana Polskę stac było na utrzymanie tego szpitala a teraz w dobie wielkiego sukcesu, o ktorym wciąz opowiada Pan Donek szpital coraz bardziej podupada i nie widac szans na poprawę. Z poważaniem Barbara i Anna Ponczo
  • Gość: Sanczo Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pracy... IP: *.play-internet.pl 01.06.12, 21:56

   Polityka to taka dziwka odda sie temu kto da więcej pieniedzy, z tego co wiem to szpital ma zostać sprzedany. nie przeniesiony ale sprzedany - zlikfidowany . dodatkowo z kazdej strony wycinana jest adnotacja o planowanej sprzedazy. pANI DYREKTOR ZRECZNIE POTRAFI OPEROWAC mało znaczacymi faktami. Jakoś zarząd nie odwołuje się do swoich postanowień. . . . jedynie odwraca uwagę w kierunku podwyzek płac. prawie jak ptasia grypa. gratuluje !!!
   Sanczo Panczo
   • dymsza1 strasznie tu niektórzy bredzą... 02.06.12, 10:16
    razem z tą 'najmądrzejszą' na świecie P.redaktor...
    -'jak się nie podoba to się zwolnić'-niewolnictwo już (przypominam)zniesiono dawno...ludzie to nie jest prywatna placówka mająca właściciela zainteresowanego jak najlepszym funkcjonowaniem jednostki,a w której to można by zastosować prawa wolnego rynku-opamiętajcie się ten szpital nie ma z założenia przynosić dochodów,nie ma generować jakichkolwiek zysków a po prostu ma zapewnić opiekę pacjentom i to nie takim 'zwyczajnym' np.chorym na przeziębienie,którego wyleczy parodniowa kuracja lekarstwami tylko takim,których leczenie nieraz trwa przez całe życie,których choroba powoduje zagrożenie zarówno dla tego pacjenta jak i dla rodziny czy otoczenia.praca z takimi ludźmi jest naprawdę wyjątkowa-tu nie można oczekiwać,że będzie się zrozumianym ,docenionym za poświęcenie-czasem za to można być uduszonym,pobitym,okaleczonym,coś 'przekąsić' i najeść można i owszem,ale strachu-a ile się człowiek napatrzy na efekty postępującej choroby tyle ma potem w psychice strat...
    a wszystko to za parę marnych groszy-ale nie,nie pójdziemy pracować gdzie indziej lubimy się poświęcać,zależy nam na losie tych pacjentów,na losie tego miejsca gdzie ci pacjenci mogą znaleźć azyl-niejednokrotnie pozbawieni jakiegokolwiek wsparcia,zapomniani przez świat, niepotrzebni nikomu,odtrąceni przez własne rodziny-oni właśnie tu w tym szpitalu znajdują bezpieczną przystań.
    -outsourcing i takie tam nowości to zwyczajne nieporozumienie w tym szpitalu-pamiętajcie,że te 800pacjentów przebywając niejednokrotnie przez pół życia w tym szpitalu- musi coś robić, czymś zająć swoje niespokojne umysły-taki był właśnie zamysł-pralnia,piekarnia,ogród to tu pacjenci przechodzili najlepszą terapię-za to teraz po likwidacji tego wszystkiego w imię oszczędności(tak jakby na chorobie można było się dorobić)ci ludzie zostali ściśnięci na przepełnionych oddziałach bo to zawsze taniej...
    a z drugiej strony pan K... z PSL-u i jego wysłanniczka,ślepa wykonawczyni poleceń p.Dyrektor,których los tych setek pacjentów-myślę w ogóle zdaje się nie obchodzić....wszyscy mówią wokoło p.K... chce sprzedać ten szpital-pewnie już liczy ile dostanie(zresztą od kumpla z koalicji drugiego p.K... )za te piękne ziemie,te hektary szmalcu...taka mała partyjka a tak się potrafi usadzić...strange....p.K... nie zastanawia się Pan dlaczego Pan w tych ostatnich wyborach poległ...?.powiem tak wszyscy mają taką nadzieję,że się Panu nie uda ta machloja z tym szpitalem...oby...
    • Gość: G Re: strasznie tu niektórzy bredzą... IP: *.gemini.net.pl 03.06.12, 00:44
     JAK LUBISZ SIE POSWIECAC TO NIE ZA MALE PIENIAZKI, CO? A MOZE WOLONTARIAT W JAKIMS HOSPICJUM ?
     • Gość: Balbina Re: strasznie tu niektórzy bredzą... IP: *.play-internet.pl 03.06.12, 07:18
      A ty pracowałeś w hospicjum? Pewnie nie, bo z koryta dyrekcji jadasz ochłapy i pokornie machasz łapkami dziękując za rolę przyd....a. Gratulacje G
     • dymsza1 Re: strasznie tu niektórzy bredzą... 03.06.12, 07:38
      ...teraz się poświęcamy właśnie 'za małe pieniążki'....ale nasze rodziny chcą jeść a tymi 'małymi pieniążkami ' ich nie nakarmimy...prosty przykład-4lata temu paliwo kosztowało 3,9zł za litr teraz kosztuje 6zł za litr.więc ta podwyżka choćby na koszty dojazdu do pracy się przyda....
  • kamulka84 Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pracy... 02.06.12, 22:02
   Szkoda tylko, że media skupiają się na postulatach podwyżek, a całkowicie pomijany jest temat sprzedaży szpitala i konflikcie personelu z dyrekcją już od kilku lat. Strajkujący pracownicy walczą nie tylko o godne pieniądze za swoją ciężką pracę, ale także o przyszłość kobierzyńskiego szpitala!
   • Gość: GOSC Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra IP: *.gemini.net.pl 03.06.12, 00:35
    a ty znasz chociaż podstawy strajku bo przeciez wszędzie gadaja zwiazkowcy ze to o podwyzki chodzi!! Można strajkować innej sprawie? jak chodzi o cos innego to strajk jest nielegalny!!! Co Ty piszesz człowieczku juz tak Wami manipuluja ze sami nie wiecie w jakiej sprawie ten strajk
    • kamulka84 Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra 03.06.12, 09:11
     Doskonale wiem, że strajkować można tylko o dwa postulaty: warunki pracy i płace. Ale pragnę podkreslić, że przy okazji chodzi o wiele więcej spraw. I to bardzo istotnych. Mozna o nich mówić i sprawę nagłasniać
    • kamulka84 Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra 03.06.12, 10:23
     Doskonale wiem, że strajkować można tylko o dwa postulaty: warunki pracy i płace. Wszystko jest zgodne z prawem. Ale pragnę podkreslić, że przy okazji chodzi o wiele więcej spraw. I to bardzo istotnych. Mozna o nich mówić i sprawę nagłasniać
  • Gość: mana-mana Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pracy... IP: *.dynamic.chello.pl 03.06.12, 00:01
   Co za bzdury!!!!!!!!!!!!! WYBORCZA KŁAMIE
   Piszę to z wielkim smutkiem, bo do tej pory wam wierzyłem.
   • Gość: Tutaj Re: Strajk absencyjny lekarzy. Nie przyjdą do pra IP: *.dynamic.chello.pl 03.06.12, 00:27
    tutaj można poczytać o strajku www.strajk-kobierzyn.pl/
  • Gość: Mariusz Polak na zbity pysk darmozjadów IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.12, 18:22
   Chory rząd , chory kraj i chore darmozjady , czyli lekarze . Bydlaki zarabiają tyle co inne darmozjady czyli sędziowie i prokuratorzy , a tak po prawdzie to policja i pielęgniarki pracują , ale rząd to pieprzona śmietanka i nie trzyma się z polskim motłochem tylko ze swymi.... Kup miotacz ognia i rozpraw się ze złodziejami , którzy nas okradają w majestacie prawa..,.Na bruk i śmietnisko z pedałami.......
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka