Dodaj do ulubionych

Doula pomaga rodzić. To nie jest praca, tylko p...

14.09.13, 17:51
Skoro to nie praca tylko powołanie rozumiem, że ta usługa jest za darmo?
Obserwuj wątek
    • Gość: m Doula pomaga rodzić. To nie jest praca, tylko p... IP: *.play-internet.pl 14.09.13, 18:33
      A ja myślę, że to jest potrzebne. Kiedyś doulą była matka, starsza siostra albo kuzynka, czy inna kobieta mająca doświadczenia związane z ciążą, porodem i połogiem. Dzisiaj kobiety pracują zawodowo i nie mają wiele czasu nawet dla najbliższej rodziny. Często też dalsza rodzina jest rozrzucona po całym świecie. Kobieta w ciąży i połogu jest zwykle pozostawiona sama sobie - mąż/partner musi pilnować pracy...., zwłaszcza, że rodzina się powiększyła, kobieta nie pracuje, a często jej powrót do pracy po macierzyńskim jest pod znakiem zapytania...
    • Gość: Łeeee..... Doula pomaga rodzić. To nie jest praca, tylko p... IP: *.gigainternet.pl 14.09.13, 18:52
      Kolejna dziwaczna "funkcja" która pozwala dorobić parę groszy;) Mamy już life coaching i parę innych sztucznych form pomocy zagubionym duszyczkom. Nie lepiej i BEZPIECZNIEJ poszukac położnej z powołaniem i wiedzą? Nie dajcie manipulować sobą i najważniejszymi chwilami w życiu zwykłym szarlatanom i naciągaczom! "Doula"-to brzmi jak sekta :D:D Czego to dla forsy nie wymyślą:D:D
      • gazeta_mi_placi Re: Doula pomaga rodzić. To nie jest praca, tylko 14.09.13, 21:03
        Dla forsy? Pani tak pięknie mówiła o powołaniu, czyżby za tym kryły się szeleszczące papierki?
        • Gość: bromborek83 Re: Doula pomaga rodzić. To nie jest praca, tylko IP: *.dynamic.chello.pl 14.09.13, 23:04
          Ależ to się nie musi wykluczać, wręcz przeciwnie, ludzie z powołaniem o wiele lepiej wykonują swoją pracę i powinni być lepiej wynagradzani! ;)
          • gazeta_mi_placi Re: Doula pomaga rodzić. To nie jest praca, tylko 15.09.13, 17:55
            A konkretnie jaki cennik ma Pani zabawiającą przyszłą matkę przy porodzie bo od brudnej roboty jest ktoś inny?
      • Gość: andre Re: Doula pomaga rodzić. To nie jest praca, tylko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.13, 23:21
        sama jestes sekta.....doula jest starszą funkcja niz zasrana połozna...poczytaj troche (...)
        • gazeta_mi_placi Re: Doula pomaga rodzić. To nie jest praca, tylko 16.09.13, 11:43
          Rodziłaś zatem bez położnej?
      • Gość: Doula Re: Doula pomaga rodzić. To nie jest praca, tylko IP: *.wegrow.domtel.com.pl 16.09.13, 15:43
        Jestem pewna, że wrogie nastawienie do Douli bierze się ze zwykłego niezrozumienia naszej pracy i z czystego niedouczenia w temacie kim jest Doula.
        • gazeta_mi_placi Re: Doula pomaga rodzić. To nie jest praca, tylko 16.09.13, 17:03
          Ja tylko pytam o cennik, co w tym złego? Proszę podać orientacyjny cennik, chyba że wykonuje Pani swoją pracę za darmo, wtedy cofam pytanie.
    • laguna23 Doula pomaga rodzić. To nie jest praca, tylko p... 14.09.13, 19:17
      Nie "Ujazdku" tylko Ujastku.
    • Gość: tremolo Re: Doula pomaga rodzić. To nie jest praca, tylko IP: *.dynamic.chello.pl 14.09.13, 20:44
      Powiedz to księdzu ;)
      • Gość: andre Re: Doula pomaga rodzić. To nie jest praca, tylko IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.13, 23:23
        a co ma do tego zpedofilowany ksiądz?...ludzie...wake up.....
    • Gość: andre Doula pomaga rodzić. To nie jest praca, tylko p... IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 15.09.13, 23:28
      Jest to wspaniała funkcja.....te kobiety sa wiele przydatne niźli połozne....kazdy wie że za wszystko dzis płacimy....za tę usługę równiez...ale jest to warte...mama i tata a przede wszystkim maleństwo , jesteśmy bezbieczni...szczęśliwsi........JESTEM USATYSFAKCJONOWANY ŻE DOULA BYŁA Z NAMI W TAK WAZNYM MOMENCIE NASZEGO ŻYCIA...POLECAM NAPRAWDE WSZYSTKIM
      • crises Re: Doula pomaga rodzić. To nie jest praca, tylko 16.09.13, 06:09
        Kolejna fanaberia dla ludzi z nadmiarem pieniędzy (ale w sumie dobrze, takie fanaberie też napędzają gospodarkę).
      • gazeta_mi_placi Re: Doula pomaga rodzić. To nie jest praca, tylko 16.09.13, 11:43
        Proszę mi powiedzieć ile zapłaciliście za tę przyjemność?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka