Dodaj do ulubionych

Bardzo dobry kardiolog w Krakowie

18.03.14, 21:21
Witam
poszukuję dobrego kardiologa, słyszałem że świetny jest doktor Daniel Rzeźnik, który pracował w Centrum Medycznym na Ujastek. Niestety okazało się, że zmienił miejsce pracy. Może ktoś będzie w stanie podać gdzie obecnie przyjmuje bez czekania w długich kolejkach?
Obserwuj wątek
    • matt.cobosco Re: Bardzo dobry kardiolog w Krakowie 18.03.14, 22:58
      Facet się naprawdę nazywa Rzeźnik? Świetne nazwisko dla kardiologa, a jeszcze lepiej dla chirurga ;)
    • Gość: Róża Re: Bardzo dobry kardiolog w Krakowie IP: *.dynamic.chello.pl 22.06.14, 18:09
      Bardzo dobrym kardiologiem jest dr Tomasz Banach- szukaj w znany lekarz. Polecam.
      • samiamidi123 Re: Bardzo dobry kardiolog w Krakowie 27.06.15, 19:34
        Zgadzam się z tą opinią dobrtm kardilogiem jest Tomasz Banach kcp.pl/lekarz/tomasz-banach/internista-kardiolog/krakow/. Przyjmuje w Krakowie Grzegórzki w Ośrodku Leczenia Schorzeń Cywilizacyjnych Zespół Poradni Specjalistycznych
    • beataa_1976 Re: Bardzo dobry kardiolog w Krakowie 08.08.14, 13:59
      Magdalena Kaźnica. przyjmuje w ultragenie na dietla :)
    • Gość: zibi Re: Bardzo dobry kardiolog w Krakowie IP: *.10.67.70.ipv4.supernova.orange.pl 24.10.21, 19:17
      Poszukuję w Krakowie kardiologa, który nie zapisuje statyn a raczej jest ich wrogiem. Lidka
      • alicjawach55 Re: Bardzo dobry kardiolog w Krakowie 07.04.22, 20:41
        Zdecydowanie mogę polecić specjalistę z iMED24, doktor Michał Pers jest doskonałym specjalistą w swoim fachu. Trudno było zdiagnozować moje problemy ale sprawę rozwiązała próba wysiłkowa. wszystko sprawnie, profesjonalnie i dbałością o stan pacjenta

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka