Dodaj do ulubionych

rodzić w Zeromskim czy MSWiA na Galla doradzcie

29.07.09, 14:07
witam !!!
za 4 tygodnie powinnam mieć rozwiązanie :) ale pojawił się problem ponieważ
miałam rodzić w SPESie jednak NFZ nie podpisał z nimi umowy i muszę wybrać
inny szpital.
Zastanawiam się nad Żeromskim i MSWiA i nie mam pojęcia na który się mm
zdecydować, o obu szpitalach słyszałam dobre opinie jednak były ode sprzed
roku bądź dwóch lat Może któraś z was rodziła tam ostatnio ??
Chciałam jeszcze dodać że nie znam nikogo z tych szpitali, ani lekarzy ani
położnych i boję się że jeśli nie mam znajomości to może być różnie
Obserwuj wątek
    • lucea Re: rodzić w Zeromskim czy MSWiA na Galla doradz 29.07.09, 15:08
      Witaj, ja rodziłam 2 lata temu w SPESie (na marginesie - czemu z nimi NFZ nie podpisał umowy ??), ale znajoma niedawno rodziła w Żeromskim, nie miała tam żadnego lekarza prowadzącego i była średnio zadowolona, twierdziła, że szpital ten jest trochę "przereklamowany". O MSWiW nie słyszałam nic niestety.
      • z0ba Re: rodzić w Zeromskim czy MSWiA na Galla doradz 29.07.09, 15:55
        nie mam pojęcia czemu nie podpisali z nimi umowy dzwoniłam ostatnio zeby zapytc
        o wszystko dotyczące porodu i otrzymałam taka informacje ze od piątku wszystko
        zostało wstrzymane bo NFz nie podpisał z nimi umowy Podobno napisali odwołanie
        ale co będzie to się okaże
        Ja chcę mieć poród rodzinny wiec myślę ze troszke lepiej ie wtedy zajmują ale
        zobaczymy
        Dziękuję za odpowiedź
    • lulla77 Re: rodzić w Zeromskim czy MSWiA na Galla doradz 30.07.09, 09:58
      odwiedź oba szpitale i sama zdecyduj,
      po zobaczeniu porodówki na galla dla mnie odpadła od razu - mały pokoik do
      porodu rodzinnego a jak akurat będzie zajęty to rodzisz na sali z 2 ma łóżkami
      przedzielonymi kurtynką na której obok może się męczyć inna kobieta - porażka.
      Ale może maja pustki i rzadko się to zdarza?
      myślę że na forum małopolskie jest więcej mam które ci odpowiedzą na pytania
      forum.gazeta.pl/forum/f,601,Malopolskie.html
      ja rodziłam na Siemiradzkiego i ten szpital mogę polecić.
        • ambrozja08 Re: rodzić w Zeromskim czy MSWiA na Galla doradz 20.08.09, 21:36
          może juz po rozwiązaniu ale zdecydowanie polecam mswia! wspaniały
          szpital,ludzie,lekarze.naprawde pomoc w każdej chwili,dobre słowo,uśmiech. mimo
          ciężko znoszonej cesarki wspominam szpital bardzo dobrze. a żeromski już się
          przereklamował.mozna powiedziec że idą tam na ilośc a nie na jakość. a w mswia
          po paru godzinach wszyscy się znają,sale małe,oddział mały,dzieciakami super sie
          zajmują!!i mozna ptrzymać zzo na prośbę:) pozdrawiam! szybkiego i szczęśliwego
          rozwiązania
          [url=http://www.abcslubu.pl][img]https://abcslubu.pl/suwak/05_19_2009_8_9_2008_76.png[/img][/url]
          • z0ba Re: rodzić w Zeromskim czy MSWiA na Galla doradz 08.11.09, 22:42
            Ja jednak zdecydowałam się rodzić właśnie tam i jestem bardzo zadowolona. Nie miałam swojej położnej ani lekarza z tego szpitala a mimo tego opieka była naprawdę super , położna przychodziła bardzo często pytała jak się czuję, masowała mi szyjkę, a sam poród wspominam bardzo dobrze Urodziłam za 5 parciem
            Były przy mnie dwie położne, lekarz i jakaś pani która obmywała twarz, nawet wtedy nie zapomnieli o żartowaniu ze mną smile co bardzo pomaga, rozluźnia atmosferę, cały czas mówili do mnie co mam robić.
            Trafiłam na najgorszy okres z porodem pomnieważ jak nigdy dotąd w jeden dzień było 6 porodów a mimo to położne dla każdej z nas znalazły czas
            Jedyne do czego mogłabym się przyczepić to lekarka z oddziału noworodków taka starsza babka Okropna strasznie, Nie miałam dużo pokarmu, po 40 minutach karmienia poprosiłam o dokarmienie bo mała płakała- była głodna a ona mi powiedziała żebym jej dała druga pierś.... oczywiście dawałam...ale
            stwierdziłam że nie chce mi się z nią dyskutować, i poszłam przystawić znowu córcię do piersi, mineło kolejne 40 minut a ona dalej płacze bo z piersi nic nie leci, poszłam znowu i poprosiłam o dokarmienie tym razem była już inna pani i nie było problemu z dokarmieniem.
            Jest tam jescze jedna taka na noworodkach ktora niezbyt delikatnie obchodzi się z dzieciaczkami, bardzij traktuje je jak lalki a nie jak prawdziwe i delikatne istotki
      • patusia.3 żeromski zdecydowanie 21.08.09, 09:30
        ja równiez polecę żeromski, a w razie komplikacji warto poprosić o dr gacha
        który ma tam dyżury to najlepszy ginekolog w krakowie ja jestem zadowolona i z
        niego i z porodu w żeromskim
        • estocek Re: żeromski zdecydowanie 12.11.09, 10:26
          Zdecydowanie Żeromski. Zalezy mu na pacjentce i dziecku, w rankingu "Rodzić po
          ludzku" wyprzedza wszystkie krakowskie szpitale. Pełna kultura i fachowa opieka.
          Rodziłam tam 2 razy i z całego serca polecam.
          MOżna tam rodzić nawet na siedząco, brać prysznice w czasie porodu, skakać na
          piłce i co się tam chce :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka