Dodaj do ulubionych

Czy mieszkańcy wywalczą nowy plac zabaw ??? cz 2

10.07.11, 09:23
Konieczne wsparcie!
Już po raz drugi obserwujemy w Ząbkach weekendowy spadek głosowalności.
Szczegółowe dane podam jutro, ale sytuacja wygląda tak, że w sobotę głosowało o wiele mniej osób, niż w piątek. Generalnie jako całkowite minimum musimy podwoić ilość głosujących.
Jak żaba dżdżu potrzebujemy artykułu w "Co słychać" oraz kilka plakatów w mieście.
W szkołach rozreklamować już się nie da, ale w okolicach Powstańców informacja zdziałałaby cuda.
Znów mamy 145 pozycję!!!
Obserwuj wątek
    • siemowit24 Re: Czy mieszkańcy wywalczą nowy plac zabaw ??? c 10.07.11, 11:00
      To głosowanie to wielki pic i taka jest prawda jak ktoś ma czas to może za sto osób oddać głos, to niestety jedyna szansa żebyśmy dostali się w okolicę setnej pozycji. W tych małych gminach głosuje zapewne młodzież, pewnie oddają hurtowo głosy. Od setnej pozycji dzieli nas ponad 3 tys głosów nie do nadrobienia niestety. Może gdyby na pierwszej stronie ,,co słychać" pojawił się artykuł,plus księża opowiedzieli by o tym w kościołach ząbkowskich to może by coś pomogło.
      Nie wszyscy chcą głosować, mam koleżankę w pracy która mieszka w północnych ząbkach, daleko od parku Szuberta i stwierdziła że nie będzie głosować bo jej dzieci tam na plac zabaw i tak chodzić nie będą, bo daleko.....Jeśli się nie zmobilizujemy i nie skusimy nowych osób do glosowania to nie mamy co myśleć o placu zabaw.
      • freestella Re: Czy mieszkańcy wywalczą nowy plac zabaw ??? c 10.07.11, 12:39
        No normalnie mnie szlak trafia.....jak czytam takie rzeczy! Ja też mieszkam spory kawałek na Szwoleżerów a mimo to głosuję i ja i mąż a nóż się uda, wolę oddać głos i mieć nadzieję że damy radę niż zakładać z góry że to pic i po co.....najlepiej jest narzekać jakie to te Ząbki okropne,nudne i wszystko generalnie do du..... wokół bród Pan burmistrz nic nie robi itp. ludzie ogarnijcie się trochę , przecież zalogowanie się raz dziennie nic nie kosztuje,zero kasy,mało czasu....o co chodzi?
      • agness_paz Re: Czy mieszkańcy wywalczą nowy plac zabaw ??? c 10.07.11, 18:45
        Ja z mężem głosuję od co najmniej 2 tyg. Mieszkamy niedaleko Powstańców i na potencjalny plac zabaw NIVEA też mielibyśmy spory kawałek, a mimo to uważam, że gdyby taki plac zabaw z prawdziwego zdarzenia powstał w Parku Szuberta, to na pewno przynajmniej 1-2 razy w tygodniu nie żałowałabym czasu, aby wybrać się tam z dzieciakami :)
      • karmela_nova Re: Czy mieszkańcy wywalczą nowy plac zabaw ??? c 10.07.11, 21:00
        > Nie wszyscy chcą głosować, mam koleżankę w pracy która mieszka w północnych zą
        > bkach, daleko od parku Szuberta i stwierdziła że nie będzie głosować bo jej dzi
        > eci tam na plac zabaw i tak chodzić nie będą, bo daleko.....

Masakra jakaś, ja nie mam dzieci, nie planuję dzieci, a sama z tego placu nie będę korzystała. Mogłabym powiedzieć po co będę głosować i tak mi się nigdy nie przyda, A TAK NIE ROBIĘ, GŁOSUJĘ. Przynajmniej 3-4 razy w tygodniu. Nie kosztuje mnie to dużo czasu, ale mam nadzieję że Ząbki znajda się w pierwszej setce i jakieś dzieci będą mogły się bawić na fajnym placu zabaw, a park nabierze trochę kolorów i życia.
        • robert8882 miejsce 142 11.07.11, 08:30
          W Ząbkach weekend znów pod znakiem spadków.
          W piątek mieliśmy 533 osoby głosujące, w sobotę 478, a w niedzielę 461.
          Może dziś troche się rozruszamy :)
          Skrzyszów odnotował poważny spacek głosujących - z 1700 w sobotę do 1100 w niedzielę.
          Inne miasta - ot w pierwszej setce głosowało od 500 do 1000 osób w niedzielę, i od 600 do 1500 w sobotę.
            • robert8882 UWAGA!!! 11.07.11, 19:14
              Dostałem właśnie odpowiedź od Nivea.
              Przed rozstrzygnięciem pierwszego etapu będzie miała miejsce weryfikacja kont osób głosujących.
              Oj, będzie się działo :)
              • malutka.k Re: UWAGA!!! 12.07.11, 08:49
                Nic się nie będzie działo, każdy kto ma adres mailowy może się zarejestrować. A jak ktoś ma 3 adresy to może założyć 3 konta. Ciekawa jestem jak i co będą weryfikować :)
                • robert8882 miejsce 133 13.07.11, 07:16
                  Dzisiejsze statystyki optymistyczne.
                  Mamy 596 osób głosujących, o 44 osoby więcej niż wczoraj.
                  Ilość głosujących wciąż daje nadzieję na dojście do 90-100 miejsca na liście.
                  Od miejsca 80 są już miasta na które głosuje powyżej 1000 osób.
                  Na statystyczne miasto z pierwszej setki głosowało 68 osób więcej niż w poniedziałek.
                  Informacja o placu znalazła się także na stronie Burmistrza.
      • robert8882 Re: 131 14.07.11, 07:50
        Głosowało 661 osób, o 65 więcej niż wczoraj.
        Powoli pniemy się w górę. W miastach z pierwszej setki przybyło od wczoraj średnio po 31 osób.
      • robert8882 Re: 127 15.07.11, 07:35
        Głosowało 629 osób, 32 mniej niż wczoraj.
        Ząbki są z przodu przed Paszowicami. Przed nami Mordy i ich Plac Zwycięstwa.
        Czo Ząbki wyprzedzą Mordy, i pokonają Plac Zwycięstwa - zobaczymy wkrótce.
        Widać, że niektóre miejscowości np Piotrków Trybunalski, czy Janowiec Wielkopolski nudzą się konkursem. Przed tygodniem głosowało tam dużo więcej osób, i teraz miasta te ostro idą w dół listy. Podobnie Biecz, który ma trzy lokalizacje w pierwszej setce powoli opada, gdyż liczba głosujących wykrusza się. Wprawdzie różnica w głosach jest jeszcze ogromna, ale dość szybko maleje.
        Mamy setkę w zasięgu ręki.
    • fiko-lek 109 24.07.11, 11:21
      Ludzie, GŁOSUJCIE!!!
      jeszcze tydzień do podsumowania pierwszego etapu.
      Musimy osiągnąć pierwszą setkę do tego czasu.
      Walka jest zażarta, każdy głos się liczy
        • fiko-lek Re: 108 25.07.11, 06:03
          mieszkanieczabek-5 napisał:
          > A z ilu kont można głosować, ;-) jest jakiś regulamin?? Oczywiście głosuje

100latnivea.pl/glosowanie/regulamin
          Z jednego, dlatego zapraszajcie do głosowania wszystkich znajomych, sąsiadów, rodzinę, itp
          • robert8882 Re: 108 25.07.11, 09:02
            Wciąż rośniemy w siłę. Przybywa głosujących, co widać, słychać i czuć. Codziennie głosuje ponad 700 osób, a to nie mało. Zwłaszcza, że sezon jest urlopowy, i połowa miasta wyjechała.
            Ciekaw byłem, jakie miasta dostaną place zabaw?
            Wydrukowałem mapę Polski, i podzieliłem ją na ćwiartki. Przyznam, że nie wyszło zbyt równo, gdyż prawa górna ćwiartka była zdecydowanie największa. Postanowiłem dać Warszawie fory, i ćwiartkę tak wyrysowałem, że przypominała raczej część trzecią. Zaznaczyłem na mapie miasta z pierwszej pięćdziesiątki, żeby zobaczyć komu dostaną się place.
            Prawa górna ćwiartka kraju - 4 lokalizacje. lewa górna 13 lokalizacji; lewa dolna 15 lokalizacji i prawa dolna 18 lokalizacji. Czemu południe i zachód potrafią działać wspólnie, a w naszej ćwiartce jakoś to nie wychodzi?
            • bam_bino Re: 108 25.07.11, 11:41
              Walczymy, walczymy! :) Ja nawet mobilizuje kolezanki co mieszkają w konkurencyjnych miastach :p

No, no teraz już jesteśmy 107 na liście. Mam tylko nadzieję, że jak znajdziemy się w 100 nasz zapał nie minie!!! :P
              • robert8882 Re: 105 26.07.11, 11:52
                W ząbkach głosowały wczoraj 974 osoby.
                Jeśli się uda, to zmieścimy się w 75-ce, co oznacza, że przed nami jeszcze tylko 2 miesiące głosowania. Gdyby doszło ze 400 osób, mielibyśmy szanse wywalczyć plac zabaw już za miesiąc :)
      • fiko-lek Re: Czy mieszkańcy wywalczą nowy plac zabaw ??? c 29.07.11, 20:29
        > -basen ze sztuczną falą oraz kompleksem spa
        zrobi się

> -obwodnicę jakąś
        jaką?

> -oczywiście wiadukt lub lepiej tunel
        zrobi się

> -jakieś obiekty kulturalne (bo jesteśmy bardzo kulturalni)
        zrobi się

> -stadion z krytą trybuną
        zrobi się

> itp...
        dobry pomysł, prosimy o więcej

a tymczasem - GŁOSUJMY na PLAC ZABAW w parku M.Szuberta dla naszych dzieciaczków!!!
        :))))))
        • bam_bino Re: Czy mieszkańcy wywalczą nowy plac zabaw ??? c 30.07.11, 09:30
          Ostatnio przeczytałam regulamin tego konkursu i z tego co piszą to są 4 etapy (pierwszy kończy się już jutro o północy), po każdym etapie przechodzi 25 miejscowości. W sumie to i dobrze bo na nich juz nie będzie można głosować więc ci co głusowali na te miasta może oddadzą głosy na inne miejscowości w tym na Ząbki :ppp
          • robert8882 Re: Czy mieszkańcy wywalczą nowy plac zabaw ??? 30.07.11, 17:03
            Cenna uwaga.
            Są miejscowości, w których głosuje codziennie około 2000 osób (Barlinek, Tomaszów, Skrzyszów...) Prawdopodobnie wywalczą one w pierwszym etapie placyk. Jeżeli zgłoszą kolejną lokalizację, to są w stanie dogonić nas po 29 dniach, gdyż u nas głosuje codziennie niecałe 1000 osób. Przydało by się wsparcie.
            • robert8882 Re: 95 !!!! 31.07.11, 08:05
              Szanowni Państwo!
              Jesteśmy w pierwszej setce.
              Jak to się stało?
              Przypuszczam, że likwidowane są głosy, które nie były oddawane w sposób właściwy. Nie śledzę wszystkich miast, ale np. Tomaszów Lubelski miał 50000 głosów i ponad 2000 głosujących. Dziś liczba głosów wynosi 32000.
              Generalnie Ząbki w ostatnich dniach mają jedną z największych liczbę głosujących, mimo, że z powodu nieczynnej strony Nivea głosowało tylko 740 osób.
              • bam_bino Re: 95 !!!! 31.07.11, 09:30
                WOW! Jestem w szoku! Wchodziłam na stronę myśląc, że jesteśmy na 100 miejscu a tu taki awans :D Super! Ja się tylko tego obawiam, że nie każdy czytał ten regulamin i skoro jest napisane 100 placów zabaw i jak ktoś zobaczy, że jesteśmy w 100. to przestanie głosować :/
                Ale mam nadzieję, że nasz zapał nie zgaśnie :)

Czy z tym nie właściwym głosowanie to jest tak, że ktoś loguje się na to samo nazwisko a ma więcej kont mailowych, czy jak?
              • aron-a Re: 95 !!!! 31.07.11, 09:34
                No właśnie, przedwczoraj i wczoraj był problem z głosowaniem w godzinach wieczornych (próbowałam tak gdzieś od 21 - 23) :((((
              • netgater Re: 95 !!!! 31.07.11, 13:13
                > Przypuszczam, że likwidowane są głosy, które nie były oddawane w sposób właściwy

Słuszne podejrzenia. Cytuję:
                "Do najważniejszych wartości NIVEA należą m.in. uczciwość i szczerość. Dlatego też zależy nam, aby rywalizacja o place zabaw była fair. W związku z tym dokładnie przeanalizowaliśmy oddane głosy pod kątem ich zgodności z zapisami regulaminu głosowania. Zwróciliśmy się do Uczestników podejrzanych o naruszenie regulaminu z prośbą o zweryfikowanie swoich danych osobowych.
                W wyniku przeprowadzonej analizy okazało się, iż niektóre głosy muszą zostać unieważnione, ponieważ naruszały regulamin głosowania. Konsekwencją unieważnienia jest zmniejszenie się liczby głosów oddanych na niektóre lokalizacje oraz zmianę rankingu lokalizacji. Nowy ranking został już umieszczony na stronie.
                Jednocześnie zapewniamy Państwa, że wszystkie głosy oddane zgodnie z Regulaminem".

--------------------------------------------------------------
    • siemowit24 brawo 95 ale jeszcze dużo głosowań przed nami ! 31.07.11, 09:43
      Brawo Brawo Brawo! pamiętajcie że musimy głosować codziennie, miejsce w pierwszej setce jeszcze nic nie gwarantuje czeka, nas jeszcze co najmniej miesiąc głosowania !!!!!!!!!!!!!!! Wiec głosujmy a miejsce które zajmujemy nie jest ważne póki głosowanie sie nie zakończy !!!!!!!!!!!!
      • robert8882 Re: 68 01.08.11, 07:02
        Walczymy o 73 place zabaw, a mamy miejsce 68. Nieźle.
        Głosowało 778 osób.
        Wprawdzie większość miejscowości ma mniejszą liczbę głosujących niż my (Tychy 632, Kłobuck 511, Kielce 352, Ryglice 373, Orneta 328, Nekla 291....) to już wiadomo, że np Skrzyszów w którym głosowało ponad 10 000 osób ma jeszcze jedną lokalizację, którą zamierza wypromować.
        • skibaga Re: 68 01.08.11, 08:47
          A dlaczego o 73 place, a nie o 75? w sumie miało być 100..
          Również jestem zadziwiona mobilizacją mieszkańców Ząbek :) Oby tak dalej
          Tylko dziś znów jakiś błąd na stronie Nivea :(
          Wy też nie możecie głosować ?
            • agaziela Re: 68 01.08.11, 18:01
              jakim cudem udało nam sie przeskoczyć tyle miejsc w ciagu jendego dnia? wczoraj jak glosowałam po południu bylo miejsce 95 a dzisiaj nie mogę uwierzyć, ze juz miejsce 67. Chyba nigdy takiego skoku nie mieliśmy
              • netgater Re: 68 01.08.11, 19:01
                Po prostu ubyła nam pierwsza 25-tka miast które w pierwszym etapie (do 31 lipca) wywalczyła już plac zabaw.

--------------------------------------------------------------
                • agnial :-( 01.08.11, 20:00
                  Czy tylko ja mam pecha dzisiaj? Logowałam się rano, był "fatal error". Próbuję zalogować się teraz - to samo :-(((. A z tego, co widzę, można było dziś głosować... Buuu

P.S. Nie wiem, czym te przestoje są spowodowane, ale to nie fair
                  • skibaga Re: :-( 01.08.11, 22:34
                    Ja mam ten sam problem..cały czas wyskakuje fatal error :(((
                    Czy może ktoś ma na to jakiś sposób..??
                    Za niecałe dwie godz mój głos przepadnie :(
              • bam_bino Re: 68 01.08.11, 21:09
                LUDZIE, PRZECZYTAJCIE REGULAMIN! JAKBYŚCIE GO PRZECZYTALI TO WIEDZIELIBYŚCIE DLACZEGO JEST TAKI SKOK! Jejku, ile można o tym wspominać... :/
                  • cliooooo omijam problem z logowaniem 02.08.11, 08:46
                    Witam wszystkich glosujacych.

Tez mi wyskoczyl fatal error, jak probowalam wejsc przez skrot (obrazek Nivea), ale jak sprobowalam z paska adresu:

100latnivea.pl/glosowanie/logowanie
                    to sie udalo.
                    Moze tak sprobujcie.

• ratatuj.1 Re: omijam problem z logowaniem 02.08.11, 09:09
                      Potwierdzam. Wchodząc przez 100latnivea.pl/glosowanie/logowanie prawie zawsze głosuję bez najmniejszego problemu.

cliooooo napisała:

> Witam wszystkich glosujacych.
                      >
                      > Tez mi wyskoczyl fatal error, jak probowalam wejsc przez skrot (obrazek Nivea),
                      > ale jak sprobowalam z paska adresu:
                      >
                      > 100latnivea.pl/glosowanie/logowanie
                      > to sie udalo.
                      > Moze tak sprobujcie.
                      >
                      >
      • robert8882 Re: 65 04.08.11, 07:02
        Ząbki - 836 głosów
        Utrzymujemy się w środku.
        Miasta takie jak Biecz, Zgorzelec, Ozorków... 1000-1100 głosów
        Ząbki, Tychy, Zagórz... 800-1000 głosów
        reszta czyli 70% miejscowości słabiej 600-800 głosów.
        Tomaszów miał znów 450 głosów, ale za to ma on 34 000 punktów, o 10000 więcej od nas. Dogonimy go za 25 dni.
        Niestety różnice w głosach są na tyle duże, że do końca tygodnia mamy możliwość przeskoczenia o 1-2 pozycje.
        • siemowit24 Re: 65 ważne żeby codzień głosować ! 04.08.11, 14:32
          Ważne żeby co dzień głosować,pamiętajmy o tym,jak uda nam się utrzymać stały poziom głosów to na pewno nam się uda. Fajnie by było jakby co słychać znów wydrukował artykuł o głosowaniu, jakby się udało pozyskać nowe osoby to było by świetnie bo potencjał mamy jeszcze duży. :)
      • robert8882 Re: 61 08.08.11, 06:54
        Fenomenalna niedziela nie uchroniła nas przed spadkiem na 62 miejsce.
        Głosowało prawie 800 osób, co jak na niedzielę jest rekordowym wynikiem. Może dzięki ogłoszeniom parafialnym w których TPZ ustami księdza namawiało gorąco do głosowania.
        Goni nas kilka miejscowości np Skrzyszów, i wcześniej czy później nas dopadną, więc drobne spadki jeszcze nastąpią, co nie zmienia faktu, że w tym tygodniu mamy szanse przeskoczyć 3-4 oczka.
        • siemowit24 Re: 61 08.08.11, 09:05
          Jeśli codziennie będzie głosować po osiemset osób to wywalczymy ten plac :) ! Ja się obawiam tylko pewnego zmęczenia wśród naszych głosujących, np za miesiąc może być różnie. Trzeba jasno mówić, że jeśli będziemy wytrwali to plac będzie nasz, ale każdy musi glosować codziennie aż do momentu rozstrzygnięcia. Nowe głosy też są ważne oczywiście ale nie tak jak utrzymanie frekwencji już głosujących osób.
      • robert8882 Re: Czy mieszkańcy wywalczą nowy plac zabaw ??? c 09.08.11, 19:57
        Wyborcy głosują. Wczoraj na ten przykład zagłosowało 940 osób.
        Problem w tym, że inne miejscowości powoli otrząsają się z początkowego marazmu, i szybko nadrabiają straty. Przed nami jeszcze ze 20 miejscowości, których liczba głosujących jest znacząco niższa niż u nas, aczkolwiek różnice maleją. Ponad 30% miejscowości przekroczyło próg 1000 głosujących. W ostatnich dniach wprawdzie wyprzedziliśmy Grajewo, ale i nas wyprzedzono. Może uda się do końca tygodnia dojść do miejsca 58, zobaczymy.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka