Dodaj do ulubionych

Podlewanie ogródka będzie płatne.

07.03.19, 08:10
Mieszkasz we własnym domu, masz własne ujęcie wody i tak za podlewanie ogródka czy trawnika będziesz teraz płacił . PWiK będzie montowało wodomierze na prywatnych ujęciach wody !
Obserwuj wątek
    • robertrobo Re: Podlewanie ogródka będzie płatne. 08.03.19, 14:39
      Teraz tylko czekać na płacenie za parkowanie na własnym terenie.
    • netgater Re: Podlewanie ogródka będzie płatne. 09.03.19, 00:00
      Tylko wtedy gdy licznik jest przed zbiornikiem na wodę. Jeśli będzie na instalacji idącej do domu - nie będzie problemu.
      Pytanie czy będzie możliwe żeby wybrać miejsce instalacji?..
      • kalbud Re: Podlewanie ogródka będzie płatne. 09.03.19, 08:42
        Wysłałem pismo do PWiK i oświadczyłem ze nie wyrażam zgody na montaż wodomierza. Konstytucja gwarantuje mi prawo do własności i nikt nie ma prawa wejść na moją działkę i do mojego domu bez mojej zgody. Jak chcą obliczyć ilość odprowadzanych ścieków to niech założą na rurę kanalizacyjną ściekomierz. Nie ma takiego prawa aby mogli mnie zmusić do wpuszczenia do domu kogokolwiek. Ryczałt jest do przyjęcia. Jeśli inni nie pozwolą na wejście do swojego domu, to pozostaną przy ryczałcie.
    • bert9891 Re: Podlewanie ogródka będzie płatne. 12.04.19, 16:37
      Z tego co się dowiedziałam będzie można jakoś tam wybrać miejsce instalacji i w takim przypadku zostanie zamontowany podlicznik na kranik z wodą i będzie robione odliczenie tej wody
      • kalbud Re: Podlewanie ogródka będzie płatne. 14.04.19, 07:59
        Jeśli nie wpuszczę na swoją działkę pracowników z PWiK aby założyli mi licznik na wodę to zostaję przy ryczałcie i żadne kary nie mogą być stosowane.
    • bert9891 Re: Podlewanie ogródka będzie płatne. 16.04.19, 10:55
      Obawiam się że w takiej sytuacji MPWIK wypowie Ci umowę, to tak jakbyś odmówił dostępu do licznika prądu czy gazu :-(
      • kalbud Re: Podlewanie ogródka będzie płatne. 19.04.19, 08:40
        Wejdź na stronę PWiK i zobaczysz że za odmowę instalacji wodomierza nie ma żadnej kary .

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka