Dodaj do ulubionych

pytania do Burmistrza Perkowskiego

19.02.07, 17:23
Burmistrz zamknął swoje prywatne forum, gdzie można było mu zadawać pytania,
tak więc w tym wątku wpisujmy pytania do niego. Jak zbierze się ich
kilkanaście to wyślemy je hurtem do Burmistrza w formie oficjalnego pisma
albo e-mailem.

Szczerze mówiąc, to trochę nie podoba mi się, że Burmistrz zamknął możliwość
zadawania mu pytań przy pomocy forum, mógłby przynajmniej napisać na swojej
stronie www w jaki inny sposób można się z nim kontaktować, zadawać pytania.
Na oficjalnej stronie www Ząbek powinna znaleźć się jak najszybciej możliwość
zadawania pytań Burmistrzowi.
Obserwuj wątek
    • tijufit ulica Piłsudskiego - dziury 19.02.07, 17:33
      Panie Burmistrzu,

Czy zwrócił Pan uwagę na stan nawierzchni ulicy Piłsudskiego, szczególnie na
      wysokości ulicy Szwoleżerów, cmentarza? Ogromne dziury w asfalcie, które nie są
      na bieżąco naprawiane, zagrażają bezpieczeństwu oraz narażają na straty
      finansowe mieszkańców Ząbek (uszkodzenia samochodów). Czy podjął Pan w tej
      kwestii rozmowy z przedstawicielem powiatu wołomińskiego odpowiedzialnego za tą
      drogę? Kiedy można spodziewać się naprawy uszkodzonej nawierzchni?
      • tijufit Re: ulica Piłsudskiego - dziury 20.02.07, 09:01
        tijufit napisał:

> Panie Burmistrzu,
        >
        > Czy zwrócił Pan uwagę na stan nawierzchni ulicy Piłsudskiego (...)

A konkretnie to te dziury wyglądają tak:
        zabki.fotopic.net/p38781845.html
      • tomkrt Re: ulica Piłsudskiego - dziury 20.02.07, 10:47
        tijufit napisał:

> Panie Burmistrzu,
        >
        > Czy zwrócił Pan uwagę na stan nawierzchni ulicy Piłsudskiego, szczególnie na
        > wysokości ulicy Szwoleżerów, cmentarza? Ogromne dziury w asfalcie, które nie są
        >
        > na bieżąco naprawiane, zagrażają bezpieczeństwu oraz narażają na straty
        > finansowe mieszkańców Ząbek (uszkodzenia samochodów). Czy podjął Pan w tej
        > kwestii rozmowy z przedstawicielem powiatu wołomińskiego odpowiedzialnego za tą
        >
        > drogę? Kiedy można spodziewać się naprawy uszkodzonej nawierzchni?
        >
        Myśle że bardziej kompetenty od burmikstrza czy MZK
        w sprawie tego odcinka ul. Piłsudskiego
        będzię Zarząd Dróg Powiatowy
        Wołomin, ul. Kobyłkowska 1a
        tel. 776-19-40
        • tijufit Re: ulica Piłsudskiego - dziury 20.02.07, 11:17
          tomkrt napisał:

> Myśle że bardziej kompetenty od burmikstrza czy MZK
          > w sprawie tego odcinka ul. Piłsudskiego
          > będzię Zarząd Dróg Powiatowy
          > Wołomin, ul. Kobyłkowska 1a
          > tel. 776-19-40

Wiem, że to droga powiatowa, jednak władze naszego miasta powinny zgłaszać tego
          typu kwestie odpowiednim organom odpowiedzialnym za drogi przechodzące przez
          Ząbki.

Czy Zarząd Dróg Powiatowy przyjmuje zgłoszenia e-mailem, wysyłał ktoś może?
      • tijufit odpowiedź 27.03.07, 09:23
        Poniżej wklejam odpowiedzi, które otrzymałem e-mailem z adresu burmistrz malpa
        zabki.pl

Pytanie:

Czy zwrócił Pan uwagę na stan nawierzchni ulicy Piłsudskiego,
        szczególnie na wysokości ulicy Szwoleżerów, cmentarza? Ogromne
        dziury w asfalcie, które nie są na bieżąco naprawiane, zagrażają
        bezpieczeństwu oraz narażają na straty finansowe mieszkańców Ząbek
        (uszkodzenia samochodów). Czy podjął Pan w tej kwestii rozmowy z
        przedstawicielem powiatu wołomińskiego odpowiedzialnego za tą
        drogę? Kiedy można spodziewać się naprawy uszkodzonej nawierzchni?

Wiem, że to droga powiatowa, jednak władze naszego miasta powinny
        zgłaszać tego typu kwestie odpowiednim organom odpowiedzialnym za
        drogi przechodzące przez Ząbki.

Przykład uszkodzonej nawierzchni:
        zabki.fotopic.net/p38781845.html

Odpowiedź:

Oczywiście, że zwróciłem uwagę na jakość nawierzchni dróg na terenie Ząbek.
        Sam z nich korzystam problemy te nie są mi obce. Na początku lutego, jak
        tylko pogoda na to pozwoliła, zostały przeprowadzone drobne naprawy
        nawierzchni asfaltowych dróg gminnych. Niestety nie wszystkie drogi w
        Ząbkach to drogi gminne np. Piłsudskiego, Batorego, Szpitalna, Wojska
        Polskiego, Kolejowa...
        Wymienione drogi to niestety drogi powiatowe. Nie oznacza to jednak, że nie
        były one przedmiotem naszych zainteresowań. Do Starostwa Powiatu
        Wołomińskiego przesłaliśmy kilka pism w sprawie remontów tychże nawierzchni.
        Ostatnia złożona ustnie propozycja dla Starosty to przejęcie tychże dróg w
        częściowy zarząd (naprawa w zamian za refakturowanie kosztów naprawy etc.).
        Takie rozwiązanie pomogło by nam na szybsze reagowanie na pojawiające się
        ubytki nawierzchni. Jednakże wymaga to akceptacji obu stron, podpisania
        stosownego porozumienia itp.

Pytanie:

Co do pytania pierwszego, to miałem na myśli tylko ulicę Piłsudskiego, która
        jest drogą powiatową, o drogi gminne mam zamiar zapytać Pana później.
        Stan nawierzchni ulicy Piłsudskiego jest katastrofalny i niebezpieczny dla
        kierowców i pieszych.

Zarząd Dróg Miejskich w W-wie ogłasza, że będzie w najbliższym czasie
        remontował ulicę Chełmżyńską od torów kolejowych do granicy miasta, może
        udałoby się wymóc na ZDP w Wołominie, aby w tym samym czasie ułożyć nową
        nawierzchnię na przedłużeniu Chełmżyńskiej czyli Piłsudskiego w Ząbkach.

Odpowiedź:

Rozmawiałem osobiście ze Starostą w sprawie remontów dróg powiatowych.
        Namawiam go do podpisania porozumienia na podstawie którego realizowalibyśmy
        to zadanie wspólnie. Ponieważ na drogach powiatowych w Ząbkach mi zależy
        bardziej niż Staroście, dlatego namawiam go na porozumienie (mam nadzieję,
        że takowe będzie gwarantem wykonania prac pomimo poniesienia niektórych
        kosztów przez Ząbki).
        • tijufit kolejna odpowiedź Burmistrza 13.04.07, 13:45
          Odpowiedź Burmistrza w sprawie dziur na Piłsudskiego a ścislej zapadniętych
          studzienek kanalizacyjnych znajduje się tutaj:

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=97&w=57818761&a=60690637
    • tijufit Re: pytania do Burmistrza Perkowskiego 19.02.07, 17:44
      Panie Burmistrzu,

W czasie swojej kampanii wyborczej dużo Pan obiecywał (i wierzę, że spełni Pan
      te obietnice), jednak większość mieszkańców Ząbek nie wie jakie podejmuje Pan
      obecnie działania celem realizacji przedwyborczych obietnic. Czy mógłby Pan
      opisać jakie działania Pan podjął w czasie pierwszych kilku miesięcy swojego
      urzędowania na stanowisku Burmistrza?

Czy byłoby możliwe (podobnie jak w czasie kampanii wyborczej) organizowanie raz
      na kwartał, pół roku (w różnych rejonach miasta) spotkań Pana z mieszkańcami
      celem poinformowania o bieżących sprawach, możliwości zadania pytań, itd.?
      Sądzę, że obecnie spotkania z mieszkańcami są bardziej celowe niż w czasie
      kampanii wyborczej.
      • tijufit odpowiedź 27.03.07, 09:28
        zabki.pl

Pytanie:

W czasie swojej kampanii wyborczej dużo Pan obiecywał (i wierzę, że spełni Pan
        te obietnice), jednak większość mieszkańców Ząbek nie wie jakie podejmuje Pan
        obecnie działania celem realizacji przedwyborczych obietnic. Czy mógłby Pan
        opisać jakie działania Pan podjął w czasie pierwszych kilku miesięcy swojego
        urzędowania na stanowisku Burmistrza?

Czy byłoby możliwe (podobnie jak w czasie kampanii wyborczej) organizowanie raz
        na kwartał, pół roku (w różnych rejonach miasta) spotkań Pana z mieszkańcami
        celem poinformowania o bieżących sprawach, możliwości zadania pytań, itd.?
        Sądzę, że obecnie spotkania z mieszkańcami są bardziej celowe niż w czasie
        kampanii wyborczej.

Odpowiedź:

Obiecywałem mieszkańcom, że będę takie spotkania organizował. Panuję
        pierwsze takie spotkanie zorganizować około czerwca br. i organizować je
        systematycznie co pół roku.
        Trudno jest opisać, co robiłem przez te niespełna trzy miesiące. Uważam, że
        wiele. Staram się by praca była dla mnie pasją a nie przykrym obowiązkiem.
        Myślę, że najlepszym źródłem informacji o moich dotychczasowych działaniach
        będą protokoły z Sesji Rady Miasta. Zawsze w nich jest zaprotokołowane moje
        sprawozdanie. Zachęcam do lektury.

Pytanie:

Co do pytania drugiego, to proszę mi wskazać, gdzie mogę znaleźć
        protokoły z Sesji Rady Miasta i zaprotokołowane Pana sprawozdania,
        bardzo chętnie poczytam.

Odpowiedź:

Ostatnie protokoły:
        umzabki.bip.org.pl/pliki/umzabki/05-protokol.doc
        umzabki.bip.org.pl/pliki/umzabki/04-protokol.doc
        umzabki.bip.org.pl/pliki/umzabki/03-protokol.doc
        umzabki.bip.org.pl/pliki/umzabki/02-protokol.doc
        Niestety jest niewielkie opóźnienie z wersjami przepisanymi do formatu
        tekstowego. Ponadto wersje tekstowe są nieco skrócone (nie jest to
        stenogram).
    • tijufit kosze na śmieci 19.02.07, 17:50
      Panie Burmistrzu,

Kiedy w mieście pojawią się kosze na śmieci?
      • tijufit odpowiedź 27.03.07, 09:30
        zabki.pl

Pytanie:

Kiedy w mieście pojawią się kosze na śmieci?

Odpowiedź:

Więcej koszy pojawi się gdy organizacja (Miejski Zakład Komunalny i Urząd
        Miata) będzie sprawniej funkcjonowała. Nie ma sensu jej dalszego obciążania,
        gdy jest niewydolna. Trzeba najpierw tą organizację usprawnić a w dalszej
        kolejności obciążać.
    • tijufit skrzyżowanie ulicy Powstańców i Reymonta 19.02.07, 18:05
      Panie Burmistrzu,

Codziennie pokonuję samochodem skrzyżowanie ulicy Powstańców i Reymonta, za
      każdym razem, gdy koło mojego samochodu wpada tam w wielką dziurę, myślę o
      Panu :) Czy mógłby Pan któregoś dnia osobiście sprawdzić swoim samochodem
      głębokość tych dziur? Szczególnie przykre jest to, że ulica Reymonta całkiem
      niedawno została wybetonowana (zresztą w sporej części za pieniądze
      mieszkańców), a wkrótce potem zostały wykonane prace wodociągowe/kanalizacyjne
      a po nich zostały ogromne dziury (które się ciągle powiększają).

Dodatkowym utrudnieniem jest duża różnica poziomów między tymi ulicami, gdy był
      beton na obydwu tych ulicach, były one na tym samym poziomie, obecnie ulica
      Powstańców jest wyżej i nie ma żadnego wykończenia tego skrzyżowania. Czy
      wielkim problemem jest położenie kilku metrów kwadratowych betonu lub asfaltu?
      Kiedy to skrzyżowanie zostanie naprawione?
    • tijufit droga Ząbki - Targówek Fabryczny 19.02.07, 18:21
      Panie Burmistrzu,

Jakie podjął Pan działania w celu realizacji połączenia drogowego Ząbek z
      Targówkiem Fabrycznym?
    • tijufit zadawanie pytań na stronie Ząbek 19.02.07, 18:21
      Panie Burmistrzu,

Kiedy będzie możliwość zadawania Panu pytań na oficjalnej stronie www Ząbek?
      • holyy Re: zadawanie pytań na stronie Ząbek 19.02.07, 19:04
        Z mojego puntu widzenia najważniejszy jest stan drug i komunikacja miejska w
        Ząbkach, wiec obok pytania o droge na Targówek Fabryczny, dodał bym pytanie o
        komunikacje miejską do Ząbek:

Kiedy zostanie wprowadzona i w jakim zakresie?
        Czy będą autobusy miejskie do południowych Ząbek?
        Co z Nowoziemowita?
        Czy może jest inna alternatywana droga do NowoZiemowita?
        Kiedy może nastąpić realizacja drogi NowoZiemowita?

• zulu2000 Re: zadawanie pytań na stronie Ząbek 23.02.07, 10:51
        tijufit napisał:

> Panie Burmistrzu,
        >
        > Kiedy będzie możliwość zadawania Panu pytań na oficjalnej stronie www Ząbek?

Sorry tijufit, ale czy przyszło ci przez myśl, że p. Perkowski nie po to
        zamknął swoją stronkę aby odpowiadać teraz na twoje i innych pytania na stronie
        www Ząbek? No pomyśl.
        Gdyby miał taką ochotę, to by odpowiadał na swojej stronce. A tak może nie ma
        ochoty odpowiadać różnym takim frustratom :-) na ich wyimaginowane problemy.
        Daj więc chłopu święty spokój i nie zawracaj mu sempiterny twoją obywatelską
        postawą.
    • bonel Re: pytania do Burmistrza Perkowskiego 21.02.07, 11:34
      Dziwne to jest. Dlaczego np. wójtowi Wieliszewa (jednej z najprężniejszych gmin)
      się udaje i zdatnie odpowiada.
      www.wieliszew.pl/index.php?cmd=prezydent&opt=wykaz&kategoria=all
      W obecnych czasach takie fora lub system pytań odpowiedzi daje możliwość oceny
      przejrzystości władzy. Czego jest tu się bać?

Dlaczego obecny burmistrz zamknął forum. To jest proste. Padały na tym forum
      takie deklaracje.
      Cytat "Szanowny Panie.To prawda. Wielokrotnie pisałem o swoich pomysłach i
      podkreślałem różnice pomiędzy mną a poprzednim Burmistrzem w postrzeganiu wielu
      rzeczy. Dalej podkreślam, że nie mam zamiaru przymykać oczu na sprawy, które
      znajdę. Nie chcę również popadać w inną skrajność i zastępować Prokuratora.
      Uważam, że moje działania powinny opierać się głównie na sprawnym zarządzaniu,
      podejmowaniu właściwych decyzji i rozwoju miasta. Poświęcenie swojego czasu,
      zwłaszcza w tym początkowym okresie, na jedynie doszukiwanie się
      niegospodarności poprzednich władz to duży wysiłek, który mogę spożytkować
      bardziej kreatywnie. Pracuję po kilkanaście godzin dziennie i w tej chwili nie
      widzę możliwości bym mógł zająć się dodatkowymi sprawami. Wolę być Burmistrzem
      niż Prokuratorem, każdy z tych zawodów musi robić swoje. Jeszcze raz podkreślę,
      że nie oznacza to, że będę przymykał oczy." Można sprawdzić, oto link
      robertperkowski.netstrefa.pl/nasze_forum/?wtk=16&post=132 (warto
      sprawdzić czy jest czynny)

A wcześniej były takie wypowiedzi
      Cytat; ""Kilka lat temy, Urząd Miejski sprzedał jednoemu z lokalnych developerów
      działkę budowlaną, która nie była własnością gminy. Developer miał już czystą
      sytuację i mógł formalnie rozpocząć budowę. Burmistrz po fakcie rozpoczął proces
      zasiedzenia działki, którą już dużo wcześniej sprzedał! Nie wiem jak to zrobił
      ale udało mu się.Robert Perkowski". Można sprawdzić, oto link
      robertperkowski.netstrefa.pl/nasze_forum/?wtk=16&post=338 (powinien być
      czynny, warto sprawdzić).

Cytat "Kilka lat temu, gdy byłem Radnym w Ząbkach komisja rewizyjna wykryła, że
      burmistrz zorganizował przetarg na remont sali gimnastycznej przy SP2. Taka sala
      gimnastyczna to duży obiekt - dużo okien, mnóstwo drabinek, setki metrów
      kwadratowych posadzki i dachu, jeszcze więcej metrów kwadratowych tynku. Z
      dokumentacji wynikało, że było dwóch oferentów i w uczciwej konkurencji jeden
      wygrał a drugi nie. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że sala
      została wyremontowana przez zwycięzcę rok wcześniej... Zgłoszenie sprawy do
      prokuratury nic nie pomogło. Wygrała nieposzlakowana opinia Jerzego B. Obyło się
      bez jakiejkolwiek kary, nagany czy upomnienia. Robert Perkowski. P.S. Czekam na
      komentarze."
      Można sprawdzić, oto link
      robertperkowski.netstrefa.pl/nasze_forum/?wtk=16&post=132 (powinien być
      czynny warto sprawdzić).
      Czy mając teraz dostęp do dokumentów czyli nowych pojawiających się faktów nowy
      burmistrz podejmie wyjaśnienie tych spraw czy przymknie oczy na sprawy, które
      opisał na swoim forum.
      Ówczesnych kandydat teraz jako Burmistrz ma teraz taką możliwość, sprawdzi to
      wszystko czy może przymknie oczy? Czy nowy burmistrz wyjaśni rzeczy
      niewyjaśnione - czy może uważa że nie ma już o co kopii kruszyć? A może należy
      kierować się poniższą wypowiedzią, będącą istnym kuriozum do wcześnejszych
      wypowiedzi:
      Cytat :"Dziękuję za serdeczne rady. Mam zamiar podejmować jedynie przemyślane
      decyzje a nie robić zmian dla samej zmiany. Chaotyczne zachowanie nie
      gwarantowałoby poprawy sytuacji. Zmiana dla samej zmiany mogła by oznaczać, że
      popełnię pomyłkę i za jakąś chwilę znowu musiałbym wykonywać kolejne ruchy. To
      nie służy stabilizacji a pracownicy nie czują wtedy odpowiedzialności." Oto link
      do sprawdzenia robertperkowski.netstrefa.pl/nasze_forum/?wtk=69&post=665
      (powinien być czynny)

A mi się wydawało, że nowy burmistrz ma koncepcję. Że widział co się dzieje i
      ma przemyślanie wnioski i będzie potrafił podjąć odpowiednie decyzje. Co się
      stało, że się nic nie dzieje?
      • tijufit Re: pytania do Burmistrza Perkowskiego 23.02.07, 14:55
        bonel napisał:

> robertperkowski.netstrefa.pl/nasze_forum/?wtk=16&post=132
        (warto
        > sprawdzić czy jest czynny)

Te linki, które podałeś, były 2 dni temu jeszcze czynne, dopiero po Twoim
        poście dostęp do nich został skutecznie zablokowany.
    • odapi Re: pytania do Burmistrza Perkowskiego 22.02.07, 06:32
      Krótko mówiąc, daliśmy się wszyscy nabrać, RP nie robi kompletnie nic, kadry
      kiepskie zresztą już za czasów JB, pozostały i maja się lepiej niż kiedykolwiek.
      Zatrudniono całą sforę stażystów i oni nas obsługują, stara drużyna ma więc
      teraz kamerdynerów którzy ich wyręczają we wszystkim.
      RB jest kompletnie nie widoczny w przenośni i dosłownie, w pamięci pozostał nam
      tylko uśmiech z plakatu, dziś jakiś taki głupawy, aż dziw że daliśmy się na to
      nabrać !
      Uśpił nas wszystkich, pytanie tylko jak długo to potrwa.
      odarpi
      • zulu2000 Re: pytania do Burmistrza Perkowskiego 22.02.07, 10:08
        odapi napisał:

> Krótko mówiąc, daliśmy się wszyscy nabrać,
        ...aż dziw że daliśmy się na to
        > nabrać !
        > Uśpił nas wszystkich

Mów koleżko za siebie. Co to znaczy wszyscy, wszystkich? Miał p. Perkowski 100%
        poparcia przy 100% frekwencji?
        A czytałeś to forum przed wyborami?
        Wielu ostrzegało. Nie dlatego, że nie lubili p. Perkowskiego, bo to spoko
        koleś. Ale na burmistrza to on się nadaje jak wół do karety.
        Uśmiech się teraz nie podoba?
        Jak się patrzy na buźkę z plakatu i na tej podstawie dokonuje wyborów, to nic
        dziwnego, że uczucia szybko minęły. Jak u kobiety.
        P. Perkowski widać PR miał obcykany, no to wielu (kilka tysięcy) dało się
        nabrać.
        I znowu nie chodzi o to, żeby po 3 miesiącach dokonał cudów.
        Na mityczne dotacje trzeba cierpliwie poczekać.
        Ale najprostsze sprawy (dziury, odśnieżanie...) można załatwić od ręki. Trzeba
        tylko chcieć.
        A i z dotacjami to śmieszne.
        W kampanii p. Mickiewicz był reklamowany jako spec nad spece od dotacji. A tu
        proszę, szukają specjalisty.
        Chłopaczki wolą sobie urzędować, chodzić na spotkania, rauty, bankiety,
        przecinać wstęgi i brylować w towarzystwie jako burmistrzowie.
        A do roboty murzyna.
        • login556 Re: pytania do Burmistrza Perkowskiego 22.02.07, 17:49

> W kampanii p. Mickiewicz był reklamowany jako spec nad spece od dotacji. A tu
          > proszę, szukają specjalisty.
          > Chłopaczki wolą sobie urzędować, chodzić na spotkania, rauty, bankiety,
          > przecinać wstęgi i brylować w towarzystwie jako burmistrzowie.
          > A do roboty murzyna.

A wiesz kolego co murzyn ma białego?
          -
          Murzyn białego ma się słuchać.

No nie?
          • bonel Re: pytania do Burmistrza Perkowskiego 27.02.07, 13:38
            Jedni są przeciw niewolnictwu, a niektórzy jak widzę z sentymentem wspominają
            czasy przedsecesyjne.
            • sz0rstki Re: pytania do Burmistrza Perkowskiego 27.02.07, 16:20
              Wyluzuj, Bonel. Jak śpisz to też śnisz politycznie poprawnie ?
              dawno się tak nie uśmiałem ;)

A co do burmistrza, to wkrótce okaże się czy będziemy mieli
              autobus nocny przez Ząbki.
              Chętnie bym też posłuchał jakiś wyjaśnień w sprawie rozgrzebanego
              chodnika na Powstańców.

pzdr
              • bonel Re: pytania do Burmistrza Perkowskiego 27.02.07, 19:10
                Sz0rstki, ale o co Ci chodzi z tą polityczną poprawnością? Grunt to dobre
                poczucie humoru jak samemu nie jest się w stanie załapać ironii, nie?
                • sz0rstki Re: pytania do Burmistrza Perkowskiego 28.02.07, 11:52
                  Dobra, dobra...

(zaprzeczenie przez podwójne potwierdzenie)

pzdr
                  • bonel Re: pytania do Burmistrza Perkowskiego 28.02.07, 20:28
                    Ale o co chodzi? Niby czemu ja mam zaprzeczać? A gdyby nawet to co chcesz w tej
                    kwestii udowodnić? Że politycznie poprawnie to nie normalnie? Że normalne są
                    czasy przedsecesyjne? A może koniecznie chcesz akurat w tej kwestii mieć
                    ostatnie słowo?
                    Wyluzuj się.

forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=97&w=57627588&a=57742214
        • clynt Re: pytania do Burmistrza Perkowskiego 23.02.07, 10:13
          Panie Burmistrzu

Kiedy zacznie Pan sprawować swój urząd...?
    • tijufit wykorzystanie funduszy zewnętrznych 23.02.07, 14:58
      Panie Burmistrzu,

Jakie obecnie projekty są przygotowywane pod kątem wykorzystania funduszy UE
      lub innych funduszy zewnętrznych? Czy w bieżącym roku zostaną przygotowane i
      złożone odpowiednie wnioski?
      • dandar2 drogi 28.02.07, 20:58
        Panie Burmistrzu
        Kiedy zostanie wybudowana Nowoziemowita (czy cos w tej kwestii jest uzgadniane)?
        W planach na najbliższe lata nie zauważyłam wydatków na ul. Bocianią i Krzywą.
        Obecnie jest to droga skrótowa dla mieszkańców Zabek przy wiecznym korku
        Piłsudskiego/Warszawska. Nikt nie jest zadowolony ani mieszkańcy tam
        mieszkający ani kierowcy zmuszeni korzystać z tych ulic.
    • monic18 Re: pytania do Burmistrza Perkowskiego 27.02.07, 17:20
      tijufit napisał:

> Burmistrz zamknął swoje prywatne forum, gdzie można było mu zadawać pytania,
      > tak więc w tym wątku wpisujmy pytania do niego. Jak zbierze się ich
      > kilkanaście to wyślemy je hurtem do Burmistrza w formie oficjalnego pisma
      > albo e-mailem.
      >
      > Szczerze mówiąc, to trochę nie podoba mi się, że Burmistrz zamknął możliwość
      > zadawania mu pytań przy pomocy forum, mógłby przynajmniej napisać na swojej
      > stronie www w jaki inny sposób można się z nim kontaktować, zadawać pytania.
      > Na oficjalnej stronie www Ząbek powinna znaleźć się jak najszybciej możliwość
      > zadawania pytań Burmistrzowi.

Zgadzam się w zupełności. Na stronce miasta powinno powstać coś na kształt
      forum z możliwością zadawania burmistrzowi pytań w sprawach miasta.
    • Gość: Denicjusz Groomers Re: pytania do Burmistrza Perkowskiego IP: *.internetia.net.pl 30.07.22, 17:23
      dzien dobry czy moze pan burmistrz przestac robic cosplaye ventiego bo troche goofy one wyglądają imo pozdrawiam
      • tk-1 Re: pytania do Burmistrza Perkowskiego 23.09.22, 09:42
        co bredzisz ?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka