Dodaj do ulubionych

Utracony dostęp do konta - nowe konto.Proszęopomoc

18.11.15, 11:21
Straciłam dostęp do mojego konta w poprzedniej, dużo fajniejszej niż obecna, wersji poczty. Wprawdzie wykonywałam różne zalecane przez gazetę "sztuczki" , zgłaszałam występujące błędy, ale nie było żadnej z waszej strony reakcji. Pokazywały się wprawdzie czasem informacje, że "pracujecie nad rozwiązaniem problemu" jednak problemu nie rozwiązano. Teraz chciałam założyc nowe konto, na nowej poczcie, ale zupełnie się pogubiłam i nie wiem gdzie to zrobić. Jeśli można, to proszę o pomoc.
Obserwuj wątek
  • bagienny Re: Utracony dostęp do konta - nowe konto.Proszęo 18.11.15, 16:47
   W chwili obecnej nie można założyć konta pocztowego.
   Jaki miałaś problem i z jakim kontem?
   • wredna2 Re: Utracony dostęp do konta - nowe konto.Proszęo 19.11.15, 15:42
    Miałam konto z adresem alka_xx@gazeta.pl . Poza tym wszystko opisałam w poście. Prawdopodobnie zrobiłam coś nie tak, gdy Gazeta dokonywała zmiany na kontach Potem, mimo prób zmiany hasła i loginu nie udało mi się zalogować, bo otrzymywałam odpowiedz, że hasło / login/ zostały przesłane na pocztę, do której PRZECIEŻ nie mogę się zalogować! . Jak napisałam, pokazywała mi się informacja " pracujemy nad rozwiązaniem problemu" ale do dziś konto mam wyłączone z użytku.
    • bagienny Re: Utracony dostęp do konta - nowe konto.Proszęo 20.11.15, 09:59
     Na e-mail nie ustawia się tego samego e-mailu, powinna to być inna skrzynka. Musisz napisać do działu pomocy z prośbą o odzyskanie dostępu konta -> pomoc@agora.pl
     • wredna2 Re: Utracony dostęp do konta - nowe konto.Proszęo 20.11.15, 19:28
      Też mi się tak wydawało, ale nie było opcji, by podać inny email!
      Dzięki, spróbuje!

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka