Dodaj do ulubionych

Witamy w OnetPoczcie...

01.12.15, 16:26
Jak to dobrze, że człek przeniósł swoją pocztę na gmaila, bo widać że tu straszny burdelnik się robi...
Dziś o 15:16 dostałam maila o temacie 'Witamy w OnetPoczcie".
A przepraszam - w jakiej ja kuźwa poczcie jestem? Na Gazecie czy na Onecie? Niech mi to Administracja wytłumaczy...
Mail przyszedł z adresu poczta@grupaonet.pl. Znaczy nowy dostawca poczty "sprzedał" adresy, ustawienia do Onetu? I znów się pojawiło logo onetowej poczty - duża żółta kropka.

Na poczcie gmailowej pojawił się mail z Zespołu Gmaila o treści "Wiadomość na koncie m.agnieszka@gazeta.pl została zamieszczona w nieprawidłowym rozmiarze. Wiadomość ta pozostała na serwerze".
Mimo ustawienia przekierowania z gazety na gmaila, ta wiadomość nie została przekierowana. Z ciekawości weszłam i zobaczylam, że znalazłam się onetowej poczcie.

I jeszcze jedno - proszę o wytłumaczenie dlaczego maile przekierowywane są przez "frm.poczta. onet.pl"? Czyli jednak dostawca gazetowej poczty nie umie się odciąć od onetu, i wciąż w jakiś sposób wiąże ją z nim.

Najlepsza opcja - zostawić gazetową pocztę w spokoju i przenieść się do konkurencji... Amen.
Obserwuj wątek
      • pawel_owc Re: Witamy w OnetPoczcie... 01.12.15, 18:54
        Moje programy pocztowe, an telefonie i na kompie wysypują się przy próbie łączenia. Czy to jest "tylko" awaria, czy mam się już pożegnać z adresem z gazety???
        Kiedy będzie jakieś info w tej sprawie???
    • m.agnieszka Re: Witamy w OnetPoczcie... 02.12.15, 07:18
      Sytuacja z dzisiejszego ranka - wchodzę na gazetową pocztę i patrzę, że mail o którym pisałam wcześniej "Witamy w OnetPoczcie" zniknął. Jestem tym zaskoczona, bo to nie ja go usuwałam. W koszu brak.
      Czyżby systemowe ludzie go odgórnie usunęli?
      Ktoś go wrzucił do mnie i ktoś go stamtąd w białych rękawiczkach usunął?
    • bagienny Re: Witamy w OnetPoczcie... 03.12.15, 16:30
      Dreamlab, dostawca technologii pocztowej dla Poczta Gazeta.pl jest również autorem systemu pocztowego OnetPoczta.
      Rozwiązanie pocztowe Dreamlab pozwala wysyłać użytkownikom komunikaty systemowe, w formie która wygląda w skrzynce jak e-mail. Komunikat "Witaj w OnetPoczcie"
      został błędnie wyświetlony w skrzynkach pocztowych użytkowników Gazeta.pl, zamiast w skrzynkach Onet.pl. Po rozpoznaniu błędu, komunikat został wycofany. Przepraszamy bardzo za zamieszanie. Firma Dreamlab wprowadziła niezbędne zmiany, aby w przyszłości podobny błąd się nie powtórzył.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka