Dodaj do ulubionych

Prośba o przywrócenie dostępu do konta.

01.12.15, 22:40
Czy moglibyście odblokować dostęp do konta m5@gazeta.pl? Niestety termin przenoszenia danych Google na nowe konto Gmail został przeze mnie przeoczony. Bardzo zależy mi na szybkiej reakcji.
Pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • bagienny Re: Prośba o przywrócenie dostępu do konta. 02.12.15, 08:12
      Masz konto pocztowe założone w drugiej połowie września. Wystarczy, że zalogujesz się pod adresem poczta.gazeta.pl
      • m5 Re: Prośba o przywrócenie dostępu do konta. 02.12.15, 08:16
        Z konta pocztowego mogę korzystać bez problemu. Muszę jednak się zalogować na konto Google, aby przenieść dane (z Google Apps) na nowe konto Gmail, od Google otrzymałem wiadomość żeby kontaktować się z Wami.
        • bagienny Re: Prośba o przywrócenie dostępu do konta. 02.12.15, 10:31
          Konta istniały do 15 listopada. Po tym terminie zostały usunięte.
          • p.karnas Re: Prośba o przywrócenie dostępu do konta. 02.12.15, 23:19
            Google podaje informacje że konta nie zostały usunięte tylko zablokowane. Czy jest techniczna możliwość zaimportowania danych po tej blokadzie lub czasowe odblokowanie konta?
            • bagienny Re: Prośba o przywrócenie dostępu do konta. 03.12.15, 09:55
              Nie ma takiej możliwości.
            • pinocchio Re: Prośba o przywrócenie dostępu do konta. 09.12.15, 00:00
              A dlaczego setki użytkowników mają tracić swoje dane?
              Gazeta Wyborcza jest wobec nas nie fair.

Skoro GMAIL twierdzi że konto jest zablokowane i kieruje do Gazety Wyb, to GW powinna jakoś konstruktywnie roziwazywac ten problem.
              • bagienny Re: Prośba o przywrócenie dostępu do konta. 09.12.15, 07:20
                Firma Google podjęła decyzję o wycofaniu się ze świadczenia usługi Google for ISP, dzięki której udostępnialiśmy rozwiązanie Gmail dla kont @gazeta.pl i @g.pl. W związku z decyzją Google, dokonaliśmy wyboru innego dostawcy systemu pocztowego.
                Poczta została przełączona na 15 października. Dane na Google były dostępne do 15 listopada, po tym terminie zostały usunięte.
                Informowaliśmy o tym od kilku miesięcy. Dodatkowo jeszcze przedłużyliśmy termin przed ostatecznym usunięciem kont.
                • maregaw Re: Prośba o przywrócenie dostępu do konta. 10.12.15, 19:52
                  To naprawdę jest nie w porządku. To nieprawda, ze skutecznie komunikowaliscie. O Przeniesieniu poczty tak, ale nie o google play. Jestem załamany. Wszystkie aplikacje stracone. To jest nie do pomyślenia... I zero pomocy i przerzucanie sie winą. Skandal.
                  • bagienny Re: Prośba o przywrócenie dostępu do konta. 11.12.15, 16:40
                    Aplikacje dostępne w sklepie play były darmowe. Można je pobrać na konto gmail.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka