Dodaj do ulubionych

Poczta przestała działać?

06.07.16, 14:24
od mniej więcej godziny nie dochodzą do mnie maile (a akurat czekam na ważny). Jestem w stanie wysyłać, nic nie dostaję.
Sprawdzam również bezpośrednio na panelu na stronie gazety, tak, spamfolder też sprawdzałem. Co się dzieje?
Obserwuj wątek
      • jarek.p Re: Poczta przestała działać? 06.07.16, 15:15
        Nie jestem pewien, ale wygląda na to, że problemem może być routing, maile wysyłam sam do siebie z gmaila, czy swojej własnej skrzynki (działającej na moim prywatnym serwerze) i te dochodzą. NIe dochodzi natomiast korespondencja z mojej skrzynki służbowej w pracy (serwer pocztowy jest w Niemczech), nie dochodzi korespondencja z aliexpress.
            • bagienny Re: Poczta przestała działać? 07.07.16, 13:20
              Mamy awarię poczty, polegającą na opóźnieniach w dostarczaniu wiadomości do użytkowników.

Przepraszamy za wszelkie utrudnienia. Dokładamy wszelkich starań, by usunąć awarię w jak najkrótszym czasie.
              • inna57 Re: Poczta przestała działać? 07.07.16, 13:58
                Niemożliwe, zauważyliście. Już nie upierasz się że e-mail może iść od nadawcy do odbiorcy 5 dni?

No to jednak jakiś sukces jest.

Tylko proszę nie upieraj się że nigdy tak nie twierdziłeś. Mam od Ciebie w e-mailu czarno na białym.
                  • inna57 Re: Poczta przestała działać? 07.07.16, 16:18
                    Naprawdę zaczynasz mnie bawić. W poniedziałek 4 lipca 2016 roku wymienialiśmy korespondencję. A oto jeden z cytatów z Twojego e-maila "Poczta może być dostarczona z opóźnieniem do pięciu dni"
                    Podwodą będzie szybciej. Jeszcze raz proszę ogarnijcie się. Nie musicie razem z innymi zawracać do XIX wieku.
                      • inna57 Re: Poczta przestała działać? 09.07.16, 19:00
                        Bagienny, ja ten problem zgłaszam od początku nastania nowej poczty. Co Ci po nagłówkach mojej poczty? Ja stwierdzam fakty. W Twoich postulatach o zgłoszenie na jakiegoś e-maila problemu brakuje mi jeszcze tylko prośby o rozmiar buta i świadectwo szczepienia ospy.
                        Wytłumacz mi jaki interes miałabym w nieprawdziwym informowaniu Was o dziwnym zachowaniu poczty.
                        Jak rozumiem już wiesz że e-maile nie mają pięciodniowego terminu doręczania? Gdyby tak było to technologia ta nigdy by się nie upowszechniła bo poczta tradycyjna jest dziś znacznie szybsza.
                        A nasz gazetowy listonosz nadal nie może się doprosić naprawy roweru, o nowym już przestał nawet marzyć.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka