Dodaj do ulubionych

Awaria poczty !! Potrzebuje dostać się do konta !!

IP: *.play-internet.pl 04.08.16, 08:56
Jest tu jakiś Admin ?? Co jest z pocztą ?? Ejj portal zapomniał, że niektórzy używają jej do pracy ??
Co jest do cholery ?

Olka
Obserwuj wątek
    • medard Re: Awaria poczty !! Potrzebuje dostać się do kon 04.08.16, 09:03
      no właśnie,ja tez nie moge się zalogować na pocztę,co jest grane ,admin?
    • Gość: gosć Re: Awaria poczty !! Potrzebuje dostać się do kon IP: *.internetdsl.tpnet.pl 04.08.16, 09:05
      Popatrz na temat logowanie - problem pojawił się wczoraj i nie jest jeszcze rozwiązany - pora zmienić pocztę!!!
    • Gość: storczyk Re: Awaria poczty !! Potrzebuje dostać się do kon IP: *.adsl.inetia.pl 04.08.16, 09:23
      Czy jest gdzieś informacja co się dzieje z pocztą i czy wróci do normy i kiedy. Nie można się zalogować!!!
    • iwokrus Re: Awaria poczty !! Potrzebuje dostać się do kon 04.08.16, 09:31
      Mam tak samo, od rana nie mogę się zalogować , hallo czy ktoś mnie słyszy !!!!!!!!!!!!!
    • bagienny Re: Awaria poczty !! Potrzebuje dostać się do kon 04.08.16, 10:01
      Pracujemy nad usunięciem awarii.
      • kapitan.kirk Re: Awaria poczty !! Potrzebuje dostać się do kon 04.08.16, 10:05
        To krzepiące i powodzenia życzę ;-)

Przedmówcom podpowiem, że kiedy połączyłem się z pocztą nie ze strony Gazety, ale przez skonfigurowanego wcześniej Outlooka, udało się ściągnąć wiadomości - ale jakoś trochę dziwnie, bo z kilkudniową "dziurą" sprzed kilku dni, a więc też nie mam pewności czy nowsze maile doszły w komplecie...

Pozdrawiam
        • bagienny Re: Awaria poczty !! Potrzebuje dostać się do kon 04.08.16, 10:15
          Proszę spróbować ponownie via poczta.gazeta.pl. Jeżeli będą problemy usunąć pamięć podręczną i ciasteczka z przeglądarki.
    • vittold1 Re: Awaria poczty !! Potrzebuje dostać się do kon 11.08.16, 19:45
      czy dzisiaj też jest jakaś awaria panie bagienny? czy to tylko po mojej stronie coś nie działa?
      • soitgoes Re: Awaria poczty !! Potrzebuje dostać się do kon 11.08.16, 20:09
        Nie tylko Panu nie działa :/ Ja od 16 usiłuję się dostać i nic.
        • bagienny Re: Awaria poczty !! Potrzebuje dostać się do kon 11.08.16, 20:14
          Mamy awarię. Nasi technicy już pracują nad usunięniem problemu.
          • dorotha2 Re: Awaria poczty !! Potrzebuje dostać się do kon 11.08.16, 22:06
            Trochę to długo trwa ...

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka