Dodaj do ulubionych

włamanie na konto

30.08.20, 15:52

Ktoś włamał mi się dziś na konto missmiriam1@gazeta.pl. Chyba wyłącznie po to, żeby przejąć konto na FB. co dziwne, działa login forumowy. Czy jest jakakolwiek możliwość odzyskania dostępu do poczty? Niestety zmieniony od razu został adres alternatywnej poczty. Cała korespondencja zusowska i skarbowa jest na skradzionej poczcie :(
Obserwuj wątek
          • wieslawpaleta111 Re: włamanie na konto 09.09.20, 13:49
            Pomoc na tej stronie w ogóle nie istnieje, link który podajesz prowadzi do strony, która mówi że nie ma tego czego ssukam. Ataki na pocztę użytkowników tylko pokazują jak słabej jakości zabezpieczenia macie. W ciągu ostatnich 3-4 dni ktoś mi ukradł pocztę, zmienił hasło i maila pomocniczego, a co za tym idzie gdy kilka razy próbowałem się zalogować ,konto zostało zablokowane. Zero kontaktu z pomocą! Co to ma być?
            • bagienny Re: włamanie na konto 09.09.20, 17:33
              O jakim linku piszesz?

Możesz skontaktować się z naszym działem pomocy: pomoc@agora.pl lub pomocpoczta@agora.pl lub zadzwonić (42) 631 60 90 (opłata za zwykłe połączenie telefoniczne, zgodnie z planem taryfowym dostawcy usług telekomunikacyjnych Użytkownika; w dni robocze, pon.-pt. w godz. 9:00-15:30).

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka