Dodaj do ulubionych

POMOC AGORY lekcewazy uwagi

30.03.21, 15:17
Dlaczego Pomoc Agory nie udziela odpowiedzi na maile.
Kilkakrotnie prosiłam o usunięcie źle ustawionej Ankiety
dot.wyrazania lub nie zgody .......która
ukazuje się non stop na mojej poczcie i przy logowaniu
/kilka razy dziennie/.
Obserwuj wątek
    • bagienny Re: POMOC AGORY lekcewazy uwagi 30.03.21, 16:20
      Informuję, że nie otrzymaliśmy od Ciebie zapytania w tej sprawie. Kontaktowałaś się z nami kilkukrotnie w innej sprawie i nie odpowiedziałaś ani razu.

Sugeruję włączyć obsługę ciasteczek przeglądarce oraz wyłączyć dodatki blokujące wykonywanie skryptów.
      • maria88 Re: POMOC AGORY lekcewazy uwagi 30.03.21, 21:03
        Nie mam na to dowodu ,że pisałam i to kilkakrotnie bo pisałam nie na forum tylko na Pomocy
        Poleciłeś chyba sam ,żeby w sprawie ciągle ukazującej się planszy Ankiety zwrócić się do Pomocy.
        Nie bardzo rozumiem dlaczego ja mam coś zmieniać u siebie skoro kiedyś ta
        Ankieta również mi dokuczała i została usunięta przez Agorę. Nic nie zmieniałam u siebie,

• bagienny Re: POMOC AGORY lekcewazy uwagi 31.03.21, 10:28
            Niczego nie usuwaliśmy. Informacja po zalogowaniu jest od paru lat. Proszę zapoznać się z treścią i zastosować się do podanych instrukcji - masz tam opcje wyboru. Informuję, że stosowanie rozszerzeń blokujących wykonywanie skryptów lub/i wyłączenie obsługi ciasteczek będzie skutkować pojawianiem się informacji o ciasteczkach.
            • a_usher Re: POMOC AGORY lekcewazy uwagi 03.04.21, 23:40
              Informacja o cookies pokazuje się wszystkim, również tym, którzy cookies wcześniej zaakceptowali. To oznacza, że coś się zmieniło. Jeśli się nie mylę, teraz za obsługę tej informacji odpowiada zewnętrzny serwis cookielaw.org. Ponieważ przeglądarka przypisuje cookies do domeny, informacja pochodząca z innej domeny jest traktowana jako nowa, więc wymaga ponownej akceptacji.

Ale durne łebmajstry mają w głębokim poważaniu użytkowników i nic im nie wyjaśnią. Zamiast tego potrafią zrobić jeszcze głupiej - aby przeczytać informację o cookies, trzeba najpierw te cookies zaakceptować.
      • zbigniewkomorek Re: POMOC AGORY lekcewazy uwagi 05.04.21, 14:38
        Do: bagienny. Witam.
        Mam problem od początku msc. Mialem wlamanie na poczte. Pisalem na pomocpoczta agora, pomoc agora, zakladki zglos problem i bez rezultatu. Na maile dostaje odpowiedz. Typu: pobrac kod bezpieczenstwa. Odpowiedz moja... Jak mialem go pobrac jezeli mam konto zablokowane. Co mam zrobic zeby konto bylo odblokowane. Na zapytanie z pomoc agora prosili zebym wyslal IP komputera z którego sie najczesciej logowałem wyslalem ip po czym odpowiedz z Pantwa strony jest ze IP nie zgadza sie. Jak ma sie nie zgadzac jak loguje sie ponad 3lata z tego IP. Prosze o odpowiedź.
        • bertbertbert Re: POMOC AGORY lekcewazy uwagi 11.04.21, 20:06
          Jeśli zgłosiłeś pomocy włamanie, to Twoje konto zostało odpowiednio zabezpieczone. Kod bezpieczeństwa powinien być pobrany przez Ciebie z konta i przechowywany w bezpiecznym miejscu na wypadek tego typu sytuacji. Dokładne instrukcje dotyczące pobrania kodu bezpieczeństwa były wysyłane do wszystkich użytkowników. Przypominamy, że jeżeli nie mamy żadnej możliwości weryfikacji, że to właśnie Ty jesteś właścicielem konta to nie mamy też podstaw, aby konto udostępnić.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka