Dodaj do ulubionych

jaki fotelik do suzuki grand vitara???

05.02.12, 02:47
prosze o szybka pomoc posiadam samochod suzuki grand vitara 2006 i nie wiem jaki fotelik bedzie do niego pasowac z tych ktore bym chciala zakupic poniewaz mielismy problem z pasami juz przy pierwszym foteliku maxi cosi cabrio fix doslownie na styk zapinalam pasy i boje sie bedzie problem kanapa jest pionowa nie jest dzielona ani skladana prosze rowniez o opinie ktory z fotelikow jest najlepszy bo interesuja mnie foteliki z przedzialu 9-36kg typu kiddy guardian pro, cybex pallas 2 fix i recaro chyba to byl sort yong wiec bede wdzieczna o informacje na ten temat jak rowniez ktory z fotelikow ma lepsza tapicerke i ktory sie najmniej poci bo w testach te byly ok z tego co udalo mi sie przeczytac to sa wszystkie z gory dziekuje
Obserwuj wątek
    • ilhenny Re: jaki fotelik do suzuki grand vitara??? 05.02.12, 11:38
      każdy z wymienionych będzie pasował ale czy na pewno 9-36 lepiej to rozłożyć w czasie na dwa foteliki bardziej dopasowane 9-18 i 15-36 finansowo wychodzi tak samo
      • ilon77 Re: jaki fotelik do suzuki grand vitara??? 05.02.12, 14:49
        dziekuje za pomoc rozwaze ta kategorie a z tych ktore wymienilam ktory bylby najlepszy bo pasy jak rozumiem nie beda za krotkie wiec teraz sprawa tapicerki i komfortu glownie chodzi mi o pocenie w ktorym najmniej i o stabilnosc bo slyszalam ze np kiddy jest malo stabiny ale nie wiem czy to prawda moze ktos pomoze w tym temacie dziekuje

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka