Dodaj do ulubionych

Proszę o pomoc.

05.02.12, 16:02
Po wielu staraniach udało się zdobyć fundusze w moim mieście na działania związane z BRD. Jestem w trakcie przygotowywania ulotki. Jako że wszystko obywa się no profit chciałby prosić was drodzy forumowicze i forumowiczki o pomoc. chodzi o zdjęcia dzieciaków w prawidłowo zamontowanych fotelikach. Szczególnie zależy mi na fotelach montowanych tyłem z grupy I czyli 0-18 lub 9-18. Zdjęcia oczywiście byłyby opublikowane w ulotce, dlatego proszę o świadomą decyzje i krutkie oswiadczenie ze zgodą oraz potwierdzające autorstwo. mail gazetowy lub jacekchmurzynski@gmail.com
Dzięki smile
Obserwuj wątek
      • bitabob Re: Renowa Proszę o pomoc. 07.02.12, 13:50
        Tak może być. generalnie poszukuje zdjęć we wszystkich kategoriach wagowych. O ile 0-13, 9-18 FWF i 15-36 mogę pstryknąć sam to z fotelikami RWF jest problem. Niestety Kwidzyn to nie wawa i tutaj taki fotel to jak lądowanie UFO. Do dnia dzisiejszego widziałem 2, słownie dwa foteliki zamontowane tyłem. Jeden Besafe Combi w aucie na Gdańskich tablicach i jeden 0-18 Iseos neo.
        • bitabob Re: Renowa Proszę o pomoc. 07.02.12, 13:55
          Zdjęcia nie wykorzystane w ulotce pewnie pojawią się na stronie www która z mozołem montujemy, zostaną wykorzystane również jako pomoc naukowa podczas planowanego spotkania z personelem kwidzyńskiego szpitala i rodzicami. Akcja rusza już niebawem, pierwsze spotkanie planujemy na marzec. Przy okazji dziękuję wszystkim za odzew i zainteresowanie smile
          • renowa Re: Renowa Proszę o pomoc. 07.02.12, 14:41
            Oki. A na kiedy potrzebujesz fotki? Bo najpierw musze przelozyc te lady ramienne bo mlody wyrosl troche. No i szkoda, ze akurat w zimie to rusza bo mlodego w kurtce nie do dociagne ladami tak jak zrobilabym to bez kurtki.
            • bitabob Re:Proszę o pomoc. 07.02.12, 15:20
              Mam już kilka zdjęć, więc spoko. Właściwie to pod koniec tego tygodnia siadamy z grafikiem do pracy. Zarys treści już mam, trzeba tylko przeredagować bo wyszedł elaborat smile Nie chce brać zdjęć z netu bo zawsze jest z tym zamieszanie (prawa) a poza tym chciałem was trochę rozruszać. Pozdrawiam i zachęcam do działania w swoich miastach. Opole ostatnio pokazało co potrafi wink Super!
    • renowa Re: Proszę o pomoc. 11.02.12, 22:59
      Witaj
      przepraszam ale dzieć mi się przeziębił i dopiero dziś wsadzałam go do auta i mogłam fotkę cyknąć.
      Ale nie wiem czy Ci się jeszcze przyda?
      Jeśli tak to wyślę Ci ją jutro jak tylko zgram ją z telefonu na kompa.
      Może przyda Ci się do jakiś innych ulotek i materiałów smile

Renia
        • bitabob Re: Proszę o pomoc. 15.03.12, 14:27
          Powiem tak wink Ulotka rodzi się w bólach. Dzisiaj powinienem mieć końcowy projekt. Niestety ze względu na koszty robimy to online i nie zawsze współpraca działa jak należy. 22.03.2012 pierwsze spotkanie z rodzicami w przedszkolu więc do tego czasu będzie gotowa smile dzięki za zainteresowanie.
                • bitabob Re: Proszę o pomoc. 24.03.12, 08:26
                  Kraków trochę za daleko wink To co robię nie jest niczym szczególnym, więc bez przesady z tymi gratulacjami. Wydaje mi się że przy odrobinie uporu każda z was mogłaby zorganizować podobna akcję. Nie warto czekać, warto działać!
                  • free.groszek Re: Proszę o pomoc. 24.03.12, 15:03
                    No niby tak, ale ja nie mam takiej wiedzy i doświadczenia w fotelikach jak Ty. Wiem, że trzeba dopasować fotelik do auta i do dziecka i że tyłem 5 razy bezpieczniej. A to trochę mało jak na akcję uświadamiającą smile
                    • bitabob Re: Proszę o pomoc. 24.03.12, 18:20
                      Powiem Ci w tajemnicy że informacje które mam spokojnie można znaleźć w necie wink Tak samo jak ty jestem rodzicem i właśnie poszukiwanie fotelika dla mojej latorośli skłoniło mnie do drążenia tematu. Dzięki temu trafiłem między innymi na to forum. I to dzieki wam forumowiczom wiem co nie co smile
                      • bitabob Re: Proszę o pomoc. 28.03.12, 08:59
                        Wczoraj miało miejsce spotkanie z rodzicami dzieci w przedszkolu Ekologicznym przy ulicy Mickiewicza Kwidzynie. Zainteresowanie duże, zjawiło się ponad dwadzieścia osób. Było też kilkoro dzieci które za udział nagrodzone zostały kolorowankami wink Spotkanie trwało ponad dwie godziny tyle było pytań od rodziców! Nie sposób było powiedzieć wszystkiego, więc poruszane były najważniejsze zagadnienia.

picasaweb.google.com/116350913579548332394/BezpiecznyFotelik27032012?authuser=0&authkey=Gv1sRgCNvEssCCkK-YYA&feat=directlink
                          • renowa Re: Proszę o pomoc. 06.05.12, 19:44
                            Zajrzyj proszę na skrzynkę na gmail. Sorki, że tak długo to trwało ale może Ci się jeszcze przydadzą te moje fotki ? wink

Syn w Maxi Cosi Mobi za którym jeździłam 100km bo w tak wielkim mieście jak Kraków nie było możliwości przymiarki tego fotelika uncertain

Pozdrawiam.
                            Renia

PS.
                            Mogę podpytać koleżankę, która ma Fair Bimbo tyłem w Skodzie Fabii, jesteś zainteresowany?
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka