Dodaj do ulubionych

Foteliki 0-13 alternatywne mocowanie

03.03.12, 15:41
Mam pytanie do kolegów ekspertów o modele fotelików posiadających możliwość alternatywnego przebiegu pasa w przypadku gdy ten jest za krótki. Znalazłem kilka modeli gdzie pas biodrowy przebiega pod fotelikiem, czy dzięki temu rozwiązaniu pas potrzeba mniej pasa do montażu fotelika? Sa jeszcze inne foteliki z podobnym przebiegiem pasa?
Bebecar Easy Maxi SPP
Concord intense
BeSafe IZI Sleep
Jane Strata
Obserwuj wątek
    • mrukumaster Re: Foteliki 0-13 alternatywne mocowanie 03.03.12, 19:44
      Jeszcze fotele z bazą bym dodał.
      • bitabob Re: Foteliki 0-13 alternatywne mocowanie 04.03.12, 06:32
        Chodziło mi o foteliki bez bazy. Są jeszcze jakieś z alternatywnym przebiegiem pasa oprócz tych które wymieniłem?
        • mrukumaster Re: Foteliki 0-13 alternatywne mocowanie 05.03.12, 10:29
          Ramatti Mars ale to już nie ta półka bezpieczeństwa.
          • bitabob Re: Foteliki 0-13 alternatywne mocowanie 05.03.12, 14:30
            Pewnie dlatego nie znalazłem wink Dzięki. Taki sposób montażu ma duży duży wpływ na długość potrzebnego pasa? Kwap możesz porównać pomiędzy np Izi Slep a Recaro ?
            • kwap666 Re: Foteliki 0-13 alternatywne mocowanie 05.03.12, 15:19
              recaro nie mam na stanie ale porownalem z cybexem wiec bryla podobna i sleep potrzebuje jakies 15cm mniej. a jaka masz dlugosc pasa?
              • bitabob Re: Foteliki 0-13 alternatywne mocowanie 05.03.12, 15:29
                Z tym Cybexem to mnie zaskoczyłeś. Izi wyglada potężnie (nie widziałem na żywo) w porównaniu do Cybka (widziałem). Znaczy się że dobrze kombinowałem.
                Na razie pasa nie mamsmile Chciałem wiedzieć tak w ramach szkolenia wink Być może będę wojował w Civicu, bo znajomy już dostał amoku zakupowego przed urodzeniem dziecka smile Czasami warto znać alternatywę.
                • kwap666 Re: Foteliki 0-13 alternatywne mocowanie 05.03.12, 15:36
                  izi jest potezny big_grin dluzszy niz niejedna gondola od wozka smile duzo pasa sie oszczedza z racji tego ze biodrowy tylko zahacza spod fotelika a nie opatula go w polowie.
                  • bitabob Re: Foteliki 0-13 alternatywne mocowanie 05.03.12, 15:59
                    Dzięki.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka