Dodaj do ulubionych

Besafe iZi Combi X3 z isofix czy bez - różnice??

17.05.13, 21:34
Witam,
przeczytałam już tysiące wpisów o tym foteliku byłam dziś w sklepie w Bydgoszczy ale mieli na stanie tylko X2 z isofix i bez. Z racji tego, że czytałam, iż z isofix zabiera wiecej miejsca zdecydowałam się na bez isofix ponieważ narazie mam Mazdę 5 i tam oba pasują bez problemów z miejscem natomiast mamy w planach zmienić samochód za jakiś czas na Mazdę 6 i wówczas miejsca będzie mniej aleee teraz mam dużo wątpliwości czy dobrze zrobiłam czy może bezpieczniejszy jest z isofix?? Czy faktycznie miejsca będzie dużo mniej?? Zamówiłam u Pana ze sklepu X3 bez isofix ale mogę jeszcze zadzwonić i zmienić. Proszę o informację czy jest jakaś znacząca różnica w tych odległościach ponieważ ja przymierzałam tylko bez (a żałuje, chociaż facet ze sklepu był jakiś taki niegramotny może dlatego że dziś taka pogoda wink ) no i czy z isofix jest bezpieczniej? a może chodzi tylko o komfort montażu?? Z góry dziękuję za informację i pozdrawiam. Dodam że syn ma prawie 11 miesięcy i 10 kg wagi nie lubi w samochodzie spać lubi być zabawianym liczę że teraz będzie mógł obserwować co dzieje się za szybą i podróże będą milsze i lepiej znoszone.
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka