DOBOR FOTELIKA DLA NIEMOWLAKA

07.01.14, 21:39
Witajcie.
Moj maluch ma 7 ms ale jako ze jet slusznej miary i wagi (76cm i 10,5kg) tzreba pomyslec o nowym foteliku, wiekszym bo obecny jest za ciasnyuncertain
licze na wasza pomoc.
Na czym mi zalezy:
-fajnie jakby byla opcja przod tyl jako ze on jeszcze malutki
-opcje bezpieczenstawa wiadomo jak najlepsze
-mozliwosc rozlozenia do spania
-montaz na pasy nie potzrebuje isofixow
-szeroki (zakladam wieksze gabaryty malca)
-fajnie jakby byl od razu do 25 kg ale przezyje te 18
i to chyba tylesmile
mysle nad maxi cosi tobi, recaro YEplus I JAKIMS ROEMEREM lae jakim?
    • ilhenny Re: DOBOR FOTELIKA DLA NIEMOWLAKA 11.01.14, 17:04
      wymienione są montowane przodem i nie dla tak młodego dziecia
      zobacz jednak jakieś tyłem
      • farfallina35 Re: DOBOR FOTELIKA DLA NIEMOWLAKA 11.01.14, 21:31
        Zerknij na britax dualfix.. Tylko on jest nowy i jeszcze nie przeszedl testo ale romer to dobra marka.ja dzis wsadzala mlodego ktory ma 9,5 mca i wazy niecale 10 kg ale siedzi stabilnie juz sam od 2 mc.tam masz opcje od 0 i jest fajna pozycja do spania ale tylko do 13 kg.mi zalezy na tym aby byl tylem i przodem i ten jest ale tylko na isofix.zobacz sobie filmik na youtube
        https://www.suwaczki.com/tickers/dqpr8iikig0a87qn.pnghttps://www.suwaczki.com/tickers/iv09krhmkkbw7dkl.png[/url]
        • lumierin Re: DOBOR FOTELIKA DLA NIEMOWLAKA 14.01.14, 09:41
          Dla tak małego dziecka możesz rozważać tylko fotelik tyłem. Zresztą czy nie przesadzasz z tym, że dziecko już wyrosło? Jak masz fotelik?
          Moja córka ma 1,5 roku, 10 kg i 82 cm wzrostu i nadal głowa jej z fotelika 0-13 nie wystaje.
          Jeśli chcesz jednak większy fotel to ABSOLUTNIE KONIECZNIE tylko fotel tyłem.
          Może być Romer dualfix albo maxfix (chyba jakoś tak). Może być Besafe izi combi, chyba jest też Graco belogic czy coś takiego.
          Poza tym chociażby maxi cosi mobi albo britax max way.
Pełna wersja