Dodaj do ulubionych

wybór fotelika 15-36

15.11.17, 15:53
Dzień dobry,
Chciałam się poradzić w kwestii wyboru fotelika dla córki. Ma 5,5 roku, 120cm, waga ok.19kg. Jest taka "ubita" i ma bardzo długie nogi. Auta z isofixem focus 2007 i mondeo 2017 - i problem -do mondeo nie mogę go jeszcze przymierzyć, bo jeszcze na niego czekam. .. Zależy mi na jak najlepszej pozycji do spania, fotelu obszernym i o długim siedzisku.
Mierzyłam ją do concorda xt, cybexa m-fixa, romera kida. Be safe izi up x3 nie zmierzyłam już młodej, bo zobaczyłam go wychodząc ale na "oko" wydaje mi się, pomimo dużego oparcia wydawał się mieć króciutkie siedzisko - a może to kwestia własnie tego dużego oparcia i wrażenia, ze siedzisko jest mikre... Wydaje mi się, ze najlepsze ułożenie pasa było w concordzie i ogólnie dobrze siedziała w nim. Cybex wydawał się ogólnie dość mały ale pozycja spoczynkowa była wg mnie najlepsza. Nie mierzyłam jeszcze Recaro Monzy, cybexa 3q i diono. Czy w wymienionych można również uzyskać namiastkę pozycji spoczynkowej?? Jak oceniacie rozmiary siedziska w porównaniu do tych które mierzyłam? Czy może lepiej kupić teraz mniejszy fotel z lepszą pozycją do spania, a za jakiś czas wymienić na obszerniejszy ale pozbawiony tej możliwości?? Przepraszam za natłok pytań ale im bardziej się wgłębiam tym jestem bardziej skołowana... Pozdrawiam serdecznie
Obserwuj wątek

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka