Dodaj do ulubionych

WIELKIE GŁOSOWANIE! Fotelik.info w Twoim mieście!!

09.03.20, 14:06
Masz dziecko w wieku 4-12 lat, które jeździ w źle dopasowanym foteliku? Nie wiesz jak dobrać odpowiedni model 15-36, a masz za daleko do salonów fotelik.info? Nie martw się! Być może to fotelik.info przyjedzie do Ciebie!


Tak jak obiecaliśmy, mamy dla Was niespodziankę! Ciągle prosicie nas, abyśmy przyjechali do różnych miejscowości. Teraz macie szansę na to, aby fotelik.info odwiedziło właśnie Twoje miasto/miasteczko/wieś!

Czy Twoje dziecko powoli wyrasta z fotelika kategorii 9-18 kg? A może jeździ w foteliku 15-36 kg, który jest niedopasowany lub bez testów zderzeniowych? Jeżeli Twoje dziecko, lub dzieci Twoich znajomych (w wieku od 4 do 12 lat) jeżdżą w źle dopasowanych fotelikach, PODDUPNIKACH lub skracaczach pasów...powiedz temu STOP!

A jak? Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info znowu chce wyruszyć w Polskę! Dokąd? Nie wiemy, to wszystko zależy tylko od Was! Piszcie w komentarzach na FB, dokąd mamy pojechać z fotelikami ostatniej kategorii. Akcja "ZAMIENIAMY PODDUPNIKI NA SUPERFOTELIKI" właśnie się zaczyna! Każdy użytkownik, może oddać jeden głos na jedną miejscowość. Zaangażujcie w głosowanie swoich znajomych, rodziców z przedszkoli czy szkół. Głosowanie trwa od 09.03.2020, do piątku 13.03.2020 (do godziny 23:59).

Technicy fotelik.info osobiście pojadą wyrzucać poddupniki i zamieniać je na foteliki 15-36 do miejscowości, która zbierze najwięcej komentarzy w głosowaniu pod postem. POWODZENIA!
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka