Dodaj do ulubionych

Dobory FOTELIKÓW podczas Pandemii KORONAWIRUSA?

12.03.20, 19:15
Z powodu koronawirusa w Polsce, zostały zamknięte już szkoły i przedszkola. Jednak Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info jest cały czas otwarte! Zachowując przy tym ostrożność nie chcemy zamykać się na Was. Dlatego pod tym kątem zmieniliśmy Procedurę Obsługi Klienta i przedstawiamy Wam bezpieczne opcje doborów.

PO PIERWSZE: Wydzieliliśmy specjalne strefy. W tygodniu (od poniedziałku do piątku) przyjmujemy teraz maksymalnie 3 klientów w ciągu godziny. Zamiast obsługiwać 12 stanowisk, obsługujemy 3. Wszystkie w dużej odległości od siebie.

PO DRUGIE: Jeżeli potrzebujecie kupić nowy fotelik, ale boicie się spotykania z innymi ludźmi - możecie zamówić INDYWIDUALNĄ usługę doboru. Zadzwońcie na infolinię i zapytajcie o wolną godzinę i termin. Na czym ta usługa polega? Zamykamy całą halę doborów TYLKO DLA WAS i obsługujemy TYLKO WAS (jest to usługa bezpłatna).

PO TRZECIE: Zachęcamy do zakupów w sklepie on-line WWW.SKLEP.FOTELIK.INFO Po zakupie on-line, możecie przyjechać na bezpłatną inspekcję fotelika w dowolnym momencie. Nasi technicy pomogą również z montażem fotelika podczas VIDEO-ROZMOWY. Masz problem z zamontowaniem, pasami, isofixem? Umów się z nami na telekonferencję, a my weźmiemy ten sam model fotelika, który u nas kupiłeś i w rozmowie VIDEO pokażemy ci co należy zrobić.

PO CZWARTE: W fotelik.info dbamy o higienę i dezynfekcję. Wszystkie zabawki, które dzieci mogą brać do buzi zostały wyniesione, a zjeżdżalnie i bujaki, są regularnie dezynfekowane.

PO PIĄTE: Proponujemy również dobory na świeżym powietrzu. Jako, że pogoda dopisuje, możemy również zaproponować (zamiast wjazdu na halę), dobór fotelika na zewnątrz budynku, na świeżym powietrzu (ogrodzony parking).
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka