Dodaj do ulubionych

Koronawirus: Jak dobrać fotelik ?

16.04.20, 14:04

Centrum Bezpieczeństwa fotelik.info, przedstawia nowe formy doborów i usługi w czasie pandemii. Wiemy, że terminu porodu niestety nie da się przełożyć. Sprawdź jak możemy Ci pomóc!


Bez owijania w bawełnę - nastały ciężkie czasy. Wiemy, że wiele kobiet będących w ciąży martwi się o przyszłość, wyprawkę, pobyt w szpitalu. W związku z tym, staramy się Wam pomóc na wszelkie możliwe (i bezpieczne) sposoby.

Aktualnie, do punktu fotelik.info przy Ryżowej 29, jednocześnie mogą wjechać maksymalnie dwa auta. W związku z powierzchnią hali doborów, odległość pomiędzy klientami nie wynosi zalecanych 2 metrów, a aż 20. Dodatkowo, dobory mogą odbywać się również na zewnątrz (jeżeli pogoda na to pozwala). Dla Państwa bezpieczeństwa, usunęliśmy również plac zabaw i stanowisko z kawą (ale spokojnie, zapraszamy na kawę i trampolinę, kiedy wszystko wróci do normy).

Dodatkowo, cały czas dbamy o dezynfekcję, pracujemy w rękawiczkach i maseczkach. Rozumiemy również, że niektórzy z Was, nie chcą w ogóle opuszczać domu. Z myślą o takich osobach, mamy również całkowicie bezpłatną usługę VIP wink Jaką? O tym w filmie poniżej. Na VIDEO zaprasza Paweł Kurpiewski, biomechanik zderzeń i ekspert ds bezpieczeństwa dzieci w samochodach!

Więcej: fotelik.info/pl/news/pandemia-fotelik-info-dobor-fotelika,1301.html
Obserwuj wątek

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka